Projektowanie metek

Oferujemy nowoczesne i profesjonalne projektowanie metek, według najnowszych trendów graficznych lub identyfikacji wizualnej marki.

Zaprojektujemy metkę dołączaną do produktu detalicznego w formie kartonika, fragmentu materiału lub tworzywa sztucznego z zamieszczonymi informacjami o towarze.

Umieścimy w niej nazwę produktu, nazwę producenta lub importera, podstawowe cechy produktu jak np. rodzaj surowca, rozmiar lub zalecenia eksploatacyjne.

Projektujemy metki spełniające funkcje informacyjne, edukacyjne i budujące relacje takie jak sposób użytkowania, sposoby pielęgnacji, informacje o marce.

Zaprojektujemy metkę, która poprzez swój wygląd i treść przekaże tożsamość marki.

Stworzymy również różnego rodzaju znaki ostrzegawcze lub techniczne potrzebne do oznakowania metek.

Odświeżymy również wygląd aktualnej metki, wprowadzając nowoczesny wygląd w oparciu o najnowsze trendy graficzne.

Tworzymy również wszystkie materiały graficzne na potrzeby projektu w postaci ikoninfografik, piktogramów oraz różnego rodzaju elementów graficznych.

projektowanie metek
projektowanie metek

Proces projektowania metek

Oferujemy projektowanie metki zgodnej z identyfikacją wizualną marki lub firmy.

Tworząc projekty kierujemy się sprawdzonymi rozwiązaniami i nowoczesnym wzornictwem. Śledzimy najnowsze trendy w projektowaniu metek, wdrażając dzięki temu najlepsze rozwiązania.

Projektowane przez nas metki są nieodłączną częścią produktu, które spełniają nie tylko funkcję informacyjną, ale również dekoracyjną.

Zaprojektujemy metkę, która będzie niosła ze sobą pewną określoną filozofię marki, nawiązującą do emocji i stylu życia. To właśnie dodatkowo ten styl życia kupują współcześni konsumenci. Projektowanie metek nie jest tylko projektowaniem graficznym, ale przede wszystkim tworzeniem jakości i emocji, które towarzyszą danemu produktowi.

Stworzymy wzór całkowicie spójny z marką oraz jej stylem i preferowaną kolorystyką. Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do indywidualnych wytycznych.

Każdy projekt jest dedykowany zgodnie z wytycznymi klienta, dzięki temu zamówione projekty są oryginalne i niepowtarzalne.

Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji oraz odpowiednich materiałów, rozpoczynamy pracę nad projektem. Proces tworzenia metki zaczyna się od analizy na podstawie której powstaje wstępny projekt, aż do akceptacji przez klienta ostatecznego wzoru.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i akceptuje jego końcowy efekt.

Finalizujemy projekt przygotowując pakiet użytkowy w postaci paczki z plikami metki.

metki
projektowanie metek

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl