Projektowanie referentek

Oferujemy profesjonalne projektowanie referentek, stempli i pieczęci wyciskowych, suchych, do laku, tuszu oraz kamieni do plombownic.

Zaprojektujemy stemple z mosiądzu, stali, aluminium, akrylu oraz gumie stemplarskiej. Przygotowujemy dodatkowo plik gotowy do grawerowania CNC, lasera fibrowego oraz laser CO2.

Każdy projekt jest dedykowany zgodnie z wytycznymi klienta, dzięki temu zamówione projekty są oryginalne i niepowtarzalne.

Możemy zaprojektować referentkę wykorzystując graficzne standardy lub według konkretnych wytycznych oraz identyfikacji wizualnej. Projektujemy korzystając ze sprawdzonych układów treści, bądź według dostarczonych wzorów dotyczących typografii, układu danych oraz szaty graficznej.

projektowanie stempli

Oferujemy również projektowanie referentek pełniących rolę zabezpieczającą, które są jednocześnie świadectwem wiarygodności i nienaruszalności. W zależności od zapotrzebowania referentki mogą mieć wygrawerowane logo, nazwę lub numer identyfikujący podmiot korzystający z niej.

projektowanie referentek

Charakterystyka projektu

  • średnice: standardowe 20, 22, 25mm;
  • materiał: mosiądz, aluminium;
  • grawer: wklęsły lub wypukły.
projektowanie referentek

Proces projektowania referentek

Zamówienia na projekt referentki realizujemy zarówno według własnych lub przesłanych przez Klienta propozycji graficznych.

Ocena czytelności to sprawa indywidualnych preferencji. Projekt zawsze przesyłamy w skali 1:1 i prosimy o wykonanie wydruku i samodzielną ocenę. Dostosowujemy czcionkę lub upraszczamy logo, aby było czytelne mimo małych rozmiarów.

Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do indywidualnych wytycznych.

Po zaprojektowaniu wzoru przygotujemy również osobne pliki do bezpośredniej produkcji.

Po otrzymaniu wszystkich niezbędnych informacji oraz zebraniu potrzebnych materiałów rozpoczynamy pracę nad projektem. Proces tworzenia rozpoczyna się od idei lub wytycznych na podstawie której powstaje wstępny projekt, aż do akceptacji przez klienta ostatecznego wzoru.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i akceptuje jego końcowy efekt.

Proces projektowy i przyjemna współpraca jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl