Projektowanie stron internetowych WordPress

Oferujemy projektowanie szablonów oraz stron internetowych WordPress. Zapraszamy do współpracy z naszymi grafikami lub pracownią graficzną.

Aktualnie pierwszym medium informacji o firmie/osobie oraz jej ofercie jest Internet.

Reklama coraz częściej przenosi się do Internetu. Sieć staje się głównym źródłem informacji, rozrywki, nauki, miejscem spotkań. Użytkownicy i klienci chcąc poznać firmę lub jej produkty, najpierw sprawdzają Internet. Na podstawie internetowej witryny firmy budują opinię o niej. Należy więc zadbać, aby z tego pierwszego spotkania wynieśli jak najlepsze wrażenia.

O projektowaniu

Profesjonalna strona internetowa jest wizytówką, reprezentacją, która tworzy także jasny i spójny wizerunek. W Internecie można pokazać się od najlepszej strony, nie jest ważna siedziba oraz jej otoczenie. Dla odbiorcy istotne jest wrażenie profesjonalności i fachowości, przejrzystość i czytelność struktury WWW, łatwość nawigacji, prostota obsługi, wyczerpująca informacja. Należy zbalansować i połączyć ze sobą te elementy.

Działamy w oparciu o najnowsze trendy i technologie. Uwzględnimy potrzeby techniczne, opanujemy zagadnienie responsywności strony, wykonamy optymalizajcję SEO. Stworzymy projekty indywidualne i złożone, wielopoziomowe przedsięwzięcia.

Wykonujemy projekty zgodnie z zasadami UI/UX. Projektujemy w oparciu o najpopularniejszy system CMS – WordPress.

projektowanie stron internetowych WordPress
projektowanie szablonów WordPress

O projektowaniu

Nasi graficy wykonają projekt z uwzględnieniem:

  • audyt marki, analiza otoczenia – Na początku jest analiza. Badamy otoczenie konkurencji, obecne trendy i potrzeby konsumentów.
  • strategia komunikacji – Ustalamy co piszemy i jak to pokazujemy.
  • koncepcja – Proponujemy całkiem nowy wzór albo selling line dla już istniejących stron.
  • design i prezentacja konceptów – Dobieramy środki wyrazu do ustaleń strategii. Prezentujemy różne koncepcje grafiki na wybranych stylach dopasowanych do działalności.
projektowanie stron internetowych WordPress
szablon WordPress

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl