Projektowanie oznakowania pomieszczeń

Oferujemy projektowanie oznakowania pomieszczeń wewnętrznych i zewnętrznych kierunkowych, informacyjnych oraz identyfikacyjnych.

Projektujemy kompletne oznakowanie wnętrz obiektów firmowych, handlowych oraz użyteczności publicznej.

Wykonujemy różnego rodzaju wizualne oznakowania do budynków w różnych formach, kształtach i wielkościach.

Projektujemy graficzne oznakowania w budownictwie mieszkaniowym, biurowym i komercyjnym oraz w obiektach użyteczności publicznej.

Do projektowanych przez nas elementów graficznych oznakowań informacyjnych zaliczyć można numerację lokali mieszkaniowych lub biurowych oraz opisy i nazwy lokali użyteczności publicznej. Niemniej istotne są tablice z numeracją kondygnacji i opisem pomieszczeń znajdujących się na danym piętrze oraz wszelkiego rodzaju tablice i tabliczki informacyjne, wpływające na poprawę komunikacji w danej przestrzeni. 

Projektujemy tablice kierunkowe wiszące, stojące lub umieszczane na ścianach, ze strzałkami wskazującymi kierunki.

Wykonujemy także projekty infografik map rozmieszczenia pomieszczeń znajdujących się w obiekcie lub na danym piętrze. Najczęściej w ten sposób oznakowuje się galerie handlowe, biurowce  i inne budynki użyteczności publicznej.

Projektujemy tabliczki informacyjne umieszczane przy wejściach do pomieszczeń. Są to najczęściej tabliczki z nazwiskami i stanowiskami osób pracujących, lub tabliczki na których widnieją nazwy pomieszczeń.

Wykonamy także projekty samej numeracji pomieszczeń takiej jak tabliczki z numerami lub też osobne numery pomieszczeń mocowane na drzwiach.

Oznakowania pomieszczeń projektujemy z różnorodnych, nowoczesnych materiałów stosowanych w architekturze wnętrz, dekorowaniu wnętrza i reklamie wizualnej.

Wewnętrzne oznakowania kierunkowe, informacyjne i identyfikacyjne są wykonywane przez nas na podstawie sprawdzonych rozwiązań i najnowszych trendów graficznych.

Nasze oznakowania spełniają rolę, jakiej wymaga określona funkcja i są dostosowane do panującego wystroju i charakteru pomieszczeń, lokali użytkowych, korytarzy, pokojów biurowych, recepcji, poczekalni itd.

Tworzymy również wszystkie materiały graficzne na potrzeby projektu tabliczek i tablic w postaci ikon, piktogramów oraz różnego rodzaju infografik.

Odświeżymy również wygląd aktualnego wzoru, wprowadzając nowoczesny wygląd w oparciu o aktualne trendy graficzne.

projektowanie oznakowania pomieszczeń

Proces projektowania oznakowania pomieszczeń

Tworzymy projekty tabliczek, które są wkomponowane w styl pomieszczenia lub otoczenia. Przedstawiają prosty komunikat i symbole ułatwiające zapamiętanie przekazu oraz identyfikację miejsca. To jest krótka i jasna informacja, gdzie estetyka i minimalizm są dominujące.

Dbamy o to, aby nasze projekty tabliczek umożliwiały odczytanie komunikatu także z dalszej odległości.

Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do wytycznych identyfikacji wizualnej.

Projektowanie tabliczek opieramy na konkretnych potrzebach oraz prostym i uniwersalnym przekazie. Tworząc projekt graficzny wiemy, że musi on w ciekawy i zrozumiały sposób skutecznie informować.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i akceptuje jego końcowy efekt.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl