Odświeżenie logo

Oferujemy profesjonalne odświeżenie logo, lifting, rewitalizację, redesign lub rebranding dla firmy, osoby, produktu oraz marki.

Zaprojektujemy nowe odświeżone logo, które będzie kontynuacją aktualnego systemu identyfikacji wizualnej. Odświeżymy wygląd, wprowadzając nowoczesny wygląd w oparciu o aktualne trendy graficzne.

Wykonamy niezbędne modyfikacje graficzne, aby projekt spełniał wizualne i tech­niczne standardy. Każdy nawet nieodpowiedni pro­jekt logo może stać się poprawnym, jeśli zostanie przez nas odpowiednio przeprojektowany.

To, czy nowy znak będzie naw­iązy­wał do poprzed­niego, zależy od konkret­nego przy­padku i tego, jak bardzo chcemy zmienić mar­ketingową strate­gię. Przeprowadzimy również audyt, który pozwoli zdecydować, która z opcji będzie korzystniejsza dla firmy.

Wszys­tkie doty­chcza­sowe logotypy możemy połączyć pod nowym, spójnym dla całej firmy logo. Stworzymy także kilka odrębnych logotypów reprezentujące różne marki, które będą nawiązywały do głównego logo oraz linii graficznej firmy.

odświeżenie logo
projektowanie logo
kolorystyka logotypu

Przeprowadzimy również całkiem nowe odświeżenie logo oraz identyfikację wizualną firmy. Zmienimy to, co jest niezgodne ze współczesnymi standardami graficznymi lub nową strategią firmy.

Do nowego logotypu utworzymy również księgę znaku w wersji podstawowej lub rozszerzonej. Zapiszemy w niej najważniejsze informacje oraz zalecenia dotyczące posługiwania się zaprojektowanym znakiem.

Wykonamy odświeżenie logotypu, znaku lub symbolu graficznego, sygnetu, monogramu oraz ikon.

Odświeżymy wszystkie elementy identyfikacji wizualnej, zajmując się kompleksowo wszystkimi aspektami informacji graficznej, którymi posługuje się firma w kontaktach z klientami i kontrahentami.

Spójny system graficzny powoduje efektywniejsze kojarzenie firmy na tle konkurencji. Wzmacnia także efekt kampanii reklamowych, prowadzonych w różnych mediach.

Oferujemy indywidualne odświeżenie typografii koncentrujące się na kształtowaniu struktur i aranżacji języka w jego wizualnym wymiarze. Zajmiemy się doborem pisma, jego odpowiednim użyciem i składem, a także ustaleniem optymalnych norm pisarskich.

Odświeżenie wizerunku pozwoli marce utrzymać pozycję nowoczesnej firmy oraz zachować świeżość na dynamicznie zmieniającym się rynku produktów i usług.

wektoryzacja logotypu

Proces odświeżenia logo

Projekty wykonujemy za pomocą grafiki wektorowej, dzięki czemu mogą być skalowane do dowolnego rozmiaru. Zapisujemy je według obowiązujących standardów graficznych w formatach takich jak PDF, AI, SVG, JPG, PNG.

Projektujemy głównie nowoczesne znaki, które charakteryzują się minimalistycznym wzornictwem. Dzięki temu są łatwo zapamiętywane i rozpoznawalne oraz nie stanowią żadnych ograniczeń w produkcji i publikacji w różnych mediach.

Stworzymy projekt całkowicie spójny z marką oraz jej stylem i preferowaną kolorystyką.

Aby przebudowa identyfikacji wizualnej odbyła się prawidłowo i korzyści były jak najwięk­sze, pomożemy w przeprowadzeniu tego złożonego procesu.

lifting logo
projektowanie logo
proces projektowania logotypu
nowe logo
redesign logo
nowoczesne logo

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl