Tworzenie i edycja rysunków technicznych

Oferujemy projektowanie, tworzenie oraz edycję różnego rodzaju rysunków technicznych dla dowolnych branż, takich jak: budownictwo, automatyka, energetyka, ciepłownictwo, hydraulika, mechanika, telekomunikacja itp.

  • szybkie sporządzanie dwuwymiarowych rysunków (np. szkice, plany, rzuty itp.)
  • importowanie plików bmp i jpg (np. podkład, budynek, projekt)
  • przygotowanie projektu do wydruku w dowolnej drukarce w dowolnym formacie
  • dostosowanie formatu i orientacji strony, skali, jednostki miar do indywidualnych potrzeb użytkownika
  • wstawianie tekstów i symboli
  • modyfikowanie obiektów: usuwanie, dodawanie, obracanie, kopiowanie, wycinanie, wklejanie, przenoszenie, zmiana kolejności wyświetlania, odbicie lustrzane, skalowanie itp.
  • tworzenie rysunków wykonawczych poszczególnych części 2D – wektorowe
  • przerysowanie starych dokumentacji
  • konwersje międzyformatowe
tworzenie rysunków technicznych

Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do wytycznych szaty graficznej, ale przede wszystkim ułatwia stworzenie projektów wstępnych, zgodnych z oczekiwaniami Klienta.

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie!

tworzenie rysunków technicznych

Przerysowanie rysunków technicznych

Przerysowujemy stare papierowe, często niewyraźne dokumentacje technologiczne lub techniczne, jednocześnie znajdującej się w formie nie edytowalnej lub nie elektronicznej. Takie zamieszczenie rysunku nie pozwala na edycje tej dokumentacji, na wydruki w wielu egzemplarzach, na wprowadzenie szybkiej komputerowej korekty. Elektroniczna forma rysunku umożliwia nanoszenie szybkich zmian w dokumentacji. Nowo wydrukowane rysunki techniczne są przejrzyste i czytelne.

rysunki techniczne

Konwersja dokumentacji w formie nowych wydruków rysunków technicznych, oraz plików elektronicznych będzie odbywała się na podstawie starych rysunków, szkiców, zdjęć, plików pdf, skanów, itd.

rysunki techniczne

O naszej pracy

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Proces projektowy i przyjemna współpraca jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl