Projektowanie szablonów CV

Oferujemy indywidualne projektowanie szablonów CV oraz listu motywacyjnego i portfolio. Dokumenty tworzone są w tym samym wzorze, aby tworzyły spójny wizerunek osoby.

Projektujemy oryginalne szablony, które są dopasowywane do charakteru osoby oraz profilu zawodowego.

Projekty szablonów CV przygotowujemy we współpracy z osobami rekrutującymi.

Również w oparciu o wizję lub pomysł klienta opracujemy i zaprojektujemy dedykowany szablon CV.

Tworzymy również wszystkie materiały graficzne na potrzeby projektu CV lub portfolio w postaci ikoninfografik, tabeli, wykresów oraz różnego rodzaju grafik i zdjęć.

Odświeżymy również wygląd poprzedniego wzoru, wprowadzając nowoczesny wygląd w oparciu o aktualne trendy graficzne.

CV wzór

Budowa szablonu

Nasze wzory CV można edytować samodzielnie. Każdy dokument jest podzielony na sekcje, aby edycja treści lub zamiana fotografii była możliwa i łatwa.

Projekty opracowujemy zgodnie z zasadami, na które zwracają uwagę pracodawcy oraz osoby rekrutujące.

Tworząc projekty kierujemy się sprawdzonymi rozwiązaniami i nowoczesnym wzornictwem. Śledzimy najnowsze trendy w projektowaniu CV oraz badania osób rekrutujących, wdrażając dzięki temu najlepsze rozwiązania. Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do indywidualnych wytycznych.

Nasze szablony są zgodne z najnowszymi trendami graficznymi i typograficznymi. Projektowane przez nas wzory CV charakteryzują się nowoczesną formą, są przejrzyste i czytelne co sprawia, że bardzo dobrze prezentują się na tle innych aplikacji.

szablon CV

Proces projektowania CV

Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji oraz odpowiednich materiałów, rozpoczynamy pracę nad projektem. Proces tworzenia wzoru zaczyna się od analizy na podstawie której powstaje wstępny projekt, aż do akceptacji przez klienta ostatecznego wzoru.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i akceptuje jego końcowy efekt.

projektowanie wzorów CV

Format CV

Najlepszym formatem życiorysu zawodowego jest format PDF, więc zawsze w tym formacie zapisujemy CV. Jest wiele darmowych programów do edycji tego typu plików.

Na specjalne życzenie stworzymy również szablon w wersji DOCX popularnym formacie programu Microsoft Office Word z możliwością edycji treści.

szablony CV
wzory CV
CV wzory
projektowanie wzorów CV
wzór CV
projektowanie wzorów CV
projektowanie wzorów CV
projektowanie wzorów CV
projektowanie wzorów CV
szablony CV
projektowanie wzorów CV
projektowanie wzorów CV
szablon CV
wzory CV
wzór CV
projektowanie wzorów CV

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl