Projektowanie typografii

Oferujemy projektowanie typografii koncentrujące się na kształtowaniu struktur i aranżacji języka w jego wizualnym wymiarze. Zajmiemy się doborem pisma, jego użyciem i składem, a także ustalaniem optymalnych norm pisarskich.

Stworzymy skład treści ułatwiający czytanie i odbiór. Definicja ta we właściwy sposób określa przeznaczenie i cel typografii, nie ograniczając jej przestrzeni jedynie do nośnika papierowego. Obecnie typografia jest ważnym narzędziem w komunikacji wizualnej zwłaszcza cyfrowej.

typografia

O naszej typografii można mówić również w kontekście:

  • poligrafii, drukarstwa, raczej w znaczeniu tradycyjnym, związanym ze stosowaniem czcionek;
  • ogółu zagadnień dotyczących projektowania drukowanych liter i innych znaków pisarskich (zarówno czcionek, jak i fontów) oraz wzajemnych relacji pomiędzy tymi znakami i grupami znaków;
  • układu graficznego drukowanej strony;
  • sztuki użytkowej zajmującej się estetyką szaty graficznej publikacji;
  • układu graficznego strony w witrynie WWW.

Typografia ogólnie towarzyszy grafice reklamowej, identyfikacji wizualnej, projektowaniem stron i aplikacji. Wszędzie tam, gdzie pojawią się teksty w projektach.

Aby można było mówić o dobrej typografii, nie wolno zapomnieć o odpowiednich krojach liter. Dlatego na podstawie setek realizacji dobierzemy odpowiedni font do składu w oparciu o emocje i charakter projektu.

O projektowaniu

Analizujemy otoczenie konkurencyjne, ustalamy strategię komunikacji, nawiązujemy do aktualnych trendów i dobieramy odpowiednie środki graficzne do założonych celów. Dzięki temu projekt typograficzny staje się bliższy konsumentowi, zostaje trwale wprowadzony do jego codziennego świata.

Oferujemy projektowanie typografii zgodnej z identyfikacją wizualną firmy lub marki. Dodatkowo przygotujemy treść i hasła reklamowe niosące krótki i czytelny przekaz.

W oparciu o wizję lub pomysł klienta zaproponujemy najlepsze warianty projektów, które opracuje nasz doświadczony zespół grafików i specjalistów. Wdrożymy projekt i zrealizujemy go do końca.

skład treści

Nasza oferta

projektowanie typografii

O naszej pracy

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Proces projektowy i przyjemna współpraca jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Zadbamy o każdy szczegół projektu, aby osiągnąć zamierzony cel. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem. Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania, a kończy na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt i koszty zamówienia.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl