Projektowanie plakatów

Oferujemy nowoczesne i profesjonalne projektowanie plakatów. Zapraszamy do współpracy!

Nasze plakaty są nie tylko sposobem przekazu informacji, lecz także środkiem wyrazu artystycznego.

Oferujemy projektowanie plakatów teatralnych, filmowych, muzealnych, politycznych, społecznych i reklamowych – plakaty które przyciągną uwagę odbiorców.

Tworząc projekt graficzny plakatu, pamiętamy, że musi on skutecznie komunikować klientom, to co mamy do zaoferowania lub przekazania. Dobry plakat, to dzieło sztuki użytkowej, które powinno skutecznie przyciągać uwagę, zostać zapamiętanym, ale przede wszystkim wzbudzać potrzebę posiadania produktu lub usługi.

projektowanie plakatów

Cechy naszych plakatów outdoorowy

  • Stawiamy na czytelność – plakat przekazuje informacje w zrozumiały, jasny sposób.
  • Prostota – zdecydowanie lepszy efekt informacyjny jest osiągamy, gdy projekt jest prosty, minimalistyczny.
  • Spójność – projekt reklamy jest zgodny z wizerunkiem marki lub firmy, wtedy łatwiejsza jest jego identyfikacja przez widza.
  • Wyróżnienie się – dbamy, aby na plakacie znalazł się jeden interesujący i dominujący element, wzbudzający ciekawość u odbiorców.
  • Czcionka – musi być czytelna, wyraźna, dopasowana do treści i odbiorców.
  • Grafika – zdjęcia i grafiki wyłącznie wysokiej jakości, prawidłowo skadrowane i oświetlone.
plakat biało-czarny

O projektowaniu

Czerpiemy zarówno z polskiej tradycji plakatu o charakterze artystycznym o jak i zagranicznych szkół plakatu reklamowego której główną cechą jest funkcjonalizm i bezpośredni przekaz. W projektowaniu plakatów duży nacisk kładziemy na typografię jako zasadniczy element ekspresji i kompozycji. Doświadczenie w ilustracji i fotografii oraz znajomość trendów graficznych, materiałów, technik artystycznych oraz najnowszych rozwiązań poligraficznych pozwala nam tworzyć oryginalne plakaty filmowe, teatralne, informacyjne i reklamowe, które przyciągają uwagę odbiorców w kraju i za granicą.

Analizujemy otoczenie konkurencyjne, ustalamy strategię komunikacji, nawiązujemy do aktualnych trendów i dobieramy odpowiednie środki graficzne do założonych celów. Dzięki temu projekt – plakat staje się bliższy konsumentowi, zostaje trwale wprowadzony do jego codziennego świata.

Oferujemy projektowanie plakatów zgodnych z identyfikacją wizualną firmy lub marki. Dodatkowo przygotujemy treść i hasła reklamowe niosące krótki i czytelny przekaz.

Proces tworzenia plakatu

Każdy projekt traktujemy indywidualnie, gwarantuje to niepowtarzalność jego wyglądu. Dlatego bezpośredni kontakt z naszymi klientami stanowi podstawę naszej pracy.

Zebrane informacje wyposażą nas w wiedzę potrzebną do rozpoczęcia pracy nad projektem. Proces tworzenia rozpoczyna się od idei na podstawie której powstają pierwsze szkice. Eksperymentujemy z liternictwem, kolorem i formą aby uzyskać oryginalny efekt.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i zaakceptuje jego końcowy efekt.

nowoczesne plakaty

Projektowanie plakatów reklamowych

Plakat reklamowy powinien przyciągać uwagę, być czytelny i przejrzysty, budzić ciekawość, być oryginalny, zostać zapamiętany i jednocześnie sprawić by konsument chciał nabyć reklamowany produkt lub usługę.

Istnieje kilka zasad, którymi należy kierować się podczas tworzenia plakatu reklamowego. Można wykonać plakat poprawnie i zgodnie z tymi zasadami, jeśli jednak osoba która go tworzy nie ma zmysłu estetycznego reklama nie przyniesie pożądanego efektu i zamiast przyciągnąć klienta do siebie zniechęci go do swojej marki.

projektowanie plakatów
wizualizacja plakatu
projektowanie plakatów

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl