Projektowanie statuetek i trofeów

Oferujemy nowoczesne projektowanie statuetek ekonomicznych, klasycznych i ekskluzywnych – z uwzględnieniem stylu i budżetu. Od prostych, minimalistycznych form po skomplikowane, nietypowe rzeźby (bogato zdobione) w formie luksusowego produktu. Personalizowane statuetki, z efektem 3D lub 2D, w każdym kolorze, kształcie, na każdą okoliczność, z różnych materiałów (oryginalnie łączonych).

Warto przekazać osobom, firmą lub instytucją wyrazy uznania na jakie zasługują, dzięki indywidualnie zaprojektowanemu trofeum lub statuetce jako formę wyróżnienia oraz podziękowania. Warto wręczyć taki prezent, aby zachowali to wydarzenie i nas jako wręczających w pamięci.

projektowanie trofeum

Wygrana w konkursie, pomyślnie rozpoczęte lub zakończone wydarzenia oraz uroczystości – to ważne okoliczności po których warto mieć pamiątkę.

trofeum szklane

Typy trofeów i statuetek ze względu na materiał:

 • z drewna
 • ze szkła
 • z akrylu
 • metalizowane
 • metalowe
 • z kamienia
 • z laminatu
 • łączone materiały
projektowanie statuetek z nadrukiem

Typy trofeów i statuetek ze względu na okoliczności wręczania:

 • nagrody
 • podziękowania
 • wyróżnienia
 • rocznice
statuetka drewniana
projektowanie trofeum z metalu

O projektowaniu

Przygotowujemy trofea i projektujemy statuetki sportowe, okolicznościowe, firmowe oraz certyfikujące.

Wykonujemy projekty o dowolnych rozmiarach i kształtach wykorzystując przy tym różne materiały oraz ich łącząc. Bazujemy przy tym na doborze odpowiedniego materiału do okazji i okoliczności wręczenia.

projektowanie trofeum ekskluzywnego

Możemy zaprojektować wykorzystując graficzne standardy lub indywidualny spersonalizowany wzór. Projektujemy korzystając ze sprawdzonych układów treści, bądź według wytycznych, dotyczących typografii, układu danych oraz szaty graficznej.

Treści na trofeach możemy wykonywać w dowolnym języku. Żadne znaki diakrytyczne, ani obcojęzyczne czcionki nie stanowią dla nas problemu.

Zaprojektujemy i spersonalizujemy trofeum lub statuetkę na miarę każdego budżetu. Wykonujemy projektowanie statuetek z materiałów według ustalonej na początku ceny jej produkcji.

trofeum drewniane
trofeum metalowe
projektowanie statuetek
nowoczesne trofeum
projektowanie trofeum szklanego
projektowanie trofeum z plexi
trofeum z plexi
statuetka z drewna

O naszej pracy

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Proces projektowy i przyjemna współpraca jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Zadbamy o każdy szczegół projektu, aby osiągnąć zamierzony cel. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem. Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania, a kończy na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt i koszty zamówienia.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl