Projektowanie tabliczek i tablic informacyjnych

Oferujemy projektowanie tabliczek i tablic informacyjnych zgodnych najnowszymi standardami graficznymi.

Projektujemy kompletne oznakowanie obiektów firmowych i handlowych. Wszystkie nasze materiały pasują do siebie, tworząc jedną spójną całość. Zarówno reklama online i materiały drukowane oraz oznakowanie zewnętrzne i wewnętrzne firmy.

Projektujemy także tabliczki na różnego rodzaju przedmioty lub produkty firmowe. Zaproponujemy i dopasujemy materiał z jakiego będą wykonane.

Tworzymy również wszystkie materiały graficzne na potrzeby projektu tabliczek i tablic w postaci logoikon, piktogramów oraz różnego rodzaju grafik.

Odświeżymy również wygląd aktualnego wzoru, wprowadzając nowoczesny wygląd w oparciu o aktualne trendy graficzne.

Zaprojektujemy tabliczkę, która poprzez swój wygląd i treść przekaże tożsamość marki.

projektowanie tablic
projektowanie tabliczek

Standardowe tabliczki

Projektowane przez nas tabliczki mają różną formę. Łączą w sobie funkcje wizerunkową, reklamową oraz informacyjną.

Projektujemy również tabliczki spełniające funkcje edukacyjne i budujące relacje takie jak sposób użytkowania, sposoby pielęgnacji, informacje o marce.

Tworzymy projekty tabliczek, które są wkomponowane w styl pomieszczenia lub otoczenia. Przedstawiają prosty komunikat i symbole ułatwiające zapamiętanie przekazu oraz identyfikację miejsca. To jest krótka i jasna informacja, gdzie estetyka i minimalizm są dominujące.

Dbamy o to, aby nasze projekty tabliczek umożliwiały odczytanie komunikatu także z dalszej odległości.

Proces projektowania tabliczek

Analizujemy otoczenie konkurencyjne, ustalamy strategię komunikacji, nawiązujemy do aktualnych trendów i dobieramy odpowiednie środki graficzne do założonych celów.

Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do wytycznych identyfikacji wizualnej, ale przede wszystkim stworzenia projektów zgodnych z oczekiwaniami zamawiającego.

Projektowanie tabliczek opieramy na konkretnych potrzebach oraz prostym i uniwersalnym przekazie. Tworząc projekt graficzny wiemy, że musi on w ciekawy i zrozumiały sposób skutecznie informować.

Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji oraz odpowiednich materiałów, rozpoczynamy pracę nad projektem. Proces tworzenia tabliczki lub tablicy zaczyna się od analizy na podstawie której powstaje wstępny projekt, aż do akceptacji przez klienta ostatecznego wzoru.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i akceptuje jego końcowy efekt.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl