Projektowanie wzorów CV

Oferujemy indywidualne projektowanie wzorów CV, listu motywacyjnego oraz portfolio. Dokumenty tworzone są w jednakowym stylu, aby tworzyły spójny wizerunek osoby.

Zaufało nam już wiele użytkowników oraz firm z całego świata. Nasze doświadczenie pozwoli Ci posiadać oryginalne CV, które na pewno zainteresuje przyszłego pracodawcę.

Jeśli szukasz wzoru CV, który zainteresuje pracodawców to pobierz szablon, który przygotowali profesjonalni graficy komputerowi we współpracy z osobami rekrutującymi. Zaprojektujemy wzór, który najlepiej pasuje do Ciebie i Twojego profilu zawodowego. Napisz do nas. Stwórz z nami swoje oryginalne CV.

Niezależnie od tego, na jakim etapie szukania pracy jesteś, zawsze możesz liczyć na nasze praktyczne wzory zgodne z najnowszymi trendami graficznymi.

Przykłady gotowego wzoru CV charakteryzują się nowoczesną formą, są przejrzyste i czytelne, sprawia to że bardzo dobrze prezentują się na tle innych aplikacji.

Poszukiwanie pracy nie jest łatwe. Rywalizacja o dobre stanowisko jest duża. Aby znaleźć wymarzoną pracę trzeba zrobić mocne pierwsze wrażenie. Najlepiej zrobić to z dopracowanym wzorem CV.

Profesjonalna zawartość prezentowanych dokumentów rekrutacyjnych (Curriculum vitae i list motywacyjny) zapewne przyciągnie uwagę pracodawcy, co w praktyce przypuszczalnie przełoży się na większą ilość zaproszeń do kolejnego etapu rekrutacji.

Nigdy nie dostaniemy drugiej szansy, żeby zrobić pierwsze dobre wrażenie. Skorzystaj z naszej usługi – projektowanie wzorów CV, żeby stworzyć przyciągający uwagę dokument, przedstawiający umiejętności w odpowiednim stylu. CV to osobiste przedstawienie się rekruterom, a zdobycie ich uwagi nie jest łatwe. Przedstaw swoje umiejętności i doświadczenie w pięknym, profesjonalnym stylu, żeby zapewnić zainteresowanie i odpowiednie wrażenie.

Wybierz projekt spośród jednego z naszych gotowych szablonów wraz z czcionkami, layoutem i elementami.

Budowa szablonu

Nasze wzory CV można edytować samodzielnie w domu. Każdy dokument jest podzielony na sekcje, aby edycja treści lub zamiana fotografii była łatwa.

Wzory CV zostały opracowane zgodnie z zasadami, na które zwracają uwagę pracodawcy oraz osoby rekrutujące.

Do każdego szablonu dodajemy krótką instrukcję obsługi oraz niezbędne materiały umożliwiające poprawną edycję dokumentu.

Format CV

Najlepszym formatem życiorysu zawodowego jest format PDF, więc zawsze w tym formacie wysyłamy CV. Jest wiele darmowych programów do edycji takich dokumentów. Na specjalne życzenie stworzymy szablon również w wersji DOCX czyli Word.

Proces projektowania

Najpierw zbieramy niezbędne informacje na temat osoby szukającej pracy – treść CV, zawód, branża docelowa oraz preferowany styl. Po zebraniu tych informacji rozpoczynamy proces projektowania dedykowanego CV.

CV wzór
szablon CV
projektowanie wzorów CV
szablony CV
wzory CV
CV wzory
projektowanie wzorów CV
wzór CV
projektowanie wzorów CV
projektowanie wzorów CV
projektowanie wzorów CV
projektowanie wzorów CV
szablony CV
projektowanie wzorów CV
projektowanie wzorów CV
szablon CV
wzory CV
wzór CV
projektowanie wzorów CV

Wskazówki dotyczące tworzenia CV

  • Pozostaw sporo pustej przestrzeni – czytelne, wyraźne CV przedstawiające zwięzłe informacje i sporo przestrzeni jest lepszą opcją niż nadmiernie zamieszenie informacjami. Niech teksty będą konkretne, a opisy zwięzłe.
  • Umieść wszystko na jednej stronie. Potencjalni pracodawcy nie chcą poznawać całej historii. Streść się, wymieniając najnowsze, najbardziej odpowiednie doświadczenie zawodowe, zgodne ze stanowiskiem, o które się ubiegasz.
  • Wyjaśnij luki w doświadczeniu. Jeśli jest dłuższy czas, kiedy byłeś bezrobotny, skorzystaj z ostatniej sekcji, żeby dodać informacje, jeśli wykorzystałeś ten czas na coś pożytecznego. Informacje „Pracował jako wolontariusz…” lub „Uczęszczał na Bootcamp…” stanowią wartość dodaną do doświadczeń zawodowych. Niewyjaśniona luka zawodowa niestety nie.
  • Ogranicz czcionki. Zbyt wiele stylów czcionek sprawi, że Twój dokument i praca będzie chaotyczna. Wybierz mocny styl swojego imienia, a następnie jeden prosty styl dla innych sekcji tekstu.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl