Projektowanie zaproszeń

Oferujemy projektowanie zaproszeń z różnego rodzaju materiałów i na każdą okazję. Zapraszamy do współpracy z naszymi grafikami.

Tworzymy nowoczesne i oryginalne projekty, które realizujemy zarówno według własnych lub przesłanych przez Klientów propozycji graficznych. Każde zaproszenie personalizujemy zgodnie z życzeniem, dzięki temu zamówione projekty są w 100% oryginalne i niepowtarzalne.

Zaprojektujemy zaproszenia, a następnie pasujące do nich w pełni spersonalizowane dodatki od winietek zaczynając, poprzez menu, numery stołów, plan sali, naklejki, zawieszki na księdze gości, akcesoriach dla dzieci i gadżetach na międzynarodowy imprezy lub uroczystości kończąc.

projektowanie zaproszeń

Zaproszenia online

Nowoczesne i zarazem wyjątkowe! Umieszczone na dedykowanej stronie lub w mailu, dostępne tylko dla gości. Takie zaproszenia online to wyjątkowy, w pełni personalizowany i funkcjonalny sposób informowania gości o wydarzeniu.

Zaproszenia drukowane

Połączenie tradycji i nowoczesności. Zaprojektujemy zaproszenie w formie papierowej i uzupełnimy je o pasujące zaproszenie online, dzięki czemu goście, będą mogli nie tylko dowiedzieć się o szczegółach wydarzenia, ale również zadeklarować swoją obecność, zapoznać się z listą wymarzonych prezentów czy wziąć udział w przygotowanej ankiecie.

Rodzaje zaproszeń:

 • zaproszenia ze złoceniem
 • zaproszenia eko / retro
 • zaproszenia w formie biletu
 • zaproszenia w formie harmonijki
 • zaproszenia przeźroczyste
 • zaproszenia nowoczesne
 • zaproszenia kreatywne
 • zaproszenia ze zdjęciem
 • zaproszenia eleganckie
 • zaproszenia ze zdobieniami
 • zaproszenia minimalistyczne
 • zaproszenia z motywem podróży

Materiały zaproszeń:

 • papier
 • drewno
 • plexi
 • plastik
 • folia
 • sklejka
projektowanie stempli ślubnych

Zaproszenia na przyjęcia dla dzieci

Urodziny, imieniny, domówki – jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz. Bez względu na to, czy wykorzystamy zdjęcie dziecka czy jeden z zaprojektowanych wzorów, jedno jest pewne – tutaj nie ma miejsca na nudę. Magiczne ilustracje, żywe kolory i nowoczesny format to idealna zapowiedź wydarzenia, którego nie da się przegapić! Dzięki naszym opcjom personalizacji takie zaproszenie będzie jedyne w swoim rodzaju.

Zaproszenia na imprezy nastolatków

Jak efektownie i szybko zaprosić znajomych na imprezę urodzinową, domówkę, osiemnastkę? Trafiłeś we właściwe miejsce! Dzięki personalizacji mamy dobry pretekst do wykorzystania swoich ulubionych fotek. Oprócz efektownej szaty graficznej zaproponujemy wyjątkową treść dopasowaną do okazji.

projektowanie stempli ślubnych

Zaproszenia na urodziny

Niezależnie, czy planujesz wystawne przyjęcie urodzinowe, czy kameralne spotkanie ze znajomymi. Zaprojektujemy szablon, dostosujemy tekst i gotowe. Dobierz formę zaproszenia – online lub drukowaną – najlepszą dla Twojego wydarzenia i dogodną dla każdego z uczestników. Połączymy dobry design z potencjałem nowych technologii.

zaproszenia ślubne ze stemplem

Zaproszenia ślubne i weselne

Doskonale wiemy jak angażujące jest planowanie ślubu. Przyszli państwo młodzi muszą pomyśleć naprawdę o wszystkim, a czasu zawsze jest zbyt mało.

Zaproszenia ślubne są pierwszą okazją do zakomunikowania gościom w jakim stylu zorganizowane będzie przyjęcie weselne. 

Zaproponujemy wzory zaproszeń zaprojektowanych z dbałością o najmniejszy szczegół. Zastosujemy różne motywy i style. Nasze wyjątkowe kartki ślubne są tworzone w oparciu o aktualnie obowiązujące trendy w branży zaproszeń ślubnych, a do ich produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości papier i dodatki. 

Mamy w ofercie szeroki wybór oryginalnych kolekcji ślubnych i zaproszenia o różnej tematyce z bogatą gammą kolorystyczną: nowoczesne, rustykalne, zaproszenia boho i z kwiatowymi wiankami, geometryczne, minimalistyczne, podróżnicze z mapą świata lub przypominających paszport lub bilet na mecz czy do kina, zaproszenia z motywem przewodnim lub ze zdjęciem.

Zaproszenia można zamówić w klasycznym formacie składanym, ale też w formie luźnych kart czy harmonijek. Mamy różne pomysły zdobień kopert, zaproszenia mogą mieć eksluzywne wykończenie, złocenia, srebrzenia, folię rose gold, wklejane kolorowe wnętrza kopert. Mamy wzory botaniczne, zaproszenia z eukaliptusem i z piwoniami. Wśród kolekcji zaproszeń ślubnych znajdziecie eleganckie i stylowe zaproszenia, oryginalne projekty w stylistyce glamour.

Ze względu na elastyczną ofertę mamy bardzo bogatą ofertę na śluby międzynarodowe.

zaproszenia ślubne

Zaproszenia na uroczystości religijne

Każde ważne wydarzenie w życiu Rodziny zasługuje na wyjątkową i stylową oprawę. Wśród zaproszeń w tej kategorii są eleganckie i subtelne, ale jednocześnie nowoczesne zaproszenia na Chrzest oraz Pierwszą Komunię Świętą dziecka. Tylko od Ciebie zależy, czy zaproszenie będzie miało papierową, drewnianą czy internetową formę.

stemple ślubne
stemple ślubne
stempel do laku
projektowanie zaproszeń
projektowanie zaproszeń
projektowanie zaproszeń
projektowanie zaproszeń
projektowanie zaproszeń

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl