Pełna oferta →

Projektowanie piktogramów

Piktogramy są wszechobecne w codziennym życiu. Są to znaki, które przekazują komunikaty bez użycia słów. Dzięki nim uzyskujemy natychmiastową informację. Pomagają nam również z pominięciem wszelkich barier językowych i kulturowych odnaleźć się w oznakowanych przestrzeniach.

Oferujemy projektowanie różnego rodzaju piktogramów lub schematów dla potrzeb przemysłu, informacji publicznej oraz artystycznej.

Zapiszemy je w dowolnym formacie np. AI, SVG, PDF, JPG, PNG itp.

O projektowaniu

Projektowanie piktogramów opieramy się na konkretnych potrzebach gdzie często wymaga to głębszego zrozumienia problemu. Dobrze zaprojektowany piktogram jest prosty i uniwersalny. Oznacza to, że unika się zdjęć, wykorzystując prosty rysunek. Dzięki takiemu podejściu nasz piktogram przemawia do szerszej grupy odbiorców – poprzez swą uniwersalność wizualną.

Projektowanie piktogramów to jedna z częściej wykonywanych prac dodatkowych podczas projektowania katalogów, projektowania opakowań, budynków, czy grafiki na strony www. Możliwe jest wykonanie nawet fontu z piktogramami, aby szybko móc wstawiać znaki do projektów.


Kontakt

Zapraszam do współpracy z naszą pracownią graficzną. Wycenimy każdy projekt, odpowiemy na każdego maila i podejmiemy się każdego wyzwania graficznego.

Telefon
+48 880 466 944

Mail
kontakt@grafikkomputerowy.pl