Szkolenia graficzne

Oferujemy szkolenia graficzne dedykowane dla małych firm, instytucji, urzędów oraz osób indywidualnych w zakresie grafiki komputerowej, zarówno na potrzeby druku, jak i publikacji w różnych mediach.

Oferujemy również szkolenia z budowania lub repozycjonowania spójnego wizerunku firmy oraz wykorzystania wizerunku do realizacji celów biznesowych i społecznych.

Nasze szkolenia graficzne prowadzone są przez doświadczonych i aktywnych zawodowo grafików, co sprawia, że możemy dostarczyć wiedzę bazującą na aktualnych standardach i trendach graficznych. Nasi trenerzy to absolwenci szkół wyższych posiadający umiejętności nie tylko praktyczne, ale także merytoryczne.

Oferujemy rozwój kompetencji w zakresie komunikacji wizualnej, która za względu na swoją efektywność jest obecnie bardzo ważna i popularna.

Szkolenia graficzne

Grupa docelowa

Prowadzimy szkolenia dla małych firm, działów ds. promocji i marketingu, ds. wizerunku firmy, początkujących grafików, blogerów, administratorów stron i sklepów internetowych, fotografów, studentów, osób bezrobotnych pragnących zdobyć nowy zawód grafika komputerowego.

Charakter zajęć

Nasze szkolenia dopasowujemy do potrzeb i umiejętności kursantów. Są realizowane na podstawie wcześniej dostarczonych informacji. Trwają od 2-6 godzin roboczych.

Szkolenia mogą być prowadzone metodą warsztatową w postaci ćwiczeń na przykładach. Mogą też być przeprowadzone w formie merytorycznej z przedstawionymi przykładami za pomocą prezentacji multimedialnej.

Szkolenia mogą się odbywać zdalnie online lub być zorganizowane stacjonarnie w pomieszczeniu biurowym firmy.

Tematy szkoleń

Organizujemy szkolenia z takich tematów jak:

 1. Projektowanie graficzne.
 2. Typografia w projektowaniu.
 3. Zarządzanie barwą.
 4. Grafika w marketingu.
 5. Grafika i typografia w mediach społecznościowych.
 6. Optymalizacja i publikacja zdjęć i obrazów w Internecie.
 7. Grafika rastrowa i wektorowa.
 8. Grafika komputerowa z elementami fotografii cyfrowej.
 9. Identyfikacja wizualna firmy.
 10. Tworzenie spójnego wizerunku firmy.
 11. Przygotowanie projektu do druku i grawerowania.
 12. Projektowanie grawerowania laserowego oraz CNC.
 13. Wzornictwo przemysłowe.

Tematy szkoleń mogą być również łączone.

Dodatkowa oferta

Po zakończeniu szkolenia oferujemy również wsparcie techniczne. Kursanci mogą się zwrócić do prowadzących z problemami pojawiającymi się przy wdrażaniu usprawnień poznanych na szkoleniu.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl