Projektowanie ulotek

Oferujemy projektowanie ulotek zgodnych z najnowszymi trendami graficznymi lub identyfikacją wizualną firmy.

Projektujemy ulotki, które są nie tylko sposobem przekazu reklamy, ale także środkiem wyrazu artystycznego.

Oferujemy projektowanie ulotek artystycznych, informacyjnych, edukacyjnych, politycznych, społecznych i reklamowych.

Wykonujemy również projekty ulotek o nietypowych rozmiarach i kształtach, jak i również standardowe wymiary.

Treść może być według wytycznych klienta lub według obowiązujących standardów i schematów. Ulotki mogą być z dodatkowo wygenerowanym przez nas kodem QR.

Tworzymy również wszystkie materiały graficzne na potrzeby projektu w postaci ikoninfografik, tabeli, wykresów oraz różnego rodzaju grafik i zdjęć.

Projektujemy ulotki, które mają wiele postaci. Może to być klasyczna informacja tekstowa lub bardziej nowoczesny przekaz za pomocą grafiki.

ulotki
nowoczesne ulotki

Proces projektowania ulotek

Projektujemy ulotki wykorzystując graficzne standardy lub indywidualny spersonalizowany wzór według konkretnych wytycznych lub identyfikacji wizualnej firmy. Projektujemy korzystając ze sprawdzonych układów treści, bądź według wytycznych, dotyczących typografii, układu danych oraz szaty graficznej.

Bierzemy pod uwagę wszystkie parametry techniczne, którym musi sprostać projekt. Po zaprojektowaniu wzoru przygotujemy również osobne pliki do bezpośredniego druku.

Analizujemy otoczenie konkurencyjne, ustalamy strategię komunikacji, nawiązujemy do aktualnych trendów i dobieramy odpowiednie środki graficzne do założonych celów.

Treści na ulotkach możemy wykonywać w dowolnym języku. Żadne znaki diakrytyczne, ani obcojęzyczne czcionki nie stanowią dla nas przeszkód.

Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do wytycznych identyfikacji wizualnej, ale przede wszystkim stworzenia projektów zgodnych z oczekiwaniami zamawiającego.

projektowanie ulotek

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb. Szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Proces projektowy i przyjemna współpraca z klientami jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i akceptuje jego końcowy efekt.

projektowanie ulotek z fotografiami
projektowanie ulotek
projektowanie ulotek informacyjnych
projektowanie nowoczesnych ulotek
ulotka składana
nowoczesny projekt ulotki

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl