Projektowanie portfolio

Oferujemy indywidualne i profesjonalne projektowanie portfolio w postaci szablonu pliku PDF, DOCX oraz strony internetowej. Dokumenty tworzone są w jednakowym stylu, aby tworzyły spójny wizerunek osoby.

Oferujemy kompletne projektowanie portfolio w formie strony internetowej opartej o system CMS WordPress oraz instalację na serwerze i wdrożenie. Zrealizujemy projekt począwszy od wizualizacji szaty graficznej po instalację CMS’a na serwerze oraz odpowiedniej konfiguracji poprzez uzupełnienie treści i optymalizację strony.

Zaprojektujemy również dodatkowo indywidualny wzór CV oraz listu motywacyjnego. Projekty szablonów CV przygotowujemy we współpracy z osobami rekrutującymi.

Projektujemy oryginalne portfolio, które są dopasowywane do charakteru osoby oraz profilu zawodowego.

Również w oparciu o wizję lub pomysł klienta opracujemy i zaprojektujemy dedykowany szablon portfolio.

Tworzymy również wszystkie materiały graficzne na potrzeby projektu własnego portfolio w postaci ikoninfografik, tabeli, wykresów oraz różnego rodzaju grafik i zdjęć.

Odświeżymy również wygląd poprzedniego wzoru, wprowadzając nowoczesny wygląd i funkcje w oparciu o aktualne trendy graficzne.

Przygotujemy również portfolio w pliku PDF do druku oraz zoptymalizowaną wersję do publikacji na stronie internetowej.

CV wzór

Proces projektowania portfolio

Oferujemy projektowanie portfolio, które można później edytować samodzielnie. Każdy dokument lub strona internetowa jest podzielona na sekcje, aby edycja treści lub zdjęć była możliwa i łatwa.

Tworząc projekty kierujemy się sprawdzonymi rozwiązaniami i nowoczesnym wzornictwem. Śledzimy najnowsze trendy, wdrażając dzięki temu najlepsze rozwiązania. Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do indywidualnych wytycznych.

Nasze szablony są zgodne z najnowszymi trendami graficznymi i typograficznymi. Projektowane przez nas wzory charakteryzują się nowoczesną formą oraz są przejrzyste i czytelne.

Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji oraz odpowiednich materiałów, rozpoczynamy pracę nad projektem. Proces tworzenia wzoru zaczyna się od analizy na podstawie której powstaje wstępny projekt, aż do akceptacji przez klienta ostatecznego wzoru.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i akceptuje jego końcowy efekt.

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

szablon CV
projektowanie wzorów CV
szablony CV
wzory CV
CV wzory
projektowanie wzorów CV
wzór CV
projektowanie wzorów CV
projektowanie wzorów CV
projektowanie wzorów CV
projektowanie wzorów CV
szablony CV
projektowanie wzorów CV
projektowanie wzorów CV
szablon CV
wzory CV
wzór CV
projektowanie wzorów CV

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl