Projektowanie sygnetu

Oferujemy profesjonalne odświeżenie lub projektowanie sygnetu logo oraz kompletnej identyfikacji wizualnej dla firmy, osoby, produktu oraz marki.

Do sygnetu logotypu utworzymy również księgę znaku w wersji podstawowej lub rozszerzonej. Zapiszemy w niej najważniejsze informacje oraz zalecenia dotyczące posługiwania się zaprojektowanym znakiem.

Oferujemy projektowanie sygnetu, który jednoznacznie będzie kojarzony z daną marką, firmą lub organizacją. Będzie on często wykorzystywany zamiast pełnego logo, szczególnie kiedy brakuje miejsca na przedstawienie całego znaku.

Zaprojektujemy też pełne logo, które najczęściej łączy logotyp z sygnetem, choć oba te elementy nie są konieczne, aby stworzyć znak firmowy. Niektóre marki decydują się na sam logotyp, inne na sam sygnet.

Odświeżymy również aktualny sygnet w oparciu o wszystkie elementy identyfikacji wizualnej. Zajmiemy się kompleksowo wszystkim aspektami wizerunku, którymi posługuje się firma w kontaktach z klientami i kontrahentami.

Stworzymy projekt całkowicie spójny z marką oraz jej stylem i preferowaną kolorystyką.

Spójny system graficzny powoduje efektywniejsze kojarzenie firmy na tle konkurencji. Wzmacnia także efekt kampanii reklamowych, prowadzonych w różnych mediach.

Projektujemy głównie nowoczesne sygnety, które charakteryzują się minimalizmem. Dzięki temu są łatwo zapamiętywane i rozpoznawalne oraz nie stanowią żadnych ograniczeń w ich publikacji w różnych mediach.

Projekt wykonujemy w grafice wektorowej, dzięki czemu może być umieszczany w każdym medium i skalowany do dowolnego rozmiaru. Sygnet zapisujemy według obowiązujących standardów graficznych w formatach takich jak PDF, AI, SVG, JPG, PNG.

Oferujemy również analizę działalności firmy lub osoby pod względem potencjału i potrzeb postrzegania, której wynikiem jest strategia wizerunkowa. Głównym celem jest niezależna ocena wizerunku marki, firmy, osoby w przestrzeni publicznej na podstawie jej identyfikacji wizualnej.

Odtworzymy również aktualny sygnet lub logo firmy w krzywych przeprowadzając wektoryzację i zapisując jako grafikę wektorową.

projektowanie logo
odświeżenie logo
redesign logo
projektowanie logo

Proces projektowania sygnetu

Cały proces projektowania realizujemy w pełnym porozumieniu ze zleceniodawcą i po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

Najpierw poznajemy firmę lub produkt, aby projekt odzwierciedlał charakter tego, co ma reprezentować. Szukamy odpowiedniego kształtu, formy oraz kolorystyki. Następnie nanosimy detale i ewentualne korekty po wspólnych konsultacjach.

Finalizujemy projekt przygotowując pakiet użytkowy w postaci paczki z logo i księgą identyfikacji wizualnej.

Aby budowa nowej identyfikacji wizualnej odbyła się prawidłowo i korzyści były jak najwięk­sze, doradzimy i pomożemy w przeprowadzeniu tego złożonego procesu.

rebranding
projektowanie nowego logo
tworzenie znaku firmowego
księga znaku
wizualizacja logo
redesign marki

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl