Usługi projektowania graficznego

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi projektowania graficznego z zakresu grafiki komputerowej, typografii oraz fotografii. Realizujemy projekty przemysłowe, reklamowe, użytkowe oraz artystyczne.

Oferujemy pojedyncze zlecenia graficzne dla firm, instytucji lub osób indywidualnych. Zajmujemy się również kompletnym wizerunkiem poprzez projektowanie, wizualizację oraz typografię dla grafiki użytkowej, reklamowej, przemysłowej i artystycznej.

Projekty, które tworzymy są zawsze połączeniem wizji klienta i naszej koncepcji artystycznej. Razem ustalamy plan i strategię, a później konsultuję i wykonanie. Nie tworzymy podobnych prac dla różnych klientów. Śledzimy światowe trendy graficzne w projektowaniu, by zawsze być na bieżąco i móc oferować projektowanie graficzne na najwyższym poziomie.

projektowanie graficzne

Etapy projektowania

1 etap – wstępne ustalenia

W pierwszej kolejności ustalamy zakres oraz warunki współpracy. Im więcej poznamy informacji na temat zlecenia oraz oczekiwań, tym łatwiej będzie nam wycenić, a potem wykonać projekt.

2 etap – projektowanie

Mając na uwadze przekazane wytyczne i oczekiwania, rozpoczynamy prace nad projektami i przygotowujemy wstępne propozycje. Każdy projekt omawiamy i dopracowujemy do momentu pełnej akceptacji.

3 etap – realizacja

Po uwzględnieniu ewentualnych modyfikacji oraz zaakceptowaniu finalnej wersji przygotowujemy projekt oraz jego pliki w niezbędnych formatach. Przekazujemy również automatycznie prawa autorskie do wykonanego zlecenia.

projektowanie graficzne

O projektowaniu

Przeprowadzamy audyt graficzny, analizujemy otoczenie konkurencyjne, ustalamy strategię komunikacji, nawiązujemy do aktualnych trendów i dobieramy odpowiednie środki graficzne do założonych celów. Dzięki temu nasze projekty graficzne stają się bliższe konsumentowi i zostają trwale wprowadzone do jego codziennego świata.

Projektujemy zgodnie z identyfikacją wizualną firmy lub marki. W oparciu o wizję lub pomysł klienta zaproponujemy najlepsze warianty projektów, które opracuje nasz doświadczony grafik komputerowy lub zespół graficzny.

O naszej pracy

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Proces projektowy i przyjemna współpraca z klientami jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Zadbamy o każdy szczegół, aby osiągnąć zamierzony cel. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem. Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania, a kończy na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt oraz koszty.

Nasza oferta

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl