Projektowanie kart menu

Oferujemy profesjonalne i nowoczesne projektowanie kart menu oraz kart dań z różnego rodzaju materiałów dla restauracji, barów lub bistro.

Wykonamy nowy projekt lub odświeżymy wygląd aktualnego wzoru, wprowadzając nowoczesny wygląd.

Zaprojektujemy karty menu składające się z jednej strony lub bardziej złożone zawierające wiele kart z opisami dań.

Oferujemy projektowanie kart menu zgodnych z identyfikacją wizualną firmy lub marki. Styl karty menu dopasujemy do charakteru wystroju wnętrza lub rodzaju kuchni, tak aby tworzyły spójną całość.

Stworzymy wszystkie materiały graficzne na potrzeby kart menu w postaci rysunków, grafik oraz przygotowania fotografii.

Działamy według najnowszych trendów i rozwiązań graficznych. W oparciu o pomysł klienta zaproponujemy odpowiedni styl oraz propozycje materiałów.

Wykonujemy projekty o dowolnych rozmiarach i kształtach łącząc przy tym różne materiały.

Zaprojektujemy kartę menu, która doskonale będzie reprezentowała renomowaną restaurację, w której klienci mogą nie tylko zjeść smaczne danie, ale także spędzić czas w stylowym wnętrzu i miłej atmosferze.

karta menu dla restauracji

Proces projektowania kart menu

Analizujemy otoczenie konkurencyjne, ustalamy strategię komunikacji, nawiązujemy do aktualnych trendów i dobieramy odpowiednie środki graficzne do założonych celów.

W projekcie uwzględniamy potrzeby techniczne, dostosowując poszczególne elementy karty menu do materiału z jakiego zostaną zrobione.

Tworząc projekty kierujemy się sprawdzonymi praktykami i nowoczesnym wzornictwem. Śledzimy najnowsze trendy w projektowaniu kalendarzy, proponując dzięki temu najlepsze rozwiązania.

Projektujemy karty dań, które są jasne i przejrzyste. Kompozycja graficzna sprawia, że bardzo łatwo jest odnaleźć na niej dania z poszczególnych kategorii.

Po otrzymaniu wszystkich niezbędnych informacji oraz zebraniu potrzebnych materiałów rozpoczynamy pracę nad projektem. Proces tworzenia rozpoczyna się od idei na podstawie której powstaje wstępny projekt, aż do akceptacji przez klienta ostatecznego wzoru.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i akceptuje jego końcowy efekt.

nowoczesne karty menu
karta menu
projektowanie kart menu
karty menu
projektowanie kart menu
projektowanie kart menu
oryginalne karty menu

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl