Projektowanie piktogramów

Oferujemy projektowanie piktogramów, schematów lub systemu informacyjnego dla potrzeb przemysłu lub informacji publicznej.

Projektujemy piktogramy, które są obecne w codziennym życiu. Są to znaki, które przekazują komunikaty bez użycia słów, dzięki czemu uzyskujemy natychmiastową informację. Te znaki pomagają pominąć bariery językowe oraz kulturowe i odnaleźć się w oznakowanych przestrzeniach.

Projektujemy głównie nowoczesne wzory, które charakteryzują się minimalizmem. Dzięki temu są łatwo zapamiętywane i rozpoznawalne oraz nie stanowią żadnych ograniczeń w produkcji.

Realizujemy profesjonalne projektowanie oznakowań pomieszczeń dopasowane do identyfikacji wizualnej firmy lub stylu budynku.

Odświeżymy piktogramy w oparciu o wszystkie elementy identyfikacji wizualnej. Zajmiemy się kompleksowo wszystkimi aspektami informacji graficznej, którymi posługuje się firma w kontaktach z klientami i kontrahentami.

Projekty wykonujemy w grafice wektorowej, dzięki czemu może być skalowany do dowolnego rozmiaru. Piktogramy zapisujemy według obowiązujących standardów graficznych w formatach takich jak PDF, AI, SVG, JPG, PNG.

projektowanie piktogramów

Proces projektowania piktogramów

Projektowanie piktogramów opieramy się na konkretnych potrzebach oraz prostym i uniwersalnym przekazie.

Cały proces projektowania realizujemy w pełnym porozumieniu ze zleceniodawcą i po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

Najpierw poznajemy firmę, aby projekt odzwierciedlał charakter tego, co ma reprezentować. Szukamy odpowiedniego kształtu, formy i kolorystyki oraz przedstawiamy projekty wstępne. Następnie nanosimy detale i ewentualne korekty po wspólnych konsultacjach.

Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji oraz odpowiednich materiałów, rozpoczynamy pracę nad projektem. Proces tworzenia piktogramów zaczyna się od analizy na podstawie której powstaje wstępny projekt, aż do akceptacji przez klienta ostatecznego wzoru.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i akceptuje jego końcowy efekt.

Finalizujemy projekt przygotowując pakiet użytkowy w postaci paczki z plikami piktogramów.

projektowanie piktogramów
projektowanie oznaczeń
projektowanie tabliczek z piktogramami
oznaczenia piktogramy
szyldy piktogramy

O naszej pracy

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Proces projektowy i przyjemna współpraca jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Zadbamy o każdy szczegół projektu, aby osiągnąć zamierzony cel. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem. Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania, a kończy na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt i koszty zamówienia.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl