Projektowanie stron internetowych WordPress

Oferujemy kompletne projektowanie stron internetowych WordPress. Zapraszamy do współpracy!

Zrealizujemy projekt począwszy od wizualizacji szaty graficznej, instalacji CMS’a na serwerze oraz odpowiedniej konfiguracji poprzez uzupełnienie treści i optymalizację strony.

Oferujemy również kompleksowe wsparcie i aktualizację strony internetowej. W większości naszych projektów realizujemy również bieżące wsparcie systemu. Warunki ustalamy indywidualnie z klientem.

Aktualnie pierwszym medium informacji o firmie lub osobie oraz jej ofercie jest Internet. Reklama coraz częściej przenosi się do Internetu. Sieć staje się głównym źródłem informacji, rozrywki, nauki, miejscem spotkań. Użytkownicy i klienci chcąc poznać firmę lub jej produkty, najpierw sprawdzają Internet. Na podstawie internetowej witryny firmy budują opinię o niej. Należy więc zadbać, aby z tego pierwszego spotkania wynieśli jak najlepsze wrażenia.

O projektowaniu

Profesjonalna strona internetowa jest wizytówką, reprezentacją, która tworzy także jasny i spójny wizerunek. W Internecie można pokazać się od najlepszej strony, nie jest ważna siedziba oraz jej otoczenie. Dla odbiorcy istotne jest wrażenie profesjonalności i fachowości, przejrzystość i czytelność struktury WWW, łatwość nawigacji, prostota obsługi, wyczerpująca informacja. Należy zbalansować i połączyć ze sobą te elementy.

Działamy w oparciu o najnowsze trendy i technologie. Uwzględnimy potrzeby techniczne, opanujemy zagadnienie responsywności strony, wykonamy optymalizajcję SEO. Stworzymy projekty indywidualne i złożone, wielopoziomowe przedsięwzięcia.

Wykonujemy projekty zgodnie z zasadami UI/UX. Projektujemy w oparciu o najpopularniejszy system CMS – WordPress.

projektowanie stron internetowych WordPress
projektowanie szablonów WordPress

O projektowaniu

Nasi graficy wykonają projekt z uwzględnieniem:

  • audyt marki, analiza otoczenia – Na początku jest analiza. Badamy otoczenie konkurencji, obecne trendy i potrzeby konsumentów.
  • strategia komunikacji – Ustalamy co piszemy i jak to pokazujemy.
  • koncepcja – Proponujemy całkiem nowy wzór albo selling line dla już istniejących stron.
  • design i prezentacja konceptów – Dobieramy środki wyrazu do ustaleń strategii. Prezentujemy różne koncepcje grafiki na wybranych stylach dopasowanych do działalności.
projektowanie stron internetowych WordPress
szablon WordPress

Umieszczanie i aktualizacja treści na stronie

Regularne tworzenie nowych podstron lub artykułów, zamieszczanie informacji o promocjach czy nowych usługach, to znak dla klientów, że firma jest aktywnym podmiotem na rynku. Świadomość tego faktu zwiększa zaufanie klientów, którzy bardzo ostrożnie podchodzą do stron nieaktualizowanych przez wiele lat. Aktualizacja treści jest niezbędna, jeśli zależy firmie na wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. Reagowanie na zmieniające się trendy, zapytania i słowa kluczowe stanowi podstawę pozycjonowania i optymalizacji zawartości, co pozwoli dotrzeć do szerszej grupy odbiorców.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl