Pełna oferta →

Projektowanie referentek

Referentki są metalowymi pieczęciami stosowanymi głównie w zabezpieczeniach. Referentki stosowane do plombowania drzwi, szaf, worków na klucze oraz bezpiecznych saszetek. Wykonywane są z mosiądzu lub aluminium. Plombowanie referentką jest wciąż najczęściej stosowane przez urzędy, banki, służby mundurowe oraz osoby indywidualne do zabezpieczania drzwi oraz pojemników na klucze. 

Pełniąc rolę zabezpieczającą, referentka jest jednocześnie świadectwem wiarygodności i nienaruszalności. W zależności od zapotrzebowania referentki mogą mieć wygrawerowane logo, nazwę lub numer identyfikujący podmiot korzystający z niej.

Charakterystyka produktu

  • dostępne średnice: standardowe 20, 22mm
  • materiał: mosiądz, aluminium
  • grawer wklęsły lub wypukły

O projektowaniu

Zamówienia na projekt referentki realizujemy zarówno według własnych lub przesłanych przez Klienta propozycji graficznych.

Każdy projekt stempla personalizujemy, dzięki temu zamówione projekty stempli są w 100% oryginalne i niepowtarzalne.

Prosimy pamiętać, że ocena czytelności to sprawa indywidualnych preferencji. Poza oceną czysto techniczną, trudno określić czy dla Państwa dany projekt będzie lub nie będzie czytelny. Dlatego projekt zawsze przesyłamy w skali 1:1 i prosimy o wykonanie wydruku i samodzielną ocenę.


Kontakt

Zapraszam do współpracy z naszą pracownią graficzną. Wycenimy każdy projekt, odpowiemy na każdego maila i podejmiemy się każdego wyzwania graficznego.

Telefon
+48 880 466 944

Mail
kontakt@grafikkomputerowy.pl