Pełna oferta →

Wektoryzacja logo

Oferujemy Państwu usługę odtworzenia logo w krzywych, zapisując go jako grafikę wektorową.

Wielokrotnie zdarza się, że pliki źródłowe logo zawieruszą się lub zaginą. Dysponując jedynie plikiem .jpg lub innym plikiem grafiki rastrowej jesteśmy w stanie odtworzyć logo w programie do grafiki wektorowej.

O wektoryzacji

Wektoryzacja logo polega na odrysowaniu logo w programie graficznym (nasze prace wykonywane są bez użycia funkcji automatycznego wykrywania kształtów lub zamiany na krzywe typu trasowanie itp.) – wszystkie elementy odrysowujemy ręcznie, aby jak najwierniej odzwierciedlały pierwotny znak. Często podczas odtwarzania znaku, o ile to możliwe staramy się ustalić krój czcionki użyty w nazwie logo. Informacja o kroju czcionki bywa zwykle bardzo przydatna w dalszej pracy nad innymi elementami identyfikacji wizualnej oraz materiałami reklamowymi.

Nasza oferta

Zamawiając u nas wektoryzacje logo otrzymacie Państwo gotowy zestaw plików zawierający najbardziej potrzebne rozszerzenia takie jak:

  • .AI – plik grafiki wektorowej
  • .EPS – plik grafiki wektorowej
  • .PDF – plik grafiki wektorowej
  • .JPG – plik grafiki rastrowej
  • .PNG – plik grafiki rastrowej

Koszt odwzorowania logo zależny od jego stopnia skomplikowania.

Możemy również zaprojektować nowe logo lub je odświeżyć i unowocześnić bazując starym wzorze.


Kontakt

Zapraszam do współpracy z naszą pracownią graficzną. Wycenimy każdy projekt, odpowiemy na każdego maila i podejmiemy się każdego wyzwania graficznego.

Telefon
+48 880 466 944

Mail
kontakt@grafikkomputerowy.pl