Wektoryzacja logo

Oferujemy odtworzenie logo w krzywych (wektoryzacja logo) dysponując jego wersją rastrową oraz stworzymy na nowo księgę znaku.

Logo zapisujemy jako grafikę wektorową, dzięki czemu może być umieszczane w każdym medium i skalowane do dowolnego rozmiaru.

Możemy również zaprojektować nowe logo lub je odświeżyć bazując na aktualnym wzorze. Stworzymy również nowy spójny wizerunek w postaci utworzenia na nowo identyfikacji wizualnej dla firmy lub marki.

Utworzymy dodatkowo księgę znaku w wersji podstawowej lub rozszerzonej. Zapiszemy w niej najważniejsze informacje oraz zalecenia dotyczące posługiwania się zwektoryzowanym logiem.

Oferujemy również analizę działalności firmy lub osoby pod względem potencjału i potrzeb postrzegania, której wynikiem jest strategia wizerunkowa. Głównym celem jest niezależna ocena wizerunku marki, firmy, osoby w przestrzeni publicznej na podstawie jej identyfikacji wizualnej.

Realizujemy wszystkie projekty linii graficznej marki w ramach kompletnego brandingu.

wektoryzacja logo
wektoryzowanie logo
projektowanie logo

Proces wektoryzacji logo

Wykonujemy wektoryzację bez użycia funkcji automatycznego wykrywania kształtów typu trasowanie, ponieważ nie daje w pełni poprawnego odwzorowania. Wszystkie elementy odtwarzamy ręcznie, aby jak najwierniej odzwierciedlały pierwotny znak.

Podczas odtworzenia znaku w krzywych (wektoryzacja logo) staramy się ustalić krój czcionki użyty w logotypie. Informacja o foncie jest przydatna w dalszej pracy nad innymi elementami identyfikacji wizualnej oraz materiałami reklamowymi.

projekt znaku

Logo zapisujemy według obowiązujących standardów graficznych w formatach takich jak:

  • AI – plik grafiki wektorowej;
  • SVG – plik grafiki wektorowej do publikacji na stronie internetowej;
  • PDF – plik grafiki wektorowej;
  • JPG – plik grafiki rastrowej z białym tłem;
  • PNG – plik grafiki rastrowej z przeźroczystym tłem.

Cały proces wektoryzacji logo realizujemy w pełnym porozumieniu ze zleceniodawcą i po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji oraz odpowiednich materiałów, rozpoczynamy pracę nad projektem. Proces odtworzenia logo w krzywych zaczyna się od analizy na podstawie której powstaje wstępny projekt, aż do akceptacji przez klienta ostatecznego wzoru.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z wektoryzacji i akceptuje jego końcowy efekt.

Finalizujemy projekt przygotowując pakiet użytkowy w postaci paczki z logo oraz księgą identyfikacji wizualnej.

wektoryzacja logo
tworzenie logotypu

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl