Projektowanie statuetek i trofeów

Oferujemy nowoczesne projektowanie statuetek oraz trofeów z różnych materiałów i na różną okazję z uwzględnieniem stylu i budżetu.

Realizujemy projekty od prostych, minimalistycznych form po skomplikowane, nietypowe rzeźby w formie luksusowego produktu. Każdy projekt statuetki lub trofeum jest w dedykowanym kształcie i kolorystyce z różnych materiałów oryginalnie łączonych.

Warto przekazać osobom, pracownikom lub sportowcom wyrazy uznania na jakie zasługują, dzięki indywidualnie przez nas zaprojektowanej statuetce lub trofeum jako formie wyróżnienia oraz podziękowania. Wygrana w konkursie, podziękowania, rocznice, pomyślnie rozpoczęte lub zakończone wydarzenia oraz uroczystości to ważne okoliczności po których warto wręczyć taki prezent, aby zachowali to wydarzenie w pamięci.

Nie ograniczamy się tylko do standardowych kształtów, lecz stosujemy nowoczesny design z podkreśleniem prostych linii, symetrii oraz ponadczasowego wzornictwa.

Zaprojektujemy je również z różnych materiałów takich jak drewno, szkło, akryl, metalizowane, metalowe, kamień, laminat grawerski oraz łączone materiały.

projektowanie trofeum
trofeum szklane
projektowanie statuetek z nadrukiem
statuetka drewniana
projektowanie trofeum z metalu

Proces projektowania statuetek i trofeów

Wykonujemy projekty o dowolnych rozmiarach i kształtach wykorzystując przy tym różne materiały oraz je łącząc. Bazujemy przy tym na doborze odpowiedniego materiału do okazji i okoliczności wręczenia.

Możemy projektować wykorzystując nasze graficzne standardy lub indywidualny spersonalizowany wzór. Projektujemy korzystając ze sprawdzonych układów treści, bądź według wytycznych, dotyczących typografii, układu danych oraz szaty graficznej.

Treści na trofeach możemy wykonywać w dowolnym języku. Żadne znaki diakrytyczne, ani obcojęzyczne czcionki nie stanowią dla nas przeszkód.

Zaprojektujemy i spersonalizujemy trofeum lub statuetkę na miarę każdego budżetu. Wykonujemy projektowanie statuetek z materiałów według zaproponowanej na początku ceny produkcji.

Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania, a kończy na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt i koszty zamówienia.

Po otrzymaniu wszystkich niezbędnych informacji oraz zebraniu potrzebnych materiałów rozpoczynamy pracę nad projektem. Proces tworzenia rozpoczyna się od idei na podstawie której powstaje wstępny projekt, aż do akceptacji przez klienta ostatecznego wzoru.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i akceptuje jego końcowy efekt.

projektowanie trofeum ekskluzywnego
trofeum drewniane
trofeum metalowe
projektowanie statuetek
nowoczesne trofeum
projektowanie trofeum szklanego
projektowanie trofeum z plexi
trofeum z plexi
statuetka z drewna

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl