Projektowanie medali

Oferujemy nowoczesne projektowanie medali z różnych materiałów i na każdą okazję z uwzględnieniem stylu i budżetu.

Realizujemy projekty od prostych, minimalistycznych form po skomplikowane, nietypowe kształty w formie luksusowego produktu. Każdy projekt medalu jest w dedykowanym kształcie i kolorystyce z różnych materiałów oryginalnie łączonych.

Projektujemy indywidualne medale jako formę wyróżnienia oraz podziękowania, które warto przekazać osobom, pracownikom lub sportowcom jako wyrazy uznania.

Zaprojektujemy również medale jako formę pamiątki wygranej w konkursie, pomyślnego rozpoczęcia i zakończenia oraz rocznicy wydarzenia lub uroczystości. To ważne okoliczności po których warto wręczyć taki prezent, aby zachować je w pamięci.

Nie ograniczamy się tylko do standardowych kształtów, lecz stosujemy nowoczesny design z podkreśleniem prostych linii, symetrii oraz ponadczasowego wzornictwa.

Przygotowujemy projekty medali sportowych, okolicznościowych oraz firmowych. Zaprojektujemy je z różnych materiałów takich jak drewno, szkło, akryl, metalizowane, metalowe, kamień, laminat grawerski oraz łączone materiały.

Proces projektowania medali

Wykonujemy projekty w dowolnych rozmiarach i kształtach wykorzystując i łącząc różne materiały. Dostosowujemy projekt i rodzaj materiału do okoliczności wręczania.

Projektujemy wykorzystując nasze graficzne standardy lub indywidualny spersonalizowany wzór dopasowany do identyfikacji wizualnej marki lub firmy. Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do indywidualnych wytycznych, lub kontynuacji aktualnie wdrożonego wzoru.

projektowanie medali

Treści na medalach możemy wykonywać w dowolnym języku. Żadne znaki oraz obcojęzyczne czcionki nie stanowią dla nas ograniczeń.

Zaprojektujemy medale na miarę każdego budżetu. Wykonujemy projektowanie medali z materiałów według ustalonej ceny produkcji. Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania, a kończy na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt i koszty zamówienia.

Po otrzymaniu wszystkich niezbędnych informacji oraz zebraniu potrzebnych materiałów rozpoczynamy pracę nad projektem. Proces tworzenia rozpoczyna się od idei na podstawie której powstaje wstępny projekt, aż do akceptacji przez klienta ostatecznego wzoru.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i akceptuje jego końcowy efekt.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl