Projektowanie szablonów CV

Oferujemy projektowanie szablonów CV oraz listu motywacyjnego i portfolio. Dokumenty tworzone są w jednakowym stylu, aby tworzyły spójny wizerunek osoby.

Ładne i estetycznie wykonane CV (czyli Curriculum Vitae) to podstawa, która umożliwia aplikowanie na wybraną ofertę pracy.

Zaufało nam już wiele użytkowników z całego świata. Realizujemy również projekty szablonów dla firm i portali.

Projektujemy szablony, które zainteresują pracodawców. Przygotowują je profesjonalni graficy komputerowi we współpracy z osobami rekrutującymi. Wzory dopasowujemy do profilu zawodowego.

Poszukiwanie pracy jest trudne. Rywalizacja o dobre stanowisko jest duża. Nawet gdy poziom bezrobocia jest niski, naprawdę świetna pozycja pracy przyciąga wielu kandydatów. Aby znaleźć pracę, musisz zrobić mocne pierwsze wrażenie. Zrób to z dopracowanym wzorem CV.

Nigdy nie dostaniesz drugiej szansy, żeby zrobić pierwsze wrażenie. Skorzystaj z naszej usługi – projektowanie szablonów CV, żeby stworzyć przyciągające uwagę CV, przedstawiające Twoje umiejętności w odpowiednim stylu. Twoje CV to osobiste przedstawienie się rekruterom, a zdobycie ich uwagi nie jest łatwe. Przedstaw swoje umiejętności i doświadczenie w pięknym, profesjonalnym stylu, żeby zapewnić zainteresowanie i niezapomniane wrażenie.

Wybierz projekt spośród jednego z naszych gotowych szablonów wraz z czcionkami, layoutem i elementami.

Budowa szablonu

Nasze wzory CV można edytować samodzielnie w domu. Wszystkie szablony aktualizowane są na bieżąco. Każdy dokument jest podzielony na sekcje, aby edycja treści lub zamiana fotografii była łatwa.

Wzory CV zostały opracowane zgodnie z zasadami, na które zwracają uwagę pracodawcy oraz osoby rekrutujące.

Nasze szablony są zgodne z najnowszymi trendami graficznymi i typograficznymi. Używamy do tego najpopularniejszych narzędzi oraz czcionek dostępnych za darmo do użytku także komercyjnego.

Przykłady gotowego wzoru CV charakteryzują się nowoczesną formą, są przejrzyste i czytelne, sprawia to że bardzo dobrze prezentują się na tle innych aplikacji.

Profesjonalna zawartość prezentowanych dokumentów rekrutacyjnych (Curriculum vitae i list motywacyjny) zapewne przyciągnie uwagę pracodawcy, co w praktyce przypuszczalnie przełoży się na większą ilość zaproszeń kandydata do kolejnego etapu rekrutacji.

Format CV

Najlepszym formatem życiorysu zawodowego jest format PDF, więc zawsze w tym formacie zapisujemy CV. Jest wiele darmowych programów do edycji takich plików. Na specjalne życzenie stworzymy szablon również w wersji DOCX czyli Word.

CV wzór
szablon CV
projektowanie wzorów CV
szablony CV
wzory CV
CV wzory
projektowanie wzorów CV
wzór CV
projektowanie wzorów CV
projektowanie wzorów CV
projektowanie wzorów CV
projektowanie wzorów CV
szablony CV
projektowanie wzorów CV
projektowanie wzorów CV
szablon CV
wzory CV
wzór CV
projektowanie wzorów CV

Wskazówki dotyczące tworzenia CV

  • Pozostaw sporo pustej przestrzeni – czytelne, wyraźne CV przedstawiające zwięzłe informacje i sporo przestrzeni jest lepszą opcją niż nadmiernie zamieszenie informacjami. Niech teksty będą konkretne, a opisy zwięzłe.
  • Umieść wszystko na jednej stronie. Potencjalni pracodawcy nie chcą poznawać całej historii. Streść się, wymieniając najnowsze, najbardziej odpowiednie doświadczenie zawodowe, zgodne ze stanowiskiem, o które się ubiegasz.
  • Wyjaśnij luki w doświadczeniu. Jeśli jest dłuższy czas, kiedy byłeś bezrobotny, skorzystaj z ostatniej sekcji, żeby dodać informacje, jeśli wykorzystałeś ten czas na coś pożytecznego. Informacje „Pracował jako wolontariusz…” lub „Uczęszczał na Bootcamp…” stanowią wartość dodaną do doświadczeń zawodowych. Niewyjaśniona luka zawodowa niestety nie.
  • Ogranicz czcionki. Zbyt wiele stylów czcionek sprawi, że Twój dokument i praca będzie chaotyczna. Wybierz mocny styl swojego imienia, a następnie jeden prosty styl dla innych sekcji tekstu.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl