Tworzenie i projektowanie regulaminów

Oferujemy tworzenie i projektowanie regulaminów oraz instrukcji obsługi. Tworzymy różnego rodzaju składy tekstowe i obrazkowe.

Wykonujemy regulaminy oraz instrukcje obsługi dla firm i zakładów produkcyjnych oraz biur i pomieszczeń użyteczności publicznej.

Tworzymy wszystkie materiały graficzne w postaci różnego typu grafik instruktażowych oraz pomocniczych. Zrealizujemy kompleksowy skład w dowolnej wybranej formie graficznej lub tekstowej.

Wykonujemy również regulaminy na podstawie powierzonych zdjęć, planów lub szkiców.

Zaprojektujemy regulamin w formie tablic lub w kształcie szytych książeczek, składanych harmonijek oraz pojedynczych kartek. Przygotujemy go do publikacji oraz druku i zapiszemy w dowolnym wybranym formacie PDF lub DOCX.

projektowanie regulaminów

Proces projektowania regulaminów

Starannie opracowujemy materiały pod kątem edytorskim i graficznym. Dokładamy wszelkich starań, aby projekt był dobrze odbierany wizualnie, co przyczyni się do wzrostu pozytywnego odbioru treści merytorycznej.

Oferujemy projektowanie regulaminów koncentrujących się na kształtowaniu struktur i aranżacji języka w jego wizualnym wymiarze. Zajmujemy się doborem pisma oraz jego odpowiednim układem treści przeznaczonym do druku lub publikacji.

Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do określonych wymagań lub identyfikacji wizualnej firmy.

Korzystamy ze sprawdzonych układów treści, dotyczących typografii, układu danych i grafik. Projektujemy wykorzystując najnowsze standardy oraz trendy graficzne.

projektowanie regulaminów

Bierzemy pod uwagę wszystkie parametry techniczne, którym musi sprostać projekt.

Stworzymy unikalny projekt graficzny dopasowany do potrzeb i specyfiki branży.

Tworzymy projekty regulaminów, które są dopełnieniem wizerunku firmy, marki, produktu lub programu. Ich styl jest wynikiem wcześniej przyjętych założeń lub indywidualnych ustaleń z klientem.

instrukcja obsługi

Oprócz regulaminów przeznaczonych do druku, przygotowujemy ponadto dokumenty w formie elektronicznej. Są to najczęściej instrukcje zapisane w formacie PDF. Zoptymalizujemy również plik do umieszczenia i szybkiego wczytywania bezpośrednio na stronie internetowej lub serwerze firmy.

Opracowujemy składy regulaminów nie tylko dla treści polskojęzycznych, ale również tekstów wielojęzykowych. Znaki specjalne nie stanowią dla nas żadnych ograniczeń.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i akceptuje jego końcowy efekt.

tworzenie instrukcji obsługi

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl