Projektowanie pieczątek i pieczęci

Oferujemy projektowanie pieczątek i pieczęci oraz pomoc w doborze odpowiedniego rozmiaru i modelu znakowania.

Zaprojektujemy odpowiedni wzór oraz przygotujemy gotowe pliki do bezpośredniej produkcji.

Możemy zaprojektować stempel lub pieczęć wykorzystując graficzne standardy lub indywidualny spersonalizowany wzór według konkretnych wytycznych lub identyfikacji wizualnej firmy.

Przeznaczenie pieczątki oraz ilość treści decyduje o doborze odpowiedniego rozmiaru i kształtu.

Ważnym elementem jest również wybór odpowiedniej formy znakowania. Zależy to przede wszystkim od tego na jakiego rodzaju materiałach chcemy odbijać pieczątkę i jaki rozmiar będzie miała treść lub logo.

Tworzymy również wszystkie materiały graficzne na potrzeby projektu pieczątek oraz pieczęci w postaci logoikoninfografik oraz różnego rodzaju grafik.

projektowanie pieczątek
wzór pieczątki

Wybór odpowiedniej pieczątki

Decyzja odnośnie wyboru pieczątki lub pieczęci powinno poprzedzić gruntowne przemyślenie przeznaczenia. Czy stempel będzie leżał na biurku i będzie sporadycznie używany, czy potrzebujemy niewielkiej pieczątki, którą będziemy nosili przy sobie i będzie często używana. Czy potrzebujemy dużych rozmiarów stempel przekazujący wszystkie najważniejsze dane firmy, czy tylko mały rozmiar z niezbędnymi informacjami.

pieczątka

Pieczątki osobiste

Zrealizujemy projekt niewielkiej pieczątki w małej i poręcznej obudowie, idealnej do noszenia w teczce, torebce, plecaku czy nawet kieszeni. Ich niewielkie rozmiary powodują, że nadają się idealnie do noszenia przy sobie. Propozycja idealna dla freelancerów oraz osób często przemieszczających się służbowo.

projektowanie pieczątek

Pieczątki stacjonarne

Oferujemy projektowanie dużych pieczęci metalowych, automatów, samotuszujących, które są dobrym rozwiązaniem dla sekretariatów, recepcji czy biur. Są to pieczątki zasobne w treść, trwałe i odporne na intensywną eksploatacje stemplowania. Z uwagi na kształt, rozmiar i wagę przeznaczone do użytku stacjonarnego.

projektowanie pieczątek

Pieczątki w automatach

Wykonujemy również projektowanie pieczątek do wygodnych i popularnych automatów samotuszujących, które są wytrzymałe oraz tanie w eksploatacji. Stemple tego typu projektujemy w wielu przydatnych rozmiarach i kształtach. Mogą być prostokątne, kwadratowe, okrągłe, owalne lub podłużne. Doskonałe rozwiązanie dla osób pracujących w biurze.

projektowanie pieczątek

Pieczątki na kołkach

Oferujemy projektowanie pieczęci i stempli do klasycznych kołków drewnianych lub plastikowych. Lekkie, proste i ekonomiczne rozwiązanie, ale też dające duże możliwości związane z nieograniczoną wielkością i kształtem odbicia.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl