Pełna oferta →

Projektowanie opakowań

 Projektujemy opakowania, które są skuteczne, nowoczesne i estetyczne.

Analizujemy otoczenie konkurencyjne, ustalamy strategię komunikacji, nawiązujemy do aktualnych trendów i dobieramy odpowiednie środki graficzne do założonych celów. Dzięki temu – produkt staje się bliższy konsumentowi, zostaje trwale wprowadzony do jego codziennego świata.

Pomagamy budować więź między firmą a konsumem. Pracujemy na rzecz marek, które są powszechnie znane.

O projektowaniu

Nasi graficy wykonają projekt z uwzględnieniem:

  • audyt marki, analiza otoczenia – Na początku jest analiza. Badamy otoczenie konkurencji, obecne trendy i potrzeby konsumentów.
  • strategia komunikacji – Ustalamy co mówimy i jak to pokazujemy.
  • koncepcja – Proponujemy całkiem nowy wzór albo selling line dla już istniejących.
  • packaging design i prezentacja konceptów – Dobieramy środki wyrazu do ustaleń strategii. Prezentujemy różne koncepcje grafiki na wybranych smakach albo gramaturach. Zestawiamy nasze projekty z konkurencją, wizualizujemy je na półce.
  • fotografia, rysunek, obiekty 3D – Znajdujemy najlepsze techniki, aby uzyskać określony efekt. Fotografia: możemy korzystać ze zdjęć gotowych lub zorganizować indywidualną sesje.
  • postprodukcja – Każde zdjęcie, rysunek czy 3D potrzebuje naszej umiejętności poprawiania rzeczywistości. Retuszujemy, podkręcamy kolory, montujemy.
  • przygotowanie do druku – Znamy się na technikach druku: Sito, Offset, Flexo, Rotograwiura nie są nam obce. Każda z technik ma swoje odmienne specyfiki. Wiemy jak współpracować z drukarniami.
  • wizualizacja – Widząc opakowanie przestrzenne będzie można łatwiej ocenić i upewnić się, że jest odpowiednio zaprojektowane.

Opakowania

Opakowanie jest często nieodłączną częścią produktu i nie spełnia tylko funkcji ochronnej, ale również dekoracyjną.

To narzędzie, które może pomóc w sprzedaży, ale aby tak się stało musi być zachęcająca do konsumpcji lub użycia towaru. My wiemy, że opakowanie nie funkcjonuje samo lecz jest elementem większej całości.

Dzięki opakowaniu produkt przestaje być tylko produktem, staje się także nośnikiem pewnych idei oraz stylu życia. Tego właśnie oczekują współcześni konsumenci.


Kontakt

Zapraszam do współpracy z naszą pracownią graficzną. Wycenimy każdy projekt, odpowiemy na każdego maila i podejmiemy się każdego wyzwania graficznego.

Telefon
+48 880 466 944

Mail
kontakt@grafikkomputerowy.pl