Projektowanie medali

Oferujemy nowoczesne projektowanie medali ekonomicznych, klasycznych i ekskluzywnych – z uwzględnieniem stylu i budżetu. Od prostych, minimalistycznych form po skomplikowane, nietypowe rzeźby (bogato zdobione) w formie luksusowego produktu. Personalizowane medale, z efektem 3D, w każdym kolorze, kształcie, na każdą okoliczność, z różnych materiałów oryginalnie łączonych.

Warto przekazać osobom, pracownikom lub sportowcom wyrazy uznania na jakie zasługują, dzięki indywidualnie zaprojektowanemu medalowi jako formie wyróżnienia oraz podziękowania. Warto wręczyć taki prezent, aby zachowali to wydarzenie i nas jako wręczających w pamięci.

Nie ograniczamy się do okrągłych kształtów, ale zachowujemy klasyczny design, z podkreśleniem prostych linii, symetrii, ponadczasowej estetyki.

ekskluzywne medale

Wygrana w konkursie, pomyślnie rozpoczęte lub zakończone wydarzenia oraz uroczystości – to ważne okoliczności po których warto mieć pamiątkę.

projektowanie medali

Typy medali ze względu na materiał:

 • z drewna
 • ze szkła
 • z akrylu
 • metalizowane
 • metalowe
 • z kamienia
 • z laminatu
 • łączone materiały
ekonomiczne medale

Typy medali ze względu na okoliczności wręczania:

 • nagrody
 • podziękowania
 • wyróżnienia
 • rocznice

O projektowaniu

Przygotowujemy medale sportowe, okolicznościowe oraz firmowe.

Wykonujemy projekty o dowolnych rozmiarach i kształtach wykorzystując przy tym różne materiały oraz ich łącząc. Bazujemy przy tym na doborze odpowiedniego materiału do okazji i okoliczności wręczenia.

projektowanie medali

Możemy zaprojektować wykorzystując graficzne standardy lub indywidualny spersonalizowany wzór. Projektujemy korzystając ze sprawdzonych układów treści, bądź według wytycznych, dotyczących typografii, układu danych oraz szaty graficznej.

projektowanie medali

Treści na medalach możemy wykonywać w dowolnym języku. Żadne znaki diakrytyczne, ani obcojęzyczne czcionki nie stanowią dla nas problemu.

Zaprojektujemy i spersonalizujemy medale na miarę każdego budżetu. Wykonujemy projektowanie medali z materiałów według ustalonej na początku ceny jej produkcji.

O naszej pracy

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Proces projektowy i przyjemna współpraca jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Zadbamy o każdy szczegół projektu, aby osiągnąć zamierzony cel. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem. Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania, a kończy na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt i koszty zamówienia.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl