Projektowanie piktogramów


Piktogramy są wszechobecne w codziennym życiu. Są to znaki, które przekazują komunikaty bez użycia słów. Dzięki nim uzyskujemy natychmiastową informację. Pomagają nam również z pominięciem wszelkich barier językowych i kulturowych odnaleźć się w oznakowanych przestrzeniach.

Oferujemy projektowanie różnego rodzaju piktogramów lub schematów dla potrzeb przemysłu, informacji publicznej oraz artystycznej.

Zapiszemy je w dowolnym formacie np. AI, SVG, PDF, JPG, PNG itp.

projektowanie piktogramów

O projektowaniu

Projektowanie piktogramów opieramy się na konkretnych potrzebach gdzie często wymaga to głębszego zrozumienia problemu. Dobrze zaprojektowany piktogram jest prosty i uniwersalny. Oznacza to, że unika się zdjęć, wykorzystując prosty rysunek. Dzięki takiemu podejściu nasz piktogram przemawia do szerszej grupy odbiorców – poprzez swą uniwersalność wizualną.

Projektowanie piktogramów to jedna z częściej wykonywanych prac dodatkowych podczas projektowania katalogów, projektowania opakowań, budynków, czy grafiki na strony www. Możliwe jest wykonanie nawet fontu z piktogramami, aby szybko móc wstawiać znaki do projektów.

projektowanie piktogramów
projektowanie oznaczeń
projektowanie tabliczek z piktogramami
oznaczenia piktogramy
szyldy piktogramy

O naszej pracy

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Proces projektowy i przyjemna współpraca jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Zadbamy o każdy szczegół projektu, aby osiągnąć zamierzony cel. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem. Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania, a kończy na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt i koszty zamówienia.


Kontakt

Zapraszamy do współpracy z naszą pracownią graficzną.

Telefon
+48 788 799 733

Mail
kontakt@grafikkomputerowy.pl
zlecenia@grafikkomputerowy.pl