Przygotowanie zdjęć do sklepu internetowego

Oferujemy optymalizację oraz przygotowanie zdjęć do sklepu internetowego oraz publikacji na stronie internetowej i portalach społecznościowych.

Przygotujemy zdjęcia, według głównych czynników, które decydują o jakości zdjęcia w Internecie takie jak rozmiar, waga, format oraz rozdzielczość.

Wybierzemy właściwy format w zależności od typu grafiki oraz dobierzemy odpowiedni stopień kompresji. Te parametry są standardem ogólnym i stosuje się je na wszystkich stronach internetowych.

Wykonamy również skalowanie grafik, dobierając odpowiednią rozdzielczość do układu graficznego strony.

Zmniejszymy również objętość plików, w tym obrazów i zdjęć, a także graficznych elementów strony internetowej. Wybierzemy i zoptymalizujemy niezbędne grafiki, aby prezentowały treść w szybki i przejrzysty sposób.

Przeprowadzimy również odpowiednie kadrowanie zdjęć. Dobrze przycięte obrazy w sposób jednoznaczny wyróżnią treść, przedmiot lub osobę.

Przygotujemy również zdjęcia produktów na białym lub przeźroczystym tle.

optymalizacja zdjęć

Zoptymalizujemy zdjęcia w sklepie internetowym lub galerii, co pozwoli znacznie przyspieszyć ich wyświetlanie. Dodatkowo poprawimy ich jakość, co pozytywnie wpłynie na ich wygląd.

Ujednolicimy również wymiar zdjęć, co zmieni ich wyświetlanie oraz komfort przeglądania.

Dodamy niestandardowe znaki wodne z logo i tekstem do wszystkich publikowanych zdjęć i grafik.

Optymalizacja zdjęć jest zawsze indywidulnym parametrem dostosowanym przez nas do danej strony internetowej.

Oferujemy również analizę działalności firmy lub osoby pod względem potencjału i potrzeb postrzegania, której wynikiem jest strategia wizerunkowa. Głównym celem jest niezależna ocena wizerunku marki, firmy, osoby w przestrzeni publicznej na podstawie jej identyfikacji wizualnej.

Proces przygotowania zdjęć do sklepu internetowego

Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do wytycznych identyfikacji wizualnej, ale przede wszystkim optymalizacji zdjęć zgodnych z oczekiwaniami zamawiającego.

Starannie opracowujemy materiały pod kątem graficznym. Dokładamy wszelkich starań, aby projekt był dobrze odbierany wizualnie przez oglądających, co przyczyni się do wzrostu pozytywnego odbioru treści merytorycznej strony internetowej.

przygotowanie zdjęć do sklepu internetowego
przygotowanie zdjęć do sklepu internetowego
publikacja zdjęć

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl