Projektowanie szablonów CV

Oferujemy projektowanie szablonów CV oraz listu motywacyjnego i portfolio. Dokumenty tworzone są w jednakowym stylu, aby tworzyły spójny wizerunek osoby.

Zaufało nam już wiele użytkowników z całego świata. Realizujemy również projekty szablonów dla firm i porali.

Projektujemy szablony, które zainteresują pracodawców. Przygotowują je profesjonalni graficy komputerowi we współpracy z osobami rekrutującymi. Wzory dopasowujemy do profilu zawodowego.

Budowa szablonu

Nasze wzory CV można edytować samodzielnie w domu. Wszystkie szablony aktualizowane są na bieżąco. Każdy dokument jest podzielony na sekcje, aby edycja treści lub zamiana fotografii była łatwa.

Wzory CV zostały opracowane zgodnie z zasadami, na które zwracają uwagę pracodawcy oraz osoby rekrutujące.

Nasze szablony są zgodne z najnowszymi trendami graficznymi i typograficznymi. Używamy do tego najpopularniejszych narzędzi oraz czcionek dostępnych za darmo do użytku także komercyjnego.

Przykłady gotowego wzoru CV charakteryzują się nowoczesną formą, są przejrzyste i czytelne, sprawia to że bardzo dobrze prezentują się na tle innych aplikacji.

Profesjonalna zawartość prezentowanych dokumentów rekrutacyjnych (Curriculum vitae i list motywacyjny) zapewne przyciągnie uwagę pracodawcy, co w praktyce przypuszczalnie przełoży się na większą ilość zaproszeń kandydata do kolejnego etapu rekrutacji.

Format CV

Najlepszym formatem życiorysu zawodowego jest format PDF, więc zawsze w tym formacie zapisujemy CV. Jest wiele darmowych programów do edycji takich plików. Na specjalne życzenie stworzymy szablon również w wersji DOCX czyli Word.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl