Projektowanie opakowań

Oferujemy profesjonalne projektowanie opakowań według najnowszych trendów graficznych lub identyfikacji wizualnej marki.

Analizujemy otoczenie konkurencyjne, ustalamy strategię komunikacji, nawiązujemy do aktualnych trendów i dobieramy odpowiednie środki graficzne do założonych celów. Dzięki temu projekt opakowania staje się bliższy konsumentowi i zostaje trwale wprowadzony do jego codziennego życia.

Oferujemy projektowanie opakowań zgodnych z identyfikacją wizualną firmy lub marki. Dodatkowo przygotujemy treść i hasła reklamowe niosące krótki i czytelny przekaz.

W oparciu o wizję lub pomysł klienta opracujemy i stworzymy najlepsze warianty projektów.

Tworzymy również wszystkie materiały graficzne na potrzeby projektu opakowań w postaci ikoninfografik, rysunków, tabeli oraz przygotowanie różnego rodzaju grafik i zdjęć.

Stworzymy różnego rodzaju znaki ostrzegawcze oraz informacyjne potrzebne do oznakowania opakowań.

Odświeżymy również wygląd aktualnego wzoru opakowania, wprowadzając nowoczesny wygląd w oparciu o najnowsze trendy graficzne.

nowoczesne wzornictwo
projektowanie opakowań
ekologiczne opakowania

Proces projektowania opakowań

Tworząc projekty kierujemy się sprawdzonymi rozwiązaniami i nowoczesnym wzornictwem. Śledzimy najnowsze trendy w projektowaniu opakowań oraz badania użytkowników, wdrażając dzięki temu najlepsze rozwiązania.

Projektowane przez nas opakowania są nieodłączną częścią produktu, które spełniają nie tylko funkcję informacyjną, ale również dekoracyjną.

Zaprojektujemy opakowanie, które będzie niosło ze sobą pewną określoną filozofię marki, nawiązującą do emocji i stylu życia. To właśnie dodatkowo ten styl życia kupują współcześni konsumenci. Projektowanie opakowań nie jest tylko projektowaniem graficznym, ale przede wszystkim tworzeniem jakości i emocji, które towarzyszą danemu produktowi.

Stworzymy wzór całkowicie spójny z marką oraz jej stylem i preferowaną kolorystyką. Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do indywidualnych wytycznych oraz identyfikacji wizualnej marki lub produktu.

Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji oraz odpowiednich materiałów, rozpoczynamy pracę nad projektem. Proces tworzenia opakowania zaczyna się od analizy na podstawie której powstaje wstępny projekt, aż do akceptacji przez klienta ostatecznego wzoru.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i akceptuje jego końcowy efekt.

Finalizujemy projekt przygotowując pakiet użytkowy w postaci paczki z plikami opakowań.

nowoczesne projektowanie opakowań
tworzenie opakowań
projektowanie nowoczesnych opakowań

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl