Projektowanie odzieży reklamowej

Oferujemy projektowanie odzieży reklamowej, ubrań, strojów w tym koszulek oraz innych ubrań wierzchnich zgodnych z najnowszymi standardami modowymi.

Zaprojektujemy również odzież firmową lub ochronną przeznaczoną do produkcji.

Koszulki i inne ubrania wierzchnie to świetne miejsce również na reklamę. Dobry projekt graficzny pozwoli firmie lub osobie wyjść na ulicę i się pozytywnie zareklamować. 

Dzisiaj za pomocą nadruków na T-shirtach można manifestować swoje poglądy, zaciekawić otoczenie zabawnym motywem graficznym lub hasłem. To również świat mody, gadget do noszenia. Atrakcyjny zawsze kiedy za oknem jest dobra pogoda.

projektowanie koszulek

Projekty na strojach to także forma komunikacji, z której korzysta wiele firm i najlepszy sposób, aby ułatwić identyfikację pracowników, zarówno dla klientów, jak i zatrudnionych. Wzór nie może być byle jaki, lecz musi być spójny z identyfikacją wizualną.

Każdy wzór, logotyp musi być dopracowany w najmniejszym szczególe, powinien odzwierciedlać filozofię i branżę firmy oraz być łatwy do zapamiętania. Wiedza o tym, jak zaprojektować, dopasować symbolikę firmy do odzieży, jest naszą specjalnością. O jakich materiałach mówimy, o jakich wzorach, i w końcu, jakie funkcje ma spełniać motyw? Jakiego rodzaju ubiorach?

projektowanie koszulek

Realizujemy wszystkie zamówienia, na dowolne wzory uniformów. Zaprojektujmy także koszulki jako gadżety sprzedażowe. Wiemy jak sprawić, żeby spodobały się odbiorcom, do których chce trafić firma.

W oparciu o wizję lub pomysł klienta zaproponujemy najlepsze warianty projektów, które opracuje nasz doświadczony zespół grafików i specjalistów od reklamy. Wdrożymy projekt i zrealizujemy go do końca.

koszulki

Bierzemy pod uwagę wszystkie parametry techniczne, którym musi sprostać projekt.

Projektowanie koszulek to nic innego, jak projektowanie produktu gotowego do bezpośredniej sprzedaży. Dobrze zaprojektowana koszulka jest reklamą samą dla siebie. Oczywiście, takie aspekty jak rodzaj tkaniny i cena mają znaczenie, jednak w dzisiejszych czasach to właśnie wzornictwo jest najważniejsze dla odzieży. Odpowiednie projekty koszulek pozwalają konsumentom wyrazić swoją osobowość, charakter i styl życia. Zatem projekty koszulek nie mogą być byle jakie – muszą być oparte o określoną wizję, którą chce sprzedać firma.

Oferujemy projektowanie koszulek zgodnych najnowszymi standardami graficznymi i typograficznymi. Dbamy, aby nasze projekty cechowała oryginalność i innowacyjność, rozumiana jako walor wyjątkowości i niepowtarzalności koncepcji graficznej, która przykuwa uwagę, wzbudza ciekawość i zainteresowanie.

projektowanie odzieży reklamowej

O projektowaniu

Analizujemy otoczenie konkurencyjne, ustalamy strategię komunikacji, nawiązujemy do aktualnych trendów i dobieramy odpowiednie środki graficzne do założonych celów. Dzięki temu projekt – odzieży reklamowej staje się bliższy konsumentowi, zostaje trwale wprowadzony do jego codziennego świata.

Oferujemy projektowanie odzieży reklamowej zgodnej z identyfikacją wizualną firmy lub marki. Dodatkowo przygotujemy treść i hasła reklamowe niosące krótki i czytelny przekaz.

W oparciu o wizję lub pomysł klienta zaproponujemy najlepsze warianty projektów, które opracuje nasz doświadczony zespół grafików i specjalistów. Wdrożymy projekt i zrealizujemy go do końca.

Należy postawić na prosty komunikat i symbole ułatwiające zapamiętanie przekazu marki, bo zadaniem koszulki jest szybka identyfikacja i przekaz informacji. To ma być jasny komunikat, a nie rozbudowany projekt. Estetyka i minimalizm są ważne.

nowoczesne wzoru na koszulki

Koszulka może mieć oczywiście wiele postaci. Może to być klasyczna informacja tekstowa lub bardziej współczesny przekaz informacji za pomocą grafiki. Obojętnie którą drogę się wybierze, w pełni profesjonalna ubranie jest ważne z kilku powodów. Po pierwsze, typ oznakowania łączy w sobie funkcję reklamową i informacyjną, a po drugie, bardzo często taka koszulka jest identyfikacją.

Druga sprawa, to czytelność dla oglądających. Na etapie projektu należy zadbać o to, aby format umożliwiał odczytanie komunikatu także z dalszej odległości. Z drugiej strony należy jednak też pamiętać, że wraz ze wzrostem rozmiarów znaków na reklamie rośnie również stopień jej agresywności. Trzeba więc znaleźć złoty środek.

projektowanie odzieży reklamowej

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl