Projektowanie pieczątek

Oferujemy projektowanie pieczątek oraz pomoc w doborze odpowiedniego rozmiaru i modelu.

Przygotujemy gotowe pliki w różnych formatach dostosowanych do bezpośredniej produkcji.

Każdy projekt pieczątki personalizujemy zgodnie z życzeniem klienta, dzięki temu zamówione projekty są w 100% oryginalne i niepowtarzalne.

Możemy zaprojektować stempel lub pieczęć wykorzystując graficzne standardy lub indywidualny spersonalizowany wzór według konkretnych wytycznych lub identyfikacji wizualnej.

Często przeznaczenie pieczątki ułatwia wybór rozmiaru i kształtu ponieważ istnieją standardy.

Jeśli szukamy datownika lub pieczątki służbowej, najlepszym rozwiązaniem jest sięgnięcie po przeznaczony do tego stempel. Ich specyficzna forma i kształt wymaga tylko jednej decyzji: jakie i ile danych chcemy umieścić, a co za tym idzie – z którego wariantu rozmiaru skorzystamy.

projektowanie pieczątek

Najważniejszym momentem przy zamawianiu pieczątki jest ten, kiedy należy się zdecydować na odpowiedni model. Treść z reguły jest dość oczywista i od nas niezależna – ma to miejsce szczególnie w przypadku pieczątek firmowych. Treść i przeznaczenie stempla przekłada się na jego rozmiar i kształt. Jak jednak zdecydować się na najlepszy automat? Zapraszamy do konsultacji.

wzór pieczątki

Cel

Zamówienie pieczątki powinno poprzedzić gruntowne przemyślenie sprawy. Czy potrzebujemy stempla, który będzie leżał na biurku i np. raz w miesiącu będzie używany. Czy raczej potrzebujemy niewielkiej pieczątki, którą zawsze będziemy mieli przy sobie. Chcemy mieć potężnych rozmiarów stempel przekazujący wszystkie najważniejsze dane firmy, z numerem konta włącznie, czy niewielką, podręczną pieczątkę, tylko z niezbędnymi informacjami.

pieczątka

Pieczątki osobiste

Potrzebny jest niewielki stempel, średnia ilość tekstu, poręczne opakowanie, idealne do noszenia w torebce, plecaku, kieszeni? Pieczątki kieszonkowe to najlepsze rozwiązanie. Ich niewielkie rozmiary powodują, że nadają się idealnie do noszenia „przy sobie”. Propozycja idealna dla freelancerów oraz osób przemieszczających się często służbowo. Coraz lepsze materiały i rozwiązania sprawiają, że stemple te cieszą się rosnącą popularnością.

projektowanie pieczątek

Pieczątki stacjonarne

Metalowe automaty profesjonalne samotuszujące to rozwiązanie dla sekretariatów, recepcji czy biur – pieczątka zasobna w treść, trwała, odporna i zawsze gotowa do stemplowania. Z uwagi na rozmiar i wagę – sprzęt raczej stacjonarny.  Większa, cięższa i droższa niż inne pieczątka może służyć naprawdę długo, nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji.

projektowanie pieczątek

Pieczątki w automatach

Popularne, wygodne, wytrzymałe, tanie – standardowe automaty samotuszujące. Stemple tego typu występują w wielu przydatnych rozmiarach i kształtach. Mogą być prostokątne, okrągłe, owalne lub podłużne. Najczęściej wykonuje się je z plastiku, dzięki czemu są tanie, lekkie i wytrzymałe. Doskonałe rozwiązanie dla biur. Pieczątki te cechuje dostosowana budowa płytki i podstawki amortyzujące, które sprawiają, iż automat samotuszujący pobiera optymalną ilość tuszu i nie przemieszcza w czasie używanie. Wytrzymują lata, nawet jeśli używane są codziennie.

projektowanie pieczątek

Pieczątki na kołkach

W przypadku tego stempla zdania są podzielone – dla niektórych drewniane lub plastikowe kołki to już tylko wspomnienie przeszłości, inni nie wyobrażają sobie bez nich codziennej pracy. Lekkie, proste, bardzo tanie, ale też dające niepowtarzalne możliwości tekstowe związane z nieograniczoną powierzchnią odbicia. Kołki wymagają bliskości poduszki z tuszem – trzeba je natuszować przed każdym odbiciem.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl