Tworzenie rysunków technicznych

Oferujemy projektowanie, tworzenie oraz edycję różnego rodzaju rysunków technicznych, planów i rzutów dla dowolnych branż. Są to najczęściej budownictwo, automatyka, energetyka, ciepłownictwo, hydraulika, mechanika, telekomunikacja, rolnictwo itp.

 • tworzenie prostych rysunków, planów, rzutów, opisów domów oraz pomieszczeń gospodarczych do różnych dokumentacji (technicznych, dotacji lub dofinansowania)
 • szybkie sporządzanie dwuwymiarowych rysunków (np. szkice, plany, rzuty itp.)
 • przygotowanie projektu w dowolnej wybranej skali
 • przygotowanie projektu do wydruku na dowolnej drukarce w dowolnym formacie
 • dostosowanie formatu i orientacji strony, skali, jednostki miar do indywidualnych potrzeb użytkownika
 • importowanie plików bmp i jpg (np. podkład, budynek, projekt)
 • wstawianie dowolnych tekstów i symboli
 • modyfikowanie obiektów: usuwanie, dodawanie, obracanie, kopiowanie, wycinanie, wklejanie, przenoszenie, zmiana kolejności wyświetlania, odbicie lustrzane, skalowanie itp.
 • tworzenie rysunków wykonawczych poszczególnych części 2D – wektorowe
 • przerysowanie i przepisywanie dokumentacji do formy elektronicznej
 • odtwarzanie starych i nieczytelnych dokumentacji
 • konwersje międzyformatowe
tworzenie rysunków technicznych

Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do wytycznych szaty graficznej. Przede wszystkim ułatwia stworzenie projektów wstępnych, zgodnych z oczekiwaniami Klienta lub określonej specyfikacji.

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie!

tworzenie rysunków technicznych

Przerysowanie rysunków technicznych

Przerysowujemy stare papierowe, często niewyraźne dokumentacje technologiczne lub techniczne, jednocześnie znajdującej się w formie nie edytowalnej lub nie elektronicznej. Takie zamieszczenie rysunku nie pozwala na edycje tej dokumentacji, na wydruki w wielu egzemplarzach, na wprowadzenie szybkiej komputerowej korekty. Elektroniczna forma rysunku umożliwia nanoszenie szybkich zmian w dokumentacji. Nowo wydrukowane rysunki techniczne są przejrzyste i czytelne.

rysunki techniczne

Konwersja dokumentacji w formie nowych wydruków rysunków technicznych, oraz plików elektronicznych będzie odbywała się na podstawie starych rysunków, szkiców, zdjęć, plików pdf, skanów, itd.

rysunki techniczne

O naszej pracy

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb. Szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Proces projektowy i przyjemna współpraca jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl