Projektowanie Identyfikacji wizualnej

Oferujemy projektowanie identyfikacji wizualnej nowej lub modyfikację i unowocześnienie istniejącego brandingu firmy oraz marki.

Stworzenie wizerunku firmy, tym właśnie jest projektowanie identyfikacji wizualnej. Cel jest jasny – posiadanie znanej i rozpoznawalnej marki, która wyróżni się wśród konkurencji. Obecnie każdy może sprzedawać dany rodzaj towaru lub świadczyć określone usługi. Jednak budzenie emocji i nawoływanie do konkretnego stylu życia jest zarezerwowane dla nielicznych.

identyfikacja wizualna

Spójna identyfikacja wizualna to siła. Kiedy klient widzi, że logotyp jest częścią większej całości, podświadomie zmienia stosunek do firmy i działalności. Papier firmowy, dobrze zaprojektowane logo na fakturach, firmowe koperty, wizytówki i inne elementy identyfikacji to nie są drobiazgi. To obraz firmy w oczach odbiorców. Jeśli będzie on uporządkowany, jasny i przejrzysty, na pewno wzbudzi zaufanie i świadomość, że Twój produkt lub oferta jest taki sam: przemyślany i najwyższej jakości.

projektowanie identyfikacji wizualnej

My wiemy jak zbudować markę w oparciu o wszystkie elementy identyfikacji wizualnej. Zajmiemy się kompleksowo wszystkim aspektami wizerunku firmy, którym posługuje się w kontaktach z odbiorcami i kontrahentami. Nie warto skupiać się na pojedynczych kwestiach jak np. wizytówki, kiedy inne elementy są niedopracowane.

identyfikacja wizualna

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ludzie w dzisiejszych czasach nie kupują “tylko produktów”. Większość produktów niesie ze sobą pewną określoną filozofię marki, nawiązującą do emocji i stylu życia. To właśnie dodatkowo ten styl życia kupują współcześni konsumenci. Projektowanie identyfikacji wizualnej nie jest tylko projektowaniem graficznym, jest to przede wszystkim projektowanie jakości i emocji, które mają towarzyszyć danemu produktowi.

Nasza oferta

księga identyfikacji wizualnej

O naszej pracy

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Proces projektowy i przyjemna współpraca jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl