Projektowanie referentek


Oferujemy projektowanie referentek, stempli i pieczęci wyciskowych, suchych, do laku i tuszu itp. Zapraszamy do współpracy z naszymi grafikami.

Referentki są metalowymi pieczęciami stosowanymi głównie w zabezpieczeniach. Referentki stosowane do plombowania drzwi, szaf, worków na klucze oraz bezpiecznych saszetek. Wykonywane są z mosiądzu lub aluminium. Plombowanie referentką jest wciąż najczęściej stosowane przez urzędy, banki, służby mundurowe oraz osoby indywidualne do zabezpieczania drzwi oraz pojemników na klucze. 

projektowanie stempli

Pełniąc rolę zabezpieczającą, referentka jest jednocześnie świadectwem wiarygodności i nienaruszalności. W zależności od zapotrzebowania referentki mogą mieć wygrawerowane logo, nazwę lub numer identyfikujący podmiot korzystający z niej.

projektowanie referentek

Charakterystyka produktu

  • dostępne średnice: standardowe 20, 22mm
  • materiał: mosiądz, aluminium
  • grawer wklęsły lub wypukły
projektowanie referentek

O projektowaniu

Zamówienia na projekt referentki realizujemy zarówno według własnych lub przesłanych przez Klienta propozycji graficznych.

Każdy projekt stempla personalizujemy, dzięki temu zamówione projekty stempli są w 100% oryginalne i niepowtarzalne.

Prosimy pamiętać, że ocena czytelności to sprawa indywidualnych preferencji. Poza oceną czysto techniczną, trudno określić czy dla Państwa dany projekt będzie lub nie będzie czytelny. Dlatego projekt zawsze przesyłamy w skali 1:1 i prosimy o wykonanie wydruku i samodzielną ocenę.

O naszej pracy

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Proces projektowy i przyjemna współpraca jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Zadbamy o każdy szczegół projektu, aby osiągnąć zamierzony cel. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem. Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania, a kończy na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt i koszty zamówienia.


Kontakt

Zapraszamy do współpracy z naszą pracownią graficzną.

Telefon
+48 788 799 733

Mail
kontakt@grafikkomputerowy.pl
zlecenia@grafikkomputerowy.pl