Szkolenia z budowania wizerunku

Oferujemy szkolenia z budowania wizerunku firmy oraz wykorzystania wizerunku do realizacji celów biznesowych i społecznych.

Oferujemy również ogólne szkolenia graficzne dedykowane dla małych firm, instytucji, urzędów oraz osób indywidualnych w zakresie grafiki komputerowej.

Nasze szkolenia graficzne prowadzone są przez doświadczonych i aktywnych zawodowo grafików, co sprawia, że możemy dostarczyć wiedzę bazującą na aktualnych standardach i trendach graficznych. Nasi trenerzy to absolwenci szkół wyższych posiadający umiejętności nie tylko praktyczne, ale także merytoryczne.

Oferujemy rozwój kompetencji w zakresie komunikacji wizualnej, która za względu na swoją efektywność jest obecnie bardzo ważna i popularna.

Szkolenia łączą ogólną wiedzę teoretyczną czym jest wizerunek i jaki może mieć wpływ na działalność firmy z praktycznymi i dedykowanymi przykładami prezentującymi w jaki sposób kształtować i zarządzać wizerunkiem firmy.

Szkolenia z budowania wizerunku

Grupa docelowa

Szkolenia kierowane jest do pracowników małych firm i działów marketingu, public relations i komunikacji, pracowników wykonawczych oraz menedżerów.

Uczestnikami mogą być również blogerzy, administratorzy stron i sklepów internetowych oraz studenci.

Charakter zajęć

Nasze szkolenia dopasowujemy do potrzeb i umiejętności kursantów. Są realizowane na podstawie wcześniej dostarczonych informacji. Trwają od 2-6 godzin roboczych.

Szkolenia mogą być prowadzone metodą warsztatową w postaci ćwiczeń na przykładach. Mogą też być przeprowadzone w formie merytorycznej z przedstawionymi przykładami za pomocą prezentacji multimedialnej.

Szkolenia mogą się odbywać zdalnie online lub być zorganizowane stacjonarnie w pomieszczeniu biurowym firmy.

Tematy szkoleń

Organizujemy szkolenia z takich tematów jak:

  1. Tworzenie spójnego wizerunku.
  2. Typografia wizerunku.
  3. Zarządzanie barwą wizerunku.
  4. Wizerunek w marketingu.
  5. Wizerunek w Internecie.
  6. Wizerunek w mediach społecznościowych.
  7. Grafika rastrowa i wektorowa w wizerunku firmy.
  8. Identyfikacja wizualna.
  9. Publikacja wizerunku.
  10. Drukowanie wizerunku.

Tematy szkoleń mogą być również łączone.

Dodatkowa oferta

Po zakończeniu szkolenia oferujemy również wsparcie techniczne. Kursanci mogą się zwrócić do prowadzących z problemami pojawiającymi się przy wdrażaniu usprawnień poznanych na szkoleniu.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl