Projektowanie ulotek

Oferujemy nowoczesne projektowanie ulotek zgodnych z najnowszymi standardami i trendami graficznymi. Zapraszamy do współpracy!

Ulotki to najpowszechniejsze materiały promocyjne firm. Dobrze zaprojektowane przyciągają wzrok, intrygują oraz informują o charakterze firmy czy produktu.

Mimo swoich niewielkich rozmiarów ma dużą moc marketingową, ponieważ dociera do bardzo dużej ilości potencjalnych klientów. Mogą trafiać bezpośrednio do rąk w różnego typu akcjach promocyjnych lub być dodatkiem do prasy, a także są idealnym materiałem zawierającym kwintesencję informacji na targach, sympozjach, czy szkoleniach

ulotki

Projekty i druk ulotek reklamowych:

  • w różnych formatach
  • na różnych podłożach (papier kredowy, offsetowy, papier lub folia samoprzylepna)    
  • na papierze o gramaturze od 90 do 350g
  • jedno, dwu, trzy lub pełno-kolorowe
  • niskie nakłady w druku cyfrowym     
  • wysokie nakłady w druku offsetowym
nowoczesne ulotki

O projektowaniu

Analizujemy otoczenie konkurencyjne, ustalamy strategię komunikacji, nawiązujemy do aktualnych trendów i dobieramy odpowiednie środki graficzne do założonych celów. Dzięki temu projekt – ulotki staje się bliższy konsumentowi, zostaje trwale wprowadzony do jego codziennego świata.

Oferujemy projektowanie ulotek zgodnych z identyfikacją wizualną firmy lub marki. Dodatkowo przygotujemy treść i hasła reklamowe niosące krótki i czytelny przekaz.

W oparciu o wizję lub pomysł klienta zaproponujemy najlepsze warianty projektów, które opracuje nasz doświadczony zespół grafików i specjalistów od reklamy. Wdrożymy projekt i zrealizujemy go do końca.

projektowanie ulotek

Bierzemy pod uwagę wszystkie parametry techniczne, którym musi sprostać projekt.

Oferujemy projektowanie ulotek zgodnych najnowszymi standardami graficznymi i typograficznymi. Dbamy, aby nasze projekty cechowała oryginalność i innowacyjność, rozumiana jako walor wyjątkowości i niepowtarzalności koncepcji graficznej, która przykuwa uwagę, wzbudza ciekawość i zainteresowanie.

projektowanie ulotek z fotografiami

Należy postawić na prosty komunikat i symbole ułatwiające zapamiętanie przekazu marki, bo zadaniem ulotki jest szybka identyfikacja i przekaz informacji. To ma być jasny komunikat, a nie rozbudowany projekt. Estetyka i minimalizm są ważne.

projektowanie ulotek

Ulotka może mieć oczywiście wiele postaci. Może to być klasyczna informacja tekstowa lub bardziej współczesny przekaz informacji za pomocą grafiki.

projektowanie ulotek informacyjnych
projektowanie nowoczesnych ulotek
ulotka składana
nowoczesny projekt ulotki

O naszej pracy

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb. Szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Proces projektowy i przyjemna współpraca z klientami jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Zadbamy o każdy szczegół projektu, aby osiągnąć zamierzony cel. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem. Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania, a kończy na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt i koszty zamówienia.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl