Projektowanie wzornictwa przemysłowego

Oferujemy nowoczesne projektowanie wzornictwa przemysłowego. Zleć naszemu zespołowi grafików projektowanie różnego rodzaju wzorów lub produktów przemysłowych.

Przygotowując projekty, staramy się efektywnie połączyć funkcjonalność z nieszablonowym designem. W efekcie powstają produkty, które na tle innych wyróżniają się innowacyjnym wizerunkiem. Staramy się, aby nasze pomysły odznaczały się zawsze świeżością i nowoczesnym designem. Nasze usługi kierujemy do wszystkich firm, którym zależy na produkcie wpasowującym się w oczekiwania ich klientów – na ponadczasowych przedmiotach, które są niezależne od mody i ponadczasowe.

projektowanie wzornictwa przemysłowego

Proces projektowania

Projektowanie produktu to proces, który wymaga od nas prawdziwego zaangażowania. Tylko dzięki niemu możliwe jest uzyskanie oryginalnego, atrakcyjnego, a przy tym dostosowanego do potrzeb przedmiotu. Na szczęście wzornictwo przemysłowe jest dziedziną, która pozwala na wcielanie w życie ciekawych idei, dzięki możliwości zastosowania różnorodnych materiałów, nie tylko drewna czy tworzyw sztucznych. Nic nas nie ogranicza. To dlatego, decydując się na współpracę z nami w zakresie wzornictwa przemysłowego, mogą Państwo liczyć na wyjątkowe efekty. Obok projektowania mebli, urządzeń przemysłowych i przedmiotów użytkowych, do naszych zadań należy także projektowanie opakowań produktów.

Realizujemy projekty z obszarów szeroko pojętego wyposażenia domu i nie tylko. Pracujemy w różnych technologiach oraz materiałach m.in.: w drewnie, konglomeracie, tworzywach. Projektujemy wyposażenie wnętrz – bryły większe gabarytowo oraz drobniejsze. Interesuje nas głównie tradycyjne rzemiosło, ale również nowe technologie i materiały. Bliska jest nam estetyka prostoty. Wyznajemy zasadę aby zaprojektowane przedmioty nie były sezonowe, nie podlegały modom i pozostały niezmiennie funkcjonalne i atrakcyjne pomimo upływu czasu.

Oferujemy projektowanie wzornictwa przemysłowego zgodnego z designem oraz identyfikacją wizualną firmy lub marki.

Analizujemy otoczenie konkurencyjne, ustalamy strategię komunikacji, nawiązujemy do aktualnych trendów i dobieramy odpowiednie środki graficzne do założonych celów. Dzięki temu projekt lub wizualizacja staje się bliższy konsumentowi, zostaje trwale wprowadzony do jego codziennego świata.

projektowanie wzornictwa przemysłowego

Wzornictwo przemysłowe

Współpracujemy z przemysłem, opracowujemy funkcjonalne oraz innowacyjne wizerunkowo produkty w oparciu o technologie i możliwości wykonawcze danego producenta. Współpracujemy zarówno z małymi jak i większymi producentami. Proces projektowy i przyjemna współpraca z klientami jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt.

Jeżeli chcesz otrzymać szczegółową ofertę lub więcej informacji na temat procesu współpracy napisz do nas.

wzornictwo przemysłowe

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl