Projektowanie opakowań

Oferujemy profesjonalne projektowanie opakowań, które są skuteczne, nowoczesne i estetyczne.

Analizujemy otoczenie konkurencyjne, ustalamy strategię komunikacji, nawiązujemy do aktualnych trendów i dobieramy odpowiednie środki graficzne do założonych celów. Dzięki temu projekt – opakowanie staje się bliższy konsumentowi, zostaje trwale wprowadzony do jego codziennego świata.

Pomagamy budować więź między firmą, a konsumentem. Pracujemy na rzecz marek, które są powszechnie znane.

nowoczesne wzornictwo
projektowanie opakowań
ekologiczne opakowania

O projektowaniu

Oferujemy projektowanie opakowań zgodnych z identyfikacją wizualną firmy lub marki. Dodatkowo przygotujemy treść i hasła reklamowe niosące krótki i czytelny przekaz.

W oparciu o wizję lub pomysł klienta zaproponujemy najlepsze warianty projektów, które opracuje nasz doświadczony zespół grafików i specjalistów od reklamy. Wdrożymy projekt i zrealizujemy go do końca.

Nasi graficy wykonają projekt z uwzględnieniem:

  • audyt marki, analiza otoczenia – Na początku jest analiza. Badamy otoczenie konkurencji, obecne trendy i potrzeby konsumentów.
  • strategia komunikacji – Ustalamy co mówimy i jak to pokazujemy.
  • koncepcja – Proponujemy całkiem nowy wzór albo selling line dla już istniejących.
  • packaging design i prezentacja konceptów – Dobieramy środki wyrazu do ustaleń strategii. Prezentujemy różne koncepcje grafiki na wybranych smakach albo gramaturach. Zestawiamy nasze projekty z konkurencją, wizualizujemy je na półce.
  • fotografia, rysunek, obiekty 3D – Znajdujemy najlepsze techniki, aby uzyskać określony efekt. Fotografia: możemy korzystać ze zdjęć gotowych lub zorganizować indywidualną sesje.
  • postprodukcja – Każde zdjęcie, rysunek czy 3D potrzebuje naszej umiejętności poprawiania rzeczywistości. Retuszujemy, podkręcamy kolory, montujemy.
  • przygotowanie do druku – Znamy się na technikach druku: Sito, Offset, Flexo, Rotograwiura nie są nam obce. Każda z technik ma swoje odmienne specyfiki. Wiemy jak współpracować z drukarniami.
  • wizualizacja – Widząc opakowanie przestrzenne będzie można łatwiej ocenić i upewnić się, że jest odpowiednio zaprojektowane.
nowoczesne projektowanie opakowań

Opakowania

Opakowanie jest często nieodłączną częścią produktu i nie spełnia tylko funkcji ochronnej, ale również dekoracyjną.

To narzędzie, które może pomóc w sprzedaży, ale aby tak się stało musi być zachęcająca do konsumpcji lub użycia towaru. My wiemy, że opakowanie nie funkcjonuje samo lecz jest elementem większej całości.

Dzięki opakowaniu produkt przestaje być tylko produktem, staje się także nośnikiem pewnych idei oraz stylu życia. Tego właśnie oczekują współcześni konsumenci.

tworzenie opakowań
projektowanie nowoczesnych opakowań

O naszej pracy

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb. Szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Proces projektowy i przyjemna współpraca z klientami jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Zadbamy o każdy szczegół projektu, aby osiągnąć zamierzony cel. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem. Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania, a kończy na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt i koszty zamówienia.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl