Projektowanie wzorów graficznych i przemysłowych

Oferujemy projektowanie wzorów graficznych i przemysłowych na wszelkie powierzchnie użytkowe.

Potrzebujesz wzoru graficznego dla swojego produktu? Chcesz odświeżyć wzory na bardziej modne i nowoczesne lub ponadczasowe?
Poznajmy się! Jesteśmy projektantami również takich właśnie grafik.

Wzory dla trochę młodszych. Grafiki dla nieco starszych.
Wybierz coś na własne potrzeby.

projektowanie wzorów graficznych

Jesteś niezależnym przedsiębiorcą z nowym produktem na rynku? Reprezentujesz markę z dużymi kolekcjami? Poszukujesz wzoru, kolekcji lub ilustracji na dopełnienie swojego pomysłu?

Nadaj nowy styl, poprawiający wygląd, stwórz kolekcję pięknych tekstyliów i zamień zwykłe rzeczy w przedmioty unikatowe.
Dobierz grafikę do własnego pomysłu albo opowiedz nam, jaki wzór chcesz wprowadzić. Wspólnie możemy stworzyć coś wyjątkowego i ponadczasowego.

pattern

Zaprojektujemy wzory

  • industrial pattern
  • do druku na tkaninach
  • ozdoby na ścianę
  • obrazy
  • tapety
projektowanie wzorów

Własny spersonalizowany projekt wzoru

Chcesz mieć unikalny wzór, który wyróżni produkt?

Starannie zaprojektowany wzór idealnie pasuje do produktu i zdecydowanie poprawia jego cechy.

Wybór niestandardowych projektów stwarza możliwość zbudowania autorskiej kolekcji opatrzonej własną, niepowtarzalną oprawą marketingową, w której chętnie pomożemy.

wzory przemysłowe

Wspólnie możemy stworzyć wzór całkowicie spójny z marką oraz jej stylem i preferowaną kolorystyką.

Oferujemy projektowanie wzornictwa przemysłowego zgodnego z designem oraz identyfikacją wizualną firmy lub marki. Przygotowując projekty, staramy się efektywnie połączyć funkcjonalność z nieszablonowym designem.

projektowanie wzorów

Analizujemy otoczenie konkurencyjne, ustalamy strategię komunikacji, nawiązujemy do aktualnych trendów i dobieramy odpowiednie środki graficzne do założonych celów. Dzięki temu projekt wzoru graficznego staje się bliższy konsumentowi, zostaje trwale wprowadzony do jego codziennego świata.

Wzornictwo przemysłowe

Współpracujemy z przemysłem, opracowujemy funkcjonalne oraz innowacyjne wizerunkowo produkty w oparciu o technologie i możliwości wykonawcze danego producenta. Współpracujemy zarówno z małymi jak i większymi producentami. Proces projektowy i przyjemna współpraca z klientami jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt.

Jeżeli chcesz otrzymać szczegółową ofertę lub więcej informacji na temat procesu współpracy napisz do nas.

projektowanie wzoru graficznego

O naszej pracy

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb. Szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Proces projektowy i przyjemna współpraca jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl