Projektowanie prezentacji multimedialnych

Oferujemy projektowanie szablonów oraz prezentacji multimedialnych PawerPoint do publikacji w różnych mediach.

Wykonamy nowy projekt lub odświeżymy wygląd aktualnego wzoru, wprowadzając nowoczesny wygląd.

Tworzymy także wszystkie materiały graficzne na potrzeby projektu prezentacji w postaci ikon, infografik, tabeli, wykresów oraz różnego rodzaju grafik.

Projektując korzystamy ze sprawdzonych układów prezentacji treści, danych oraz grafik.

Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do indywidualnych wytycznych lub identyfikacji wizualnej firmy.

Projektujemy prezentacje, które posiadają złożoną budowę i formę oraz nowoczesne, które charakteryzują się minimalistycznym wzornictwem.

Oferujemy właściwy dobór elementów oraz dopracowanie ich tak, aby można było w pełni korzystać ze wszystkich funkcji edycyjnych.

projektowanie prezentacji

Proces projektowania prezentacji multimedialnych

Cały proces projektowania realizujemy w pełnym porozumieniu ze zleceniodawcą i po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji oraz odpowiednich materiałów, rozpoczynamy pracę nad projektem. Proces tworzenia zaczyna się od analizy na podstawie której powstaje wstępny projekt, aż do akceptacji przez klienta ostatecznego wzoru.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy, zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i akceptuje jego końcowy efekt.

Finalizujemy projekt przygotowując pakiet użytkowy w postaci paczki plików z plikiem prezentacji oraz dodatkowo dokumentem PDF.

projektowanie prezentacji multimedialnych

Szablon prezentacji

Przygotowujemy również spersonalizowane oraz modyfikowalne szablony prezentacji. Zawierają pola do wstawienia tekstu i grafik, animacje oraz gotowe do edycji tabele lub wykresy.

projektowanie nowoczesnych prezentacji multimedialnych
projektowanie prezentacji multimedialnych
prezentacje PowerPoint
Prezentacje Pretzi