Projektowanie prezentacji multimedialnych

Oferujemy różnego rodzaju tworzenie, modyfikację oraz projektowanie prezentacji multimedialnych PawerPoint oraz Prezi do publikacji w różnych mediach.

Stworzymy prezentacje multimedialne interaktywne, na targi, firmowe, medyczne, na konferencję, biznesplany itp.

Prezentacje PawerPoint to doskonały wybór do prostych prezentacji biznesowych. Tradycyjna forma prezentowania treści, urozmaicona dobrze przygotowanymi grafikami oraz animacjami daje znakomite rezultaty.

Prezentacje Prezi to forma dla bardziej wymagających, która pozwala prowadzić użytkownika po ścieżce zdarzeń budując opowieść i odsłaniając jej kolejne rozdziały. Dynamiczne ruchy kamery zwrócą uwagę niejednego odbiorcy.

projektowanie prezentacji

Projektowanie prezentacji multimedialnych – nasza oferta

Otrzymujemy materiały do prezentacji. Tworzymy projekt lub wykorzystujemy szablon firmy. Dobieramy spójne grafiki, ikony, animacje i czcionki.

Nie korzystamy z gotowych rozwiązań. Zawsze szukamy nowej, ciekawej formy prezentacji treści na slajdzie.

Krótkie terminy nie są nam straszne. Świetnie opanowane narzędzia graficzne to pewność, że nie będzie opóźnień.

Jesteśmy odpowiedzialni:

  • przeniesienie zawartości (treści i materiałów multimedialnych),
  • umieszczenie informacji,
  • układu i rozmieszczenia elementów/bloków
  • atrakcyjny, intuicyjny i elastyczny wygląd.
projektowanie prezentacji multimedialnych

Szablon prezentacji

Przygotowujemy spersonalizowany oraz modyfikowalny szablon prezentacji. Będzie zawierał pola do wstawienia tekstu i grafik, animacje oraz gotowe do edycji tabele i wykresy.

Zakres prac

  • stworzenie stylu przewodniego,
  • dobór grafiki, obrazów czy innych elementów multimedialnych,
  • dbanie o branding wizualny,
  • zaproponowanie lub wdrożenie układu i hierarchii wizualnej,
projektowanie nowoczesnych prezentacji multimedialnych

Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do wytycznych identyfikacji wizualnej, ale przede wszystkim ułatwia stworzenie projektów wstępnych, zgodnych z oczekiwaniami Klienta.

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie!

projektowanie prezentacji multimedialnych
prezentacje PowerPoint
Prezentacje Pretzi

O naszej pracy

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Proces projektowy i przyjemna współpraca jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Zadbamy o każdy szczegół projektu, aby osiągnąć zamierzony cel. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem. Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania, a kończy na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt i koszty zamówienia.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl