Skład DTP

Oferujemy skład DTP oraz odpowiednie przygotowanie różnego rodzaju materiałów graficznych i typograficznych do druku oraz publikacji w różnych mediach.

Oferujemy kompleksowe usługi DTP we wszystkich językach i formatach zapisu pliku.

Wszystkie treści zawarte w dokumencie są przez nas sprawdzane pod kątem technicznym oraz graficznym i typograficznym. Nasza oferta obejmuje wszystkie etapy opracowania projektu, do których należy skład i łamanie tekstu, retusz i edycja zdjęć, tworzenie rysunków i grafik oraz przygotowanie techniczne i odpowiedniego formatu dokumentu.

Bierzemy pod uwagę wszystkie parametry techniczne, którym musi sprostać skład DTP. Po zaprojektowaniu wzoru przygotujemy również osobne pliki do bezpośredniej produkcji.

skład DTP

W ramach składu DTP przygotowujemy materiały do wielokrotnego powielania jak katalogi, foldery, broszury, instrukcje obsługi, instrukcje montażu, ulotki, wizytówki, opakowania itp.

Oferujemy również formatowanie i skład OCR różnego rodzaju dokumentów oraz materiałów tekstowo-graficznych.

DTP

Opracowanie graficzne

W przypadku składu DTP przygotujemy odpowiednie opracowanie graficzne dla całego dokumentu. Po wprowadzeniu tekstu oraz materiałów graficznych rozpoczynamy pracę nad przygotowaniem kompozycji poszczególnych stron.

Przygotowujemy również wszelkie ilustracje, schematy i wykresy, które mają zostać wykorzystane w projekcie.

Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do wytycznych identyfikacji wizualnej, ale przede wszystkim stworzenia projektów zgodnych z oczekiwaniami zamawiającego.

Dobieramy spójne grafiki, ikony, zdjęcia oraz typografię. Stworzymy wzór całkowicie spójny z marką oraz jej stylem i preferowaną kolorystyką.

identyfikacja wizualna
typografia

Skład i łamanie

Wykonamy skład i łamanie tekstu, które są bardzo ważnym etapem przygotowania dokumentu do druku lub publikacji internetowej. Ustalimy rodzaj i wielkość czcionki oraz szerokości i łamanie wierszy. Zestawimy odpowiednio treść ze wszystkimi elementami graficznymi projektu.

Oferujemy indywidualne projektowanie typografii koncentrujące się na kształtowaniu struktur i aranżacji języka w jego wizualnym wymiarze. Zajmiemy się doborem pisma, jego odpowiednim użyciem i składem, a także ustaleniem optymalnych norm pisarskich.

skład DTP

Przygotowanie do druku

Przygotowujemy pliki składu DTP od strony technicznej. Stworzymy odpowiednie formaty dostosowane do techniki znakowania. Dostosujemy również cały skład do rodzaju znakowanego materiału oraz techniki i rodzaju maszyny drukującej lub grawerującej. Wszystkie te elementy mają duży wpływ na ostateczną jakość i wygląd docelowego projektu.

przygotowanie DTP

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl