Wektoryzacja logo

Oferujemy usługę odtworzenia logo w krzywych, zamianę logo na krzywe, zapisując go jako grafikę wektorową – wektoryzacja logo.

Wielokrotnie zdarza się, że pliki źródłowe logo w krzywych zawieruszą się lub zaginą. Dysponując jedynie plikiem JPG lub innym plikiem grafiki rastrowej jesteśmy w stanie odtworzyć logo w programie do grafiki wektorowej.

Jesteśmy w stanie odtworzyć i przeprowadzić wektoryzację logo na każdy format i w dowolnym rozmiarze grafiki. Zapraszamy do współpracy z naszymi grafikami lub pracownią graficzną.

Możemy również zaprojektować nowe logo lub je odświeżyć.

wektoryzacja logo
wektoryzowanie logo
projektowanie logo

O wektoryzacji

Wektoryzacja logo polega na odrysowaniu logo w programie graficznym (nasze prace wykonywane są bez użycia funkcji automatycznego wykrywania kształtów lub zamiany na krzywe typu trasowanie itp.) – wszystkie elementy odrysowujemy ręcznie, aby jak najwierniej odzwierciedlały pierwotny znak. Często podczas odtwarzania znaku, o ile to możliwe staramy się ustalić krój czcionki użyty w nazwie logo. Informacja o kroju czcionki bywa zwykle bardzo przydatna w dalszej pracy nad innymi elementami identyfikacji wizualnej oraz materiałami reklamowymi.

projekt znaku

Wektoryzacja logo – nasza oferta

Zamawiając u nas wektoryzacje logo otrzymacie Państwo gotowy zestaw plików zawierający najbardziej potrzebne rozszerzenia takie jak:

  • .AI – plik grafiki wektorowej
  • .EPS – plik grafiki wektorowej
  • .PDF – plik grafiki wektorowej
  • .JPG – plik grafiki rastrowej
  • .PNG – plik grafiki rastrowej

Koszt odwzorowania logo zależny od jego stopnia skomplikowania.

wektoryzacja logo

Możemy również zaprojektować nowe logo lub je odświeżyć i unowocześnić bazując starym wzorze.

tworzenie logotypu

O naszej pracy

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Proces projektowy i przyjemna współpraca jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl