Projektowanie identyfikacji wizualnej

Oferujemy profesjonalne budowanie wizerunku poprzez projektowanie identyfikacji wizualnej lub modyfikację i unowocześnienie istniejącego brandingu firmy.

Oferujemy pojedynczy lub stopniowy proces tworzenia wizerunku firmy, poprzez umiejętne zarządzanie procesami graficznymi, komunikacją wizualną oraz identyfikacją firmy.

Stworzymy spójny wizerunek, który będzie uporządkowany i dokładnie opisany, co sprawi, że jego poprawne stosowanie według wytycznych lub późniejsza rozbudowa nie będzie stanowiła problemu i ograniczeń.

identyfikacja wizualna

Zaprojektujemy identyfikację wizualną, która będzie niosła ze sobą pewną określoną filozofię marki, nawiązującą do emocji i stylu życia. Tworzenie takiego wizerunku nie jest dla nas tylko projektowaniem graficznym, ale przede wszystkim tworzeniem jakości i wrażeń, które towarzyszą danemu produktowi lub usłudze.

projektowanie identyfikacji wizualnej

Realizując proces projektowania wizerunku zadbamy o to, aby był w pełni dopasowany do branży oraz oczekiwań i potrzeb klientów.

Stworzymy wizerunek w oparciu o spójny system identyfikacji wizualnej ze wszystkimi aspektami informacji graficznej, którymi posługuje się firma w kontaktach z klientami i kontrahentami.

identyfikacja wizualna

Oferujemy również audyt wizerunku przeprowadzając analizę pod względem potencjału i potrzeb postrzegania działalności w różnych mediach. Celem jest niezależna ocena wizerunku firmy lub marki w celu poprawy jej identyfikacji wizualnej.

Proces projektowania identyfikacji wizualnej

Cały proces realizujemy w pełnym porozumieniu ze zleceniodawcą i po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

Najpierw poznajemy firmę, aby projekt odzwierciedlał charakter tego, co ma reprezentować. Szukamy odpowiedniego kształtu, formy i kolorystyki, aby jednoznacznie identyfikował daną działalność.

Analizujemy również otoczenie konkurencyjne, aby projekt wizerunku wyróżniał się na tle konkurencji.

Projektujemy stawiając na prosty komunikat i symbole ułatwiające identyfikację firmy lub marki.

Tworząc projekty kierujemy się sprawdzonymi rozwiązaniami i nowoczesnym wzornictwem. Projektujemy według najnowszych trendów graficznych, wdrażając dzięki temu najlepsze rozwiązania.

Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do indywidualnych potrzeb.

Proces tworzenia identyfikacji wizualnej zaczynamy od zebrania wszystkich niezbędnych informacji oraz analizy na podstawie której powstają wstępne projekty.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy, kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i akceptuje jego końcowy efekt.

Finalizujemy projekt przygotowując pakiet użytkowy w postaci paczki z plikami do druku lub publikacji w Internecie.