Projektowanie voucherów

Oferujemy profesjonalne projektowanie voucherów oraz bonów i kuponów podarunkowych zgodnych z najnowszymi trendami graficznymi lub identyfikacją wizualną firmy.

Stworzymy unikalny wzór graficzny dopasowany do potrzeb i specyfiki branży. Wykonamy również projekt o nietypowych rozmiarach i kształtach.

Oferujemy projektowanie voucherów premium z ekskluzywnych materiałów oraz uszlachetnieniem znakowania. Zaprojektujemy je z materiałów takich jak papier, drewno, akryl, folia, eko-materiał, metal, lub laminat grawerski.

Uwzględnimy w projekcie lakier wybiórczy, który uszlachetni wybrane elementy podkreślając ich walory na tle eleganckiej matowej powierzchni.

Przygotujemy gotowe pliki do bezpośredniego druku lub grawerowania laserowego oraz CNC.

Zaprojektujemy vouchery w oparciu o wszystkie elementy identyfikacji wizualnej. Zajmiemy się kompleksowo wszystkimi aspektami informacji graficznej, którymi posługuje się firma w kontaktach z klientami i kontrahentami.

Tworzymy wszystkie materiały graficzne na potrzeby projektu w postaci ikon, infografik oraz przygotowania różnego rodzaju grafik i zdjęć.

Odświeżymy również wygląd aktualnego wzoru, wprowadzając nowoczesny wygląd w oparciu o aktualne trendy graficzne.

ekskluzywne wizytówki
projektowanie wizytówki

Proces projektowania voucherów

Projektujemy vouchery z różnymi motywami tematycznymi. Projekt może być przygotowany według konkretnych wskazówek lub wykonany przez nas według najnowszych trendów graficznych.

Oferujemy projektowanie graficzne koncentrujące się na kształtowaniu struktur i aranżacji języka w jego wizualnym wymiarze. Zajmujemy się doborem pisma oraz jego odpowiednim składem przeznaczonym do druku.

Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do wytycznych identyfikacji wizualnej.

Korzystamy ze sprawdzonych układów treści, dotyczących typografii, układu danych i grafik. Projektujemy wykorzystując najnowsze standardy oraz trendy graficzne.

Treści na voucherach możemy wykonywać w dowolnym języku. Żadne obcojęzyczne znaki oraz czcionki nie stanowią dla nas ograniczeń.

klasyczne wizytówki

Bierzemy pod uwagę wszystkie parametry techniczne, którym musi sprostać projekt. Uwzględniamy potrzeby produkcyjne, dostosowując poszczególne elementy grafiki do materiału i kolorystyki na jakim zostaną wykonane.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i akceptuje jego końcowy efekt.

Finalizujemy projekt przygotowując pakiet użytkowy w postaci paczki z plikami do bezpośredniej produkcji.

logo
projektowanie wizytówki z folii
projektowanie nowoczesnych wizytówek
business card

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl