Projektowanie okładek

Oferujemy różnego rodzaju projektowanie okładek według najnowszych trendów graficznych lub identyfikacji wizualnej marki.

Tworzymy również wszystkie materiały graficzne na potrzeby projektu w postaci ikoninfografik, rysunków oraz przygotowania różnego rodzaju grafik i zdjęć.

Zaprojektujemy okładkę, która przyciągnie uwagę, wyróżni produkt oraz będzie zawierała elementy tematyki odpowiedniej dla gatunku i rodzaju oczekiwań kupujących.

Stworzymy okładkę, która będzie jednoznacznie odzwierciedlała charakter i klimat reprezentowanej treści.

Oferujemy projektowanie okładek książek, opakowań, albumów, płyt CD lub DVD według najnowszych trendów i standardów graficznych.

Wykonamy różnego rodzaju znaki ostrzegawcze oraz informacyjne potrzebne do oznakowania okładki.

opakowanie
projektowanie okładek
projektowanie okładek

Proces projektowania okładek

Analizujemy otoczenie konkurencyjne, ustalamy strategię komunikacji, nawiązujemy do aktualnych trendów i dobieramy odpowiednie środki graficzne do założonych celów. Dzięki temu projekt okładki staje się bliższy konsumentowi i zostaje trwale wprowadzony do jego codziennego życia.

Tworząc projekty kierujemy się sprawdzonymi rozwiązaniami i nowoczesnym wzornictwem. Śledzimy najnowsze trendy wdrażając dzięki temu najlepsze rozwiązania.

Projektowane przez nas okładki są nieodłączną częścią produktu, które spełniają nie tylko funkcję informacyjną, ale również dekoracyjną.

Zaprojektujemy okładkę, która będzie niosła ze sobą pewną określoną filozofię osoby lub marki, nawiązującą do emocji i stylu życia. To właśnie dodatkowo ten styl życia wybierają współcześni konsumenci. Projektowanie okładek nie jest tylko projektowaniem graficznym, ale przede wszystkim tworzeniem jakości i emocji, które towarzyszą danemu produktowi.

Stworzymy wzór całkowicie spójny z marką oraz jej stylem i preferowaną kolorystyką. Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do indywidualnych wytycznych oraz identyfikacji wizualnej marki lub produktu.

Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji oraz odpowiednich materiałów, rozpoczynamy pracę nad projektem. Proces tworzenia opakowania zaczyna się od analizy na podstawie której powstaje wstępny projekt, aż do akceptacji przez klienta ostatecznego wzoru.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i akceptuje jego końcowy efekt.

Finalizujemy projekt przygotowując pakiet użytkowy w postaci paczki z plikami okładki.

nowoczesne projektowanie opakowań
tworzenie opakowań
projektowanie nowoczesnych opakowań

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl