Projektowanie szyldów

Oferujemy projektowanie szyldów zgodnych najnowszymi standardami graficznymi. Wykonujemy również projektowanie szyldów zgodnych z krajobrazowym zagospodarowaniem przestrzennym miasta.

Projektujemy kompletne oznakowanie obiektów firmowych i handlowych. Wszystkie nasze materiały pasują do siebie, tworząc jedną spójną całość. Zarówno reklama online i materiały drukowane oraz oznakowanie zewnętrzne i wewnętrzne firmy. 

Tworzymy również wszystkie materiały graficzne na potrzeby projektu szyldu w postaci logoikon oraz różnego rodzaju grafik i zdjęć.

Odświeżymy również wygląd poprzedniego wzoru, wprowadzając nowoczesny wygląd w oparciu o aktualne trendy graficzne.

projektowanie szyldów
projektowanie systemu szyldów

Standardowe szyldy

Projektowane przez nas szyldy mają różną formę. Może to być klasyczna tablica, kaseton, semafor, czy po prostu oznakowanie na szybie. Obojętnie jaki typ zostanie wybrany, dobrze zaprojektowany szyld jest ważny, ponieważ łączy w sobie funkcje wizerunkową, reklamową oraz informacyjną.

Tworzymy projekty szyldów, które są wkomponowane w otoczenie. Przedstawiają prosty komunikat i symbole ułatwiające zapamiętanie przekazu oraz identyfikację miejsca. To jest krótka i jasna informacja, gdzie estetyka i minimalizm są dominujące.

Dbamy o to, aby nasze projekty szyldów umożliwiały odczytanie komunikatu także z dalszej odległości.

projektowanie szyldu 3D
projektowanie logo 3D

Szyldy dla miast

Oferujemy projektowanie szyldów zgodnych z krajobrazowym zagospodarowaniem przestrzennym miasta.

Coraz więcej miast wydaje zalecenia odnośnie tego typu szyldów. Opisują proces koncepcji, projektowania i produkcji szyldu. Wiedza ta uzupełniona zostaje o aspekty związane z liternictwem, kolorystyką i ekspozycją. Opracujemy projekt na podstawie tych zasad i sugestii.

projektowanie szyldu informacyjnego

Proces projektowania szyldów

Analizujemy otoczenie konkurencyjne, ustalamy strategię komunikacji, nawiązujemy do aktualnych trendów i dobieramy odpowiednie środki graficzne do założonych celów.

Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do wytycznych identyfikacji wizualnej, ale przede wszystkim stworzenia projektów zgodnych z oczekiwaniami zamawiającego.

Projektowanie szyldów opieramy na konkretnych potrzebach oraz prostym i uniwersalnym przekazie. Tworząc projekt graficzny wiemy, że musi on w ciekawy i zrozumiały sposób skutecznie informować.

Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji oraz odpowiednich materiałów, rozpoczynamy pracę nad projektem. Proces tworzenia szyldu zaczyna się od analizy na podstawie której powstaje wstępny projekt, aż do akceptacji przez klienta ostatecznego wzoru.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i akceptuje jego końcowy efekt.

odświeżenie systemu informacyjnego
odświeżenie systemu informacyjnego

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl