Projektowanie wzornictwa przemysłowego

Oferujemy profesjonalne projektowanie wzornictwa przemysłowego zgodnego najnowszymi trendami graficznymi. Zaprojektujemy różnego rodzaju wzory lub produkty przemysłowe.

Przygotowując projekty, staramy się efektywnie połączyć funkcjonalność z nieszablonowym designem. W efekcie powstają projekty, które wyróżniają się innowacyjnym wizerunkiem.

Nasze usługi projektowania kierujemy do wszystkich firm lub osób, którym zależy na wzorach wpasowujących się w aktualne oczekiwania klientów.

Realizujemy projekty z obszarów szeroko pojętego wyposażenia domu i nie tylko.

Projektujemy w różnych technologiach oraz materiałach. Wykonujemy tradycyjne rzemiosło i nowe technologie.

projektowanie wzornictwa przemysłowego

Proces projektowania wzorów

Tworząc projekty kierujemy się sprawdzonymi rozwiązaniami i nowoczesnym wzornictwem. Śledzimy najnowsze trendy w projektowaniu różnego rodzaju wzorów, wdrażając dzięki temu najlepsze rozwiązania. Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do indywidualnych wytycznych.

Projektowanie unikalnego wzoru lub produktu to proces wieloetapowy składający się również z analizy rynkowej firmy oraz jej konkurencji. Dzięki temu jest możliwe uzyskanie oryginalnego i atrakcyjnego, a przy tym dostosowanego do potrzeb klienta wzoru lub przedmiotu.

Nasze wzornictwo przemysłowe pozwala na wcielanie w życie ciekawych idei, dzięki możliwości zastosowania różnorodnych materiałów oraz ich łączenia. Decydując się na współpracę z nami, mogą Państwo liczyć na wyjątkowe efekty. Obok projektowania mebli, urządzeń przemysłowych i przedmiotów użytkowych, do naszych zadań należy także projektowanie opakowań produktów.

Analizujemy otoczenie konkurencyjne, ustalamy strategię komunikacji, nawiązujemy do aktualnych trendów i dobieramy odpowiednie środki graficzne do założonych celów.

Bierzemy pod uwagę wszystkie parametry techniczne, którym musi sprostać projekt. Po zaprojektowaniu wzoru przygotujemy również osobne pliki do bezpośredniej produkcji.

Najpierw poznajemy firmę, aby projekt odzwierciedlał charakter tego, co ma reprezentować. Szukamy odpowiedniego kształtu, formy i kolorystyki oraz przedstawiamy projekty wstępne. Następnie nanosimy detale i ewentualne korekty po wspólnych konsultacjach.

Cały proces projektowania realizujemy w pełnym porozumieniu ze zleceniodawcą i po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji oraz odpowiednich materiałów, rozpoczynamy pracę nad projektem. Proces tworzenia tabliczek zaczyna się od analizy na podstawie której powstaje wstępny projekt, aż do akceptacji przez klienta ostatecznego wzoru.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i akceptuje jego końcowy efekt.

Finalizujemy projekt przygotowując pakiet użytkowy w postaci paczki z plikami wzoru.

projektowanie wzornictwa przemysłowego

Wzornictwo przemysłowe

Współpracujemy z przemysłem, opracowujemy funkcjonalne oraz innowacyjne wizerunkowo produkty w oparciu o technologie i możliwości wykonawcze danego producenta. Współpracujemy gównie z indywidualnymi producentami lub małymi firmami.

Proces projektowy i przyjemna współpraca z klientami jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt.

wzornictwo przemysłowe

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl