Projektowanie odzieży reklamowej

Oferujemy projektowanie odzieży reklamowej, ubrań, strojów w tym koszulek oraz innych ubrań wierzchnich zgodnych z najnowszymi trendami modowymi.

Tworzymy wszystkie materiały graficzne na potrzeby znakowania odzieży w postaci ikoninfografik, rysunków oraz odpowiedniego przygotowania grafik i zdjęć.

Zaprojektujemy odzież firmową lub ochronną przeznaczoną dla działów produkcji i obsługi klienta. Wykonamy projekty na strojach jako formę komunikacji ułatwiającą identyfikację pracowników, zarówno dla klientów, jak i samych zatrudnionych.

Wykonujemy również projekty druku na koszulkach lub innych ubraniach wierzchnich, które będą skutecznym nośnikiem informacji oraz reklamy. Zaprojektujemy indywidualny motyw graficzny, który pozwoli wzbudzić ciekawość i zainteresowanie.

Projektujemy grafikę na odzież w różnych stylach, która ma wiele postaci. Może to być klasyczna informacja tekstowa lub bardziej współczesny przekaz informacji za pomocą różnego rodzaju grafik.

Oferujemy projektowanie graficzne koncentrujące się na kształtowaniu struktur i aranżacji języka w jego wizualnym wymiarze. Zajmujemy się doborem pisma oraz jego odpowiednim składem przeznaczonym do nadruku.

Projektujemy wzory, które pozwalają wyrazić swoją osobowość, charakter i styl życia. Są oparte o określoną wizję, którą chce sprzedać firma lub marka.

Odświeżymy również wygląd aktualnego wzoru ubrania, wprowadzając nowoczesny wygląd w oparciu o najnowsze trendy graficzne.

projektowanie koszulek
projektowanie koszulek

Proces projektowania odzieży reklamowej

Stworzymy wzór całkowicie spójny z marką oraz jej stylem i preferowaną kolorystyką. Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do indywidualnych wytycznych oraz identyfikacji wizualnej marki lub produktu.

Starannie opracowujemy materiały pod kątem edytorskim i graficznym. Dokładamy wszelkich starań, aby projekt był dobrze odbierany wizualnie, co przyczyni się do wzrostu pozytywnego odbioru firmy.

Każdy nasz wzór odzwierciedla styl i branżę firmy. Realizujemy projekty, na dowolne wzory i kolory ubrań.

Bierzemy pod uwagę wszystkie parametry techniczne, którym musi sprostać projekt. Uwzględniamy potrzeby produkcyjne, dostosowując poszczególne elementy grafiki do materiału i kolorystyki na jakim zostaną wykonane.

koszulki
projektowanie odzieży reklamowej

Oferujemy projektowanie odzieży reklamowej zgodnej z identyfikacją wizualną firmy lub marki. Dodatkowo przygotujemy treść i hasła reklamowe niosące krótki i czytelny przekaz.

Projektujemy stawiając na prosty komunikat i symbole ułatwiające zapamiętanie przekazu marki. Zadaniem naszego projektu jest szybka identyfikacja i wizualizacja informacji. Tworzymy jasny komunikat, gdzie estetyka i minimalizm są kluczowym elementem projektu.

Ważnym dla nas aspektem projektowania jest sama czytelność i zrozumienie motywu grafiki. Na etapie projektu zadbamy o to, aby format umożliwiał poprawne odczytanie komunikatu także z dalszej odległości.

nowoczesne wzoru na koszulki
projektowanie odzieży reklamowej

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl