Projektowanie referentek

Oferujemy projektowanie referentek, stempli i pieczęci wyciskowych, suchych, do laku i tuszu itp.

Przygotujemy gotowe pliki w różnych formatach dostosowanych do bezpośredniej produkcji.

Każdy projekt referentki personalizujemy zgodnie z życzeniem klienta, dzięki temu zamówione projekty są w 100% oryginalne i niepowtarzalne.

Możemy zaprojektować referentkę wykorzystując graficzne standardy lub indywidualny spersonalizowany wzór według konkretnych wytycznych lub identyfikacji wizualnej. Projektujemy korzystając ze sprawdzonych układów treści, bądź według wytycznych, dotyczących typografii, układu danych oraz szaty graficznej.

Referentki są metalowymi pieczęciami stosowanymi głównie w zabezpieczeniach. Referentki stosowane do plombowania drzwi, szaf, worków na klucze oraz bezpiecznych saszetek. Wykonywane są z mosiądzu lub aluminium. Plombowanie referentką jest wciąż najczęściej stosowane przez urzędy, banki, służby mundurowe oraz osoby indywidualne do zabezpieczania drzwi oraz pojemników na klucze. 

projektowanie stempli

Pełniąc rolę zabezpieczającą, referentka jest jednocześnie świadectwem wiarygodności i nienaruszalności. W zależności od zapotrzebowania referentki mogą mieć wygrawerowane logo, nazwę lub numer identyfikujący podmiot korzystający z niej.

projektowanie referentek

Charakterystyka produktu

  • dostępne średnice: standardowe 20, 22mm
  • materiał: mosiądz, aluminium
  • grawer wklęsły lub wypukły
projektowanie referentek

O projektowaniu

Zamówienia na projekt referentki realizujemy zarówno według własnych lub przesłanych przez Klienta propozycji graficznych.

Każdy projekt stempla personalizujemy, dzięki temu zamówione projekty stempli są w 100% oryginalne i niepowtarzalne.

Prosimy pamiętać, że ocena czytelności to sprawa indywidualnych preferencji. Poza oceną czysto techniczną, trudno określić czy dla Państwa dany projekt będzie lub nie będzie czytelny. Dlatego projekt zawsze przesyłamy w skali 1:1 i prosimy o wykonanie wydruku i samodzielną ocenę.

O naszej pracy

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Proces projektowy i przyjemna współpraca jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Zadbamy o każdy szczegół projektu, aby osiągnąć zamierzony cel. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem. Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania, a kończy na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt i koszty zamówienia.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl