Projektowanie kart menu

Oferujemy nowoczesne i profesjonalne projektowanie kart menu dla restauracji, barów, bistro itp. zawierający zarówno okładkę, jak i kartę dań.

Analizujemy otoczenie konkurencyjne, ustalamy strategię komunikacji, nawiązujemy do aktualnych trendów i dobieramy odpowiednie środki graficzne do założonych celów. Dzięki temu projekt – karty menu staje się bliższy konsumentowi, zostaje trwale wprowadzony do jego codziennego świata.

Oferujemy projektowanie kart menu zgodnych z identyfikacją wizualną firmy lub marki. Dodatkowo przygotujemy treść i hasła reklamowe niosące krótki i czytelny przekaz.

W oparciu o wizję lub pomysł klienta zaproponujemy najlepsze warianty materiałów, które opracuje nasz doświadczony zespół grafików i specjalistów od reklamy. Wdrożymy projekt i zrealizujemy go do końca.

Odpowiednia kolorystyka okładki sprawia, że ukazana na zdjęciu tematycznym potrawa, wygląda jeszcze bardziej atrakcyjniej i smaczniej. Sama karta dań musi być jasna i przejrzysta. Kompozycja graficzna musi sprawić, że bardzo łatwo jest odnaleźć na niej swoje ulubione dania z poszczególnych kategorii.

Cały projekt menu powinien prezentować się niezwykle elegancko i stylowo, doskonale reprezentując renomowaną restaurację, w której klienci mogą nie tylko zjeść smaczne danie, ale także spędzić czas w pięknym wnętrzu i miłej atmosferze.

karta menu dla restauracji

O projektowaniu

Podyskutujmy, wymyślmy i zaprojektujmy razem. Resztą zajmiemy się my! Stworzymy razem zespół, który będzie się uzupełniał. Wymienimy spostrzeżenia, które pomogą nam stworzyć produkt spełniający standardy lokalu.

Działamy w oparciu o najnowsze trendy i technologie. Uwzględnimy potrzeby techniczne. Stworzymy projekty indywidualne i złożone.

nowoczesne karty menu
karta menu

Uwzględniamy

Nasi graficy wykonają projekt z uwzględnieniem:

  • audyt marki, analiza otoczenia – Na początku jest analiza. Badamy otoczenie konkurencji, obecne trendy i potrzeby konsumentów.
  • strategia komunikacji – Ustalamy co piszemy i jak to pokazujemy.
  • koncepcja – Proponujemy całkiem nowy wzór albo selling line dla już istniejących identyfikacji wizualnych.
  • design i prezentacja konceptów – Dobieramy środki wyrazu do ustaleń strategii. Prezentujemy różne koncepcje grafiki na wybranych stylach dopasowanych do działalności.
projektowanie kart menu
karty menu
projektowanie kart menu
projektowanie kart menu
oryginalne karty menu

O naszej pracy

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Proces projektowy i przyjemna współpraca jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Zadbamy o każdy szczegół projektu, aby osiągnąć zamierzony cel. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem. Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania, a kończy na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt i koszty zamówienia.

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl