Zlecenia graficzne

Oferujemy pojedyncze zlecenia graficzne dla firmy, instytucji lub osób indywidualnych.

Niezależnie, jakim projektem są Państwo zainteresowani, zapraszamy do współpracy. Wszystkie kwestie możemy omówić poprzez maila lub telefonicznie. Projekty, które tworzymy są zawsze połączeniem wizji klienta i naszej koncepcji artystycznej.

Razem z Państwem ustalamy plan i strategię, a później konsultuję i wykonanie. Nie wyobrażamy sobie tworzenia podobnych prac dla różnych klientów. Ponadto śledzimy światowe trendy w projektowaniu oraz grafice użytkowej, by zawsze być na bieżąco i móc oferować projektowanie graficzne na najwyższym poziomie.

projektowanie graficzne

1 etap – wstępne ustalenia

W pierwszej kolejności ustalamy zakres oraz warunki współpracy. Im więcej poznamy informacji na temat zlecenia oraz oczekiwań, tym łatwiej będzie nam najpierw wycenić, a potem stworzyć projekt.

2 etap – projektowanie

Mając na uwadze przekazane wytyczne i oczekiwania, rozpoczynamy prace nad projektami i przygotowujemy wstępne propozycje. Każdy projekt omawiamy i dopracowujemy do momentu pełnej akceptacji.

3 etap – realizacja

Po uwzględnieniu ewentualnych modyfikacji oraz zaakceptowaniu projektów przygotowujemy pliki w niezbędnych formatach. Przekazujemy również autorskie prawa do wykonanych projektów.

projektowanie graficzne

O projektowaniu

Analizujemy otoczenie konkurencyjne, ustalamy strategię komunikacji, nawiązujemy do aktualnych trendów i dobieramy odpowiednie środki graficzne do założonych celów. Dzięki temu projekt graficzny staje się bliższy konsumentowi, zostaje trwale wprowadzony do jego codziennego świata.

Oferujemy pojedyncze zlecenia graficzne zgodne z identyfikacją wizualną firmy lub marki. Dodatkowo przygotujemy treść i hasła reklamowe niosące krótki i czytelny przekaz.

W oparciu o wizję lub pomysł klienta zaproponujemy najlepsze warianty projektów, które opracuje nasz doświadczony zespół grafików i specjalistów. Wdrożymy projekt i zrealizujemy go do końca.

Pojedyncze zlecenia graficzne – nasza oferta

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl