Projektowanie piktogramów

Oferujemy różnego rodzaju projektowanie piktogramów, schematów lub systemu informacyjnego składającego się piktogramów dla potrzeb przemysłu, informacji publicznej oraz artystycznej.

Piktogramy są wszechobecne w codziennym życiu. Są to znaki, które przekazują komunikaty bez użycia słów. Dzięki nim uzyskujemy natychmiastową informację. Pomagają nam również z pominięciem wszelkich barier językowych i kulturowych odnaleźć się w oznakowanych przestrzeniach.

Zapiszemy je w dowolnym formacie np. AI, SVG, PDF, JPG, PNG itp.

projektowanie piktogramów

O projektowaniu

Projektowanie piktogramów opieramy się na konkretnych potrzebach gdzie często wymaga to głębszego zrozumienia problemu. Dobrze zaprojektowany piktogram jest prosty i uniwersalny. Oznacza to, że unika się zdjęć, wykorzystując prosty rysunek. Dzięki takiemu podejściu nasz piktogram przemawia do szerszej grupy odbiorców – poprzez swą uniwersalność wizualną.

Stworzymy unikalny projekt graficzny dopasowany do potrzeb i specyfiki branży i budynku. Realizujemy profesjonalne projektowanie oznakowań pomieszczeń w formie wektorowej wykonane przy użyciu profesjonalnego oprogramowania.

Nasze projekty stworzą spójny wizerunek z elementami identyfikacji wizualnej firmy lub pomieszczenia.

Doradzimy i zaproponujemy również materiały z jakich będzie można wykonać fizyczne nasze projekty.

Wyróżnij swoją firmę lub budynek, stawiając na kreatywność i design. Indywidualne podejście. Nieszablonowe projekty.

Projektowanie piktogramów to jedna z częściej wykonywanych prac dodatkowych podczas projektowania katalogów, projektowania opakowań, budynków, czy grafiki na strony www. Możliwe jest wykonanie nawet fontu z piktogramami, aby szybko móc wstawiać znaki do projektów.

projektowanie piktogramów
projektowanie oznaczeń
projektowanie tabliczek z piktogramami
oznaczenia piktogramy
szyldy piktogramy

O naszej pracy

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Proces projektowy i przyjemna współpraca jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Zadbamy o każdy szczegół projektu, aby osiągnąć zamierzony cel. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem. Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania, a kończy na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt i koszty zamówienia.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl