Projektowanie i tworzenie ilustracji


Oferujemy projektowanie i tworzenie ilustracji, obrazów oraz grafik wektorowych:

  • ogólne ilustracje i grafiki dla wydawnictw, firm itp.;
  • zasoby graficzne do aplikacji elearningowych – do projektów skierowanych zarówno do dzieci, młodzieży jak i dorosłych odbiorców;
  • projektujemy scenerie – tła, zasoby graficzne do gier i aplikacji;
  • character design – zajmujemy się projektowaniem postaci i maskotek marki (brand hero);
  • storyboardy;
  • opracowujemy koncepty graficzne;
projektowanie ilustracji

Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do wytycznych szaty graficznej, ale przede wszystkim ułatwia stworzenie projektów wstępnych, zgodnych z oczekiwaniami Klienta.

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie!

obraz wektorowy

O projektowaniu

Tworzymy ilustracje 2D przede wszystkim w technice wektorowej. Nasze realizacje są przeznaczone zarówno do mediów elektronicznych, jak i do druku.

Środki wyrazu i charakter realizacji są dopasowywane indywidualnie do każdego projektu, biorąc pod uwagę przede wszystkim potrzeby Klienta i cel, jaki ma spełniać dany projekt. Stylistyka, w jakiej tworzone są grafiki, przygotowana jest indywidualnie na potrzeby projektu lub dopasowywana do istniejącej.

grafika wektorowa

Przy realizacji projektu ilustracyjnego zakres prac może obejmować zarówno opracowanie spójnej koncepcji dla projektu, stworzenie koncept artów, storyboardów i zasobów graficznych, jak i ograniczać się tylko do przygotowania grafik według otrzymanych wytycznych.

tworzenie ilustracji

O naszej pracy

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Proces projektowy i przyjemna współpraca jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Zadbamy o każdy szczegół projektu, aby osiągnąć zamierzony cel. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem. Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania, a kończy na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt i koszty zamówienia.


Kontakt

Zapraszamy do współpracy z naszą pracownią graficzną.

Telefon
+48 788 799 733

Mail
kontakt@grafikkomputerowy.pl
zlecenia@grafikkomputerowy.pl