Projektowanie katalogów reklamowych

Oferujemy nowoczesne i profesjonalne projektowanie katalogów i folderów reklamowych przeznaczonych do druku lub umieszczania na stronach internetowych.

Zaprojektujemy folder reklamowy, który podtrzyma pozytywne wrażenie oraz dostarczy dodatkowych informacji o ofercie firmy.

Oprócz projektu do druku przygotujemy również katalog reklamowy do publikacji w różnych mediach. Zoptymalizujemy i zapiszemy go do formatu PDF.

Oferujemy pełen zakres usług związanych z projektowaniem katalogów firmowych, od koncepcji merytorycznej, poprzez projekt graficzny, skład typograficzny i przygotowanie do druku.

Tworzymy wszystkie materiały graficzne na potrzeby katalogów w postaci ikoninfografik, tabeli, wykresów oraz przygotowania grafik i zdjęć.

Oferujemy projektowanie katalogów zgodnych z identyfikacją wizualną firmy lub marki. Dodatkowo przygotujemy treść i hasła reklamowe niosące krótki i czytelny przekaz.

Stworzymy wzór całkowicie spójny z marką oraz jej stylem i preferowaną kolorystyką.

Bierzemy pod uwagę wszystkie parametry techniczne, którym musi sprostać projekt. Po zaprojektowaniu katalogu przygotujemy również osobne pliki przeznaczone dla drukarni do bezpośredniego druku.

Projekty katalogów wykonujemy w różnych formatach z możliwością uszlachetnienia druku.

Stworzymy unikalny projekt graficzny dopasowany do potrzeb i specyfiki branży.

Odświeżymy również wygląd aktualnych katalogów firmy, wprowadzając nowoczesny wygląd oraz nowe funkcje.

Współpracujemy na stałe realizując program regularnych aktualizacji rozwijanej oferty lub zmieniających się parametrów produktów.

Proces projektowana katalogów reklamowych

Analizujemy otoczenie konkurencyjne, ustalamy strategię komunikacji, nawiązujemy do aktualnych trendów i dobieramy odpowiednie środki graficzne do założonych celów.

Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do indywidualnych wytycznych, identyfikacji wizualnej lub kontynuacji aktualnie wdrożonego wzoru.

Po otrzymaniu wszystkich niezbędnych informacji oraz zebraniu potrzebnych materiałów rozpoczynamy pracę nad projektem. Proces tworzenia rozpoczyna się od idei na podstawie której powstaje wstępny projekt, aż do akceptacji przez klienta ostatecznego wzoru.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i akceptuje jego końcowy efekt.

projektowanie katalogów
katalog
projektowanie katalogów
katalog firmowy

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl