Projektowanie wzorów graficznych

Oferujemy profesjonalne projektowanie wzorów graficznych i przemysłowych na różnego rodzaju powierzchnie użytkowe.

Współpracujemy z przemysłem, opracowujemy funkcjonalne oraz innowacyjne wizerunkowo wzory graficzne w oparciu o technologie i możliwości wykonawcze danego producenta.

Projektujemy wzory kolekcji lub dedykowanych przedmiotów. Stworzymy unikalny wzór, który wyróżni produkt.

Zaprojektujemy dedykowany wzór, który stworzy możliwość zbudowania autorskiej kolekcji opatrzonej własną, niepowtarzalną oprawą graficzną, w której również pomożemy.

Stworzymy wzór graficzny całkowicie spójny z marką oraz jej stylem i preferowaną kolorystyką.

Oferujemy projektowanie wzorów graficznych dla różnych technologii oraz materiałów. Wykonujemy tradycyjne rzemiosło i nowe technologie.

projektowanie wzorów graficznych
pattern
projektowanie wzorów

Proces projektowy wzoru przemysłowego

Tworząc projekty kierujemy się sprawdzonymi rozwiązaniami i nowoczesnym wzornictwem. Śledzimy najnowsze trendy w projektowaniu różnego rodzaju wzorów, wdrażając dzięki temu najlepsze rozwiązania. Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do indywidualnych wytycznych.

Analizujemy otoczenie konkurencyjne, ustalamy strategię komunikacji, nawiązujemy do aktualnych trendów i dobieramy odpowiednie środki graficzne do założonych celów.

Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do wytycznych identyfikacji wizualnej, ale przede wszystkim stworzenia projektów zgodnych z oczekiwaniami zamawiającego.

Bierzemy pod uwagę parametry techniczne, którym musi sprostać projekt. Po zaprojektowaniu wzoru przygotujemy również osobne pliki do bezpośredniej produkcji.

Cały proces projektowania realizujemy w pełnym porozumieniu ze zleceniodawcą i po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji oraz odpowiednich materiałów, rozpoczynamy pracę nad projektem. Proces tworzenia tabliczek zaczyna się od analizy na podstawie której powstaje wstępny projekt, aż do akceptacji przez klienta ostatecznego wzoru.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i akceptuje jego końcowy efekt.

Finalizujemy projekt przygotowując pakiet użytkowy w postaci paczki z plikami wzoru.

wzory przemysłowe
projektowanie wzorów

Wzornictwo przemysłowe

Współpracujemy z przemysłem, opracowujemy funkcjonalne oraz innowacyjne wizerunkowo wzory graficzne w oparciu o technologie i możliwości wykonawcze danego producenta. Współpracujemy gównie z indywidualnymi producentami lub małymi firmami.

Proces projektowy i przyjemna współpraca z klientami jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt.

projektowanie wzoru graficznego

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl