Projektowanie wizytówek

Oferujemy profesjonalne projektowanie wizytówek zgodnych z najnowszymi trendami graficznymi lub identyfikacją wizualną firmy.

Stworzymy unikalny projekt graficzny dopasowany do potrzeb i specyfiki branży. Na małej powierzchni zaprojektujemy estetyczną grafikę i właściwą typografię.

Wykonujemy również projekty wizytówek o nietypowych rozmiarach i kształtach, jak i również standardowe wymiary.

W przypadku wizytówek służbowych, stworzymy projekt spójny z elementami identyfikacji wizualnej firmy.

Oferujemy projektowanie wizytówek premium z ekskluzywnych materiałów oraz uszlachetnieniami znakowania. Zaprojektujemy je z materiałów takich jak drewno, akryl, folia, eko-materiał, metal, laminat grawerski oraz łączone materiały. Uwzględnimy w projekcie lakier wybiórczy, który pokryje wybrane elementy lakierem podkreślając ich walory na tle eleganckiej matowej powierzchni.

Przygotujemy gotowe pliki do bezpośredniego druku, produkcji CNC oraz grawerowania laserowego.

Odświeżymy wizytówki w oparciu o wszystkie elementy identyfikacji wizualnej. Zajmiemy się kompleksowo wszystkimi aspektami informacji graficznej, którymi posługuje się firma w kontaktach z klientami i kontrahentami.

Wykonamy również projekt według konkretnych wytycznych otrzymanych od klienta.

ekskluzywne wizytówki
projektowanie wizytówki

Proces projektowania wizytówek

Projektujemy wizytówki z różnymi motywami tematycznymi lub symbolami osobistymi. Projekt może być przygotowany według konkretnych wskazówek lub wykonany przez nas według najnowszych trendów graficznych.

Projektujemy stawiając na prosty komunikat i symbole ułatwiające identyfikację firmy lub osoby. Zadaniem naszego projektu jest szybki przekaz informacji i oferty. To ma być jasny komunikat, gdzie estetyka i minimalizm są bardzo ważne.

Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do wytycznych identyfikacji wizualnej, ale przede wszystkim stworzenia projektów zgodnych z oczekiwaniami zamawiającego.

Treści na wizytówkach możemy wykonywać w dowolnym języku. Żadne znaki diakrytyczne, ani obcojęzyczne czcionki nie stanowią dla nas przeszkód.

Każdy projekt wizytówki jest personalizowany, dzięki temu zamówione projekty są oryginalne i niepowtarzalne.

klasyczne wizytówki

Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji oraz odpowiednich materiałów, rozpoczynamy pracę nad projektem. Proces tworzenia tabliczek zaczyna się od analizy na podstawie której powstaje wstępny projekt, aż do akceptacji przez klienta ostatecznego wzoru.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i akceptuje jego końcowy efekt.

Finalizujemy projekt przygotowując pakiet użytkowy w postaci paczki z plikami wizytówki.

logo
projektowanie wizytówki z folii
projektowanie nowoczesnych wizytówek
business card

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl