Projektowanie oznakowania pomieszczeń

Oferujemy projektowanie oznakowania pomieszczeń wewnętrznych i zewnętrznych kierunkowych, informacyjnych oraz identyfikacyjnych.

Projektujemy kompletne oznakowanie graficzne wnętrz obiektów biurowych, firmowych, handlowych oraz użyteczności publicznej.

Zaprojektujemy elementy graficzne oznakowań informacyjnych takich jak numeracje oraz opisy i nazwy pomieszczeń. Wykonamy również projekty tablic z numeracją kondygnacji i spisem pomieszczeń znajdujących się na danym piętrze oraz wszelkiego rodzaju tablice informacyjne, wpływające na poprawę komunikacji w danej przestrzeni budynku.

Wykonujemy różnego rodzaju wizualne oznakowania do budynków w różnych formach, kształtach i wielkościach. Projektujemy tablice kierunkowe wiszące, stojące lub mocowane na ścianach.

Wykonujemy także projekty infografik w postaci map rozmieszczenia pomieszczeń znajdujących się w obiekcie oraz na danym piętrze lub przestrzeni.

Oznakowania pomieszczeń projektujemy ze sprawdzonych materiałów stosowanych w architekturze wnętrz oraz reklamie wizualnej.

Wewnętrzne oznakowania są wykonywane przez nas na podstawie identyfikacji wizualnej w oparciu o najnowsze trendy graficzne. Nasze oznakowania są dopasowane do panującego wystroju i charakteru przeznaczenia pomieszczeń, lokali użytkowych, korytarzy, pokojów biurowych, recepcji itd.

Tworzymy również wszystkie materiały graficzne na potrzeby projektu tabliczek i tablic w postaci ikon, piktogramów oraz różnego rodzaju infografik.

Odświeżymy również wygląd aktualnego wzoru, wprowadzając nowoczesny wygląd w oparciu o aktualne trendy graficzne.

projektowanie oznakowania pomieszczeń

Proces projektowania oznakowania pomieszczeń

Tworzymy projekty tabliczek, które przedstawiają prosty komunikat i symbole ułatwiające zapamiętanie przekazu oraz identyfikację miejsca.

Dbamy o to, aby nasze projekty umożliwiały odczytanie komunikatu także z dalszej odległości.

Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do wytycznych identyfikacji wizualnej lub charakteru otoczenia.

Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji oraz odpowiednich materiałów, rozpoczynamy pracę nad projektem. Proces tworzenia tabliczek zaczynamy od analizy na podstawie której powstaje wstępny projekt, aż do akceptacji przez klienta ostatecznego wzoru.

Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania, a kończy na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt i koszty zamówienia.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i akceptuje jego końcowy efekt.