Projektowanie i tworzenie ilustracji

Oferujemy projektowanie i tworzenie ilustracji, obrazów oraz grafik wektorowych:

  • ogólne tworzenie ilustracji i grafiki dla wydawnictw, firm itp.;
  • zasoby graficzne do aplikacji elearningowych – do projektów skierowanych zarówno do dzieci, młodzieży jak i dorosłych odbiorców;
  • projektujemy scenerie – tła, zasoby graficzne do gier i aplikacji;
  • character design – zajmujemy się projektowaniem postaci i maskotek marki (brand hero);
  • storyboardy;
  • opracowujemy koncepty graficzne;
projektowanie ilustracji

Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do wytycznych szaty graficznej. Przede wszystkim ułatwia stworzenie projektów wstępnych, zgodnych z oczekiwaniami Klienta.

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie!

Tworzenie ilustracji – nasza oferta

Zajmujemy się przygotowaniem ilustracji do książek. Tworzymy rysunki dla celów naukowych (wykresy, schematy). Tworzymy obrazy zastosowań produktów.

Za pomocą ilustracji reklamowych i brandingowych stworzymy oryginalny i zapadający w pamięć wizerunek firmy bądź produktu. Rysunki będą się bardziej odznaczać na tle innych reklam. Będą budzić większe zainteresowanie. Bardzo pomocny stanie się tutaj brand hero, który odgrywa dużą rolę w komunikacji marketingowej.

Możemy stworzyć maskotkę lub bohatera marki. Ucieleśnienie wizerunku, który ułatwi potencjalnym klientom nawiązać więź emocjonalną z Twoją firmą bądź produktem. Współczesny rynek przesycony jest reklamą. Wręcz wskazane jest wyróżnianie się. Im większa kreatywność tym większa staje się szansa na zainteresowanie klienta, a co za tym idzie może wpłynąć to na wzrost sprzedaży. Bohater marki pomaga klientowi ją zapamiętać.

Zajmujemy się tworzeniem ilustracji i grafik na odzież (koszulki, bluzy, czapeczki itp.) oraz takich, które mogą pojawić się na różnych gadżetach reklamowych (kubki, długopisy, notesy itp.). Rysunki użytkowe mają duże możliwości i są świetną formą zwrócenia uwagi potencjalnych klientów na firmę lub produkt.

obraz wektorowy

O projektowaniu

Tworzymy ilustracje 2D przede wszystkim w technice wektorowej. Nasze realizacje są przeznaczone zarówno do mediów elektronicznych, jak i do druku.

Środki wyrazu i charakter realizacji są dopasowywane indywidualnie do każdego projektu. Biorąc pod uwagę przede wszystkim potrzeby Klienta i cel, jaki ma spełniać dany projekt. Stylistyka, w jakiej tworzone są grafiki, przygotowana jest indywidualnie na potrzeby projektu lub dopasowywana do istniejącej.

grafika wektorowa

Przy realizacji projektu ilustracyjnego zakres prac może obejmować zarówno opracowanie spójnej koncepcji dla projektu, stworzenie koncept artów, storyboardów i zasobów graficznych, jak i ograniczać się tylko do przygotowania grafik według otrzymanych wytycznych.

tworzenie ilustracji

O naszej pracy

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Proces projektowy i przyjemna współpraca jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Zadbamy o każdy szczegół projektu, aby osiągnąć zamierzony cel. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem. Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania, a kończy na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt i koszty zamówienia.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl