Pełna oferta →

Projektowanie kart menu

Oferujemy nowoczesny projekt menu dla restauracji, zawierający zarówno okładkę, jak i kartę dań.

Odpowiednia kolorystyka okładki sprawia, że ukazana na zdjęciu tematycznym potrawa, wygląda jeszcze bardziej atrakcyjniej i smaczniej. Sama karta dań musi być jasna i przejrzysta. Kompozycja graficzna musi sprawić, że bardzo łatwo jest odnaleźć na niej swoje ulubione dania z poszczególnych kategorii.

Cały projekt menu powinien prezentować się niezwykle elegancko i stylowo, doskonale reprezentując renomowaną restaurację, w której klienci mogą nie tylko zjeść smaczne danie, ale także spędzić czas w pięknym wnętrzu i miłej atmosferze.

O projektowaniu

Podyskutujmy, wymyślmy i zaprojektujmy razem. Resztą zajmiemy się my! Stworzymy razem zespół, który będzie się uzupełniał. Wymienimy spostrzeżenia, które pomogą nam stworzyć produkt spełniający standardy lokalu.

Działamy w oparciu o najnowsze trendy i technologie. Uwzględnimy potrzeby techniczne. Stworzymy projekty indywidualne i złożone.

Uwzględniamy

Nasi graficy wykonają projekt z uwzględnieniem:

  • audyt marki, analiza otoczenia – Na początku jest analiza. Badamy otoczenie konkurencji, obecne trendy i potrzeby konsumentów.
  • strategia komunikacji – Ustalamy co piszemy i jak to pokazujemy.
  • koncepcja – Proponujemy całkiem nowy wzór albo selling line dla już istniejących identyfikacji wizualnych.
  • design i prezentacja konceptów – Dobieramy środki wyrazu do ustaleń strategii. Prezentujemy różne koncepcje grafiki na wybranych stylach dopasowanych do działalności.

Kontakt

Zapraszam do współpracy z naszą pracownią graficzną. Wycenimy każdy projekt, odpowiemy na każdego maila i podejmiemy się każdego wyzwania graficznego.

Telefon
+48 880 466 944

Mail
kontakt@grafikkomputerowy.pl