Projektowanie prezentacji multimedialnych

Oferujemy projektowanie prezentacji multimedialnych PawerPoint oraz Prezi do publikacji w różnych mediach.

Stworzymy prezentacje multimedialne interaktywne, na targi, na konferencje, firmowe, medyczne, prawnicze oraz biznesplany.

Projektowane przez nas prezentacje PawerPoint to doskonały wybór do prostych przekazów biznesowych. Tradycyjna forma prezentowania treści, urozmaicona dobrze przygotowanymi grafikami oraz animacjami daje bardzo dobre rezultaty.

Prezentacje Prezi to forma dla bardziej wymagających, która pozwala prowadzić użytkownika po ścieżce zdarzeń, budując opowieść i odsłaniając jej kolejne elementy. Dynamiczne ruchy kamery zaciekawią każdego odbiorcę.

Tworzymy również wszystkie materiały graficzne na potrzeby projektu prezentacji w postaci ikoninfografik, tabeli, wykresów oraz różnego rodzaju grafik i zdjęć.

Odświeżymy również wygląd poprzedniego wzoru, wprowadzając nowoczesny wygląd i funkcje w oparciu o aktualne trendy graficzne.

projektowanie prezentacji

Proces projektowania prezentacji multimedialnych

Tworzymy nowy projekt lub wykorzystujemy szablon firmy. Dobieramy spójne grafiki, ikony, animacje oraz czcionki.

Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do wytycznych identyfikacji wizualnej, ale przede wszystkim stworzenia projektów zgodnych z oczekiwaniami zamawiającego.

Projektowanie plakatów opieramy na konkretnych potrzebach oraz prostym i uniwersalnym przekazie. Tworząc projekt graficzny, pamiętamy, że musi on w ciekawy i zrozumiały sposób skutecznie informować lub przekazywać wiedzę.

Cały proces projektowania realizujemy w pełnym porozumieniu ze zleceniodawcą i po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji oraz odpowiednich materiałów, rozpoczynamy pracę nad projektem. Proces tworzenia plakatu zaczyna się od analizy na podstawie której powstaje wstępny projekt, aż do akceptacji przez klienta ostatecznego wzoru.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i akceptuje jego końcowy efekt.

Proces projektowy i przyjemna współpraca jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

projektowanie prezentacji multimedialnych

Szablon prezentacji

Przygotowujemy również spersonalizowane oraz modyfikowalne szablony prezentacji. Zawierają pola do wstawienia tekstu i grafik, animacje oraz gotowe do edycji tabele lub wykresy.

projektowanie nowoczesnych prezentacji multimedialnych
projektowanie prezentacji multimedialnych
prezentacje PowerPoint
Prezentacje Pretzi

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl