Pełna oferta →

Projektowanie i tworzenie ilustracji

Oferujemy projektowanie i tworzenie różnego rodzaju ilustracji, obrazów i grafik wektorowych:

  • ogólne ilustracje i grafiki dla wydawnictw, firm itp.;
  • zasoby graficzne do aplikacji elearningowych – do projektów skierowanych zarówno do dzieci, młodzieży jak i dorosłych odbiorców;
  • projektujemy scenerie – tła, zasoby graficzne do gier i aplikacji;
  • character design – zajmujemy się projektowaniem postaci i maskotek marki (brand hero);
  • storyboardy;
  • opracowujemy koncepty graficzne;

Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do wytycznych szaty graficznej, ale przede wszystkim ułatwia stworzenie projektów wstępnych, zgodnych z oczekiwaniami Klienta.

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie!

O projektowaniu

Tworzymy ilustracje 2D przede wszystkim w technice wektorowej. Nasze realizacje są przeznaczone zarówno do mediów elektronicznych, jak i do druku.

Środki wyrazu i charakter realizacji są dopasowywane indywidualnie do każdego projektu, biorąc pod uwagę przede wszystkim potrzeby Klienta i cel, jaki ma spełniać dany projekt. Stylistyka, w jakiej tworzone są grafiki, przygotowana jest indywidualnie na potrzeby projektu lub dopasowywana do istniejącej.

Przy realizacji projektu ilustracyjnego zakres prac może obejmować zarówno opracowanie spójnej koncepcji dla projektu, stworzenie koncept artów, storyboardów i zasobów graficznych, jak i ograniczać się tylko do przygotowania grafik według otrzymanych wytycznych.


Kontakt

Zapraszam do współpracy z naszą pracownią graficzną. Wycenimy każdy projekt, odpowiemy na każdego maila i podejmiemy się każdego wyzwania graficznego.

Telefon
+48 880 466 944

Mail
kontakt@grafikkomputerowy.pl