Projektowanie pasów mistrzowskich

Oferujemy projektowanie pasów mistrzowskich na różne okazje.

Zaprojektujemy pas mistrzowski na różne rodzaje sportów walki, imprez firmowych, biznesowych, sportowych, okolicznościowych, jubileuszowych itp.

Nie ograniczamy się do standardowych kształtów, ale zachowujemy klasyczny design, z podkreśleniem prostych linii, symetrii, ponadczasowej estetyki.

Wykonujemy projekty o dowolnych rozmiarach i kształtach wykorzystując przy tym różne materiały oraz ich łącząc. Bazujemy przy tym na doborze odpowiedniego materiału do okazji i okoliczności wręczenia.

Wygrana, pomyślnie rozpoczęte lub zakończone wydarzenia oraz uroczystości – to ważne okoliczności po których warto mieć pamiątkę.

Wykonujemy projektowanie pasów mistrzowskich z materiałów według ustalonej na początku ceny jej produkcji. Zaprojektujemy i spersonalizujemy pasy na miarę każdego budżetu.

O projektowaniu

Podyskutujmy, wymyślmy i zaprojektujmy razem. Wymienimy spostrzeżenia, które pomogą nam stworzyć produkt spełniający standardy okazji wręczenia pasa.

Działamy w oparciu o najnowsze trendy i technologie. Uwzględnimy potrzeby techniczne. Stworzymy projekt indywidualny i złożony.

projektowanie pasów mistrzowskich

Wykonamy projekt z uwzględnieniem:

  • strategia komunikacji – ustalamy treść i jak to pokazujemy.
  • koncepcja – proponujemy całkiem nowy wzór albo selling line dla już istniejącej identyfikacji wizualnej.
  • design i prezentacja konceptów – prezentujemy różne koncepcje grafiki na wybranych stylach dopasowanych do okoliczności wręczania.

O naszej pracy

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Proces projektowy i przyjemna współpraca jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Zadbamy o każdy szczegół projektu, aby osiągnąć zamierzony cel. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem. Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania, a kończy na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt i koszty zamówienia.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl