Wektoryzacja herbu

Oferujemy odtworzenie herbu w krzywych (wektoryzacja herbu) dysponując jego wersją rastrową.

Herb zapisujemy jako grafikę wektorową, dzięki czemu może być umieszczany w każdym medium i skalowane do dowolnego rozmiaru.

Możemy również zaprojektować nowy herb lub przeprowadzić odświeżenie znaku bazując na aktualnym wzorze. Wykonujemy także profesjonalną rewitalizację herbu służącą poprawieniu jego estetyki oraz symetrii.

Realizujemy również wszystkie projekty z linii graficznej herbu w ramach kompletnego brandingu.

wektoryzacja logo
wektoryzowanie logo
projektowanie logo

Proces wektoryzacji herbu

Wykonujemy wektoryzację bez użycia funkcji automatycznego wykrywania kształtów typu trasowanie, ponieważ nie daje w pełni poprawnego odwzorowania. Wszystkie elementy odtwarzamy ręcznie, aby jak najwierniej odzwierciedlały pierwotny znak.

projekt znaku

Herb zapisujemy według obowiązujących standardów graficznych w formatach takich jak:

  • AI – plik grafiki wektorowej;
  • SVG – plik grafiki wektorowej do publikacji na stronie internetowej;
  • PDF – plik grafiki wektorowej;
  • JPG – plik grafiki rastrowej z białym tłem;
  • PNG – plik grafiki rastrowej z przeźroczystym tłem.

Cały proces wektoryzacji herbu realizujemy w pełnym porozumieniu ze zleceniodawcą i po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji oraz odpowiednich materiałów, rozpoczynamy pracę nad projektem. Proces odtworzenia herbu w krzywych (wektoryzacja herbu) zaczyna się od analizy na podstawie której powstaje wstępny projekt, aż do akceptacji przez klienta ostatecznego wzoru.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z wektoryzacji i akceptuje jego końcowy efekt.

Finalizujemy projekt przygotowując pakiet użytkowy w postaci paczki z herbem oraz księgą identyfikacji wizualnej.

wektoryzacja logo
tworzenie logotypu

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl