Projektowanie logo

Oferujemy profesjonalne odświeżenie lub projektowanie logo oraz kompletnej identyfikacji wizualnej dla firmy, osoby, produktu oraz marki.

Tworzymy również księgę znaku logo w wersji podstawowej lub rozszerzonej. Zapisujemy w niej najważniejsze informacje oraz zalecenia dotyczące posługiwania się zaprojektowanym znakiem.

Zaprojektujemy unikalną i charakterystyczną formę graficzną, stylizowany napis, symbol lub inną formę ekspresji graficznej służącą do identyfikacji marki, przedsiębiorstwa bądź organizacji.

Oferujemy projektowanie logo, które będzie głównym elementem spójnego systemu identyfikacji wizualnej. Będzie to znak, który jednoznacznie zidentyfikuje działalność firmy lub osoby.

Wykonamy projekt znaku będącego symbolem albo sygnetem, logotypu bądź pełnego logo.

Stworzymy również cały wizerunek rozpoznawalnej marki. Wykreowany prze nas obraz firmy będzie uporządkowany, jasny i przejrzysty. Sprawi to, że wzbudzi zaufanie i świadomość, że produkt lub oferta jest również przemyślana i najwyższej jakości.

Odświeżymy również logo w oparciu o wszystkie elementy identyfikacji wizualnej. Zajmiemy się kompleksowo wszystkim aspektami wizerunku, którymi posługuje się firma w kontaktach z klientami i kontrahentami.

Stworzymy projekt całkowicie spójny z marką oraz jej stylem i preferowaną kolorystyką.

Jednolity system graficzny powoduje efektywniejsze kojarzenie firmy na tle konkurencji. Wzmacnia także efekt kampanii reklamowych, prowadzonych w różnych mediach.

Projekt wykonujemy w grafice wektorowej, dzięki czemu może być umieszczany w różnych mediach i skalowany do dowolnego rozmiaru. Logo zapisujemy według obowiązujących standardów graficznych w formatach takich jak PDF, AI, SVG, JPG, PNG.

Oferujemy analizę działalności pod względem potencjału i potrzeb postrzegania marki, której wynikiem jest strategia wizerunkowa. Głównym celem jest niezależna ocena wizerunku firmy lub osoby w przestrzeni publicznej na podstawie jej identyfikacji wizualnej.

Odtworzymy również aktualne logo w krzywych przeprowadzając wektoryzację i zapisując je jako grafikę wektorową.

Stworzymy dodatkowo kompletną identyfikację wizualną firmy, która określi kolorystykę, formaty, kroje czcionek oraz elementy graficzne, które będą stosowane do tworzenia materiałów identyfikacyjnych, reklamowych oraz informacyjnych.

projektowanie logo
odświeżenie logo
redesign logo
projektowanie logo

Proces projektowania logo

Cały proces projektowania realizujemy w pełnym porozumieniu ze zleceniodawcą i po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

Najpierw poznajemy firmę lub produkt, aby projekt odzwierciedlał charakter tego, co ma reprezentować. Szukamy odpowiedniego kształtu, formy oraz kolorystyki. Następnie nanosimy detale i ewentualne korekty po wspólnych konsultacjach.

Finalizujemy projekt przygotowując pakiet użytkowy w postaci paczki plików z logo i księgą znaku.

rebranding
projektowanie nowego logo
tworzenie znaku firmowego
księga znaku
wizualizacja logo
redesign marki

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl