Projektowanie kalendarzy

Oferujemy projektowanie kalendarzy tematycznych, okolicznościowych, firmowych oraz reklamowych.

Zaprojektujemy kalendarz, który połączy funkcje praktyczną z promocyjną, stając się przydatną i atrakcyjną wizytówką firmy.

Oferujemy projektowanie kalendarzy zgodnych z identyfikacją wizualną firmy lub marki. Dodatkowo przygotujemy treść i hasła reklamowe niosące krótki i czytelny przekaz.

Tworząc projekty kierujemy się sprawdzonymi praktykami i nowoczesnym wzornictwem. Śledzimy najnowsze trendy w projektowaniu kalendarzy, proponując dzięki temu najlepsze rozwiązania.

Tworzymy wszystkie materiały graficzne na potrzeby kalendarzy w postaci ilustracjiinfografik, rysunków oraz przygotowanie różnego rodzaju grafik i zdjęć.

Oferujemy różnego rodzaju projektowanie oraz rysowanie komputerowe techniką wektorową i rastrową pozwalającą na stworzenie artystycznej grafiki lub indywidualnego wzoru na kalendarze.

Projektowane przez nas kalendarze są nieodłączną częścią produktu, które spełniają nie tylko funkcję reklamową, ale również dekoracyjną.

Stworzymy wzór całkowicie spójny z marką oraz jej stylem i preferowaną kolorystyką.

Projektujemy kalendarze ścienne, trójdzielne, książkowe, plakatowe, biurkowe, jednodzielne, wieloplanszowe, wizytówkowe oraz listkowe.

Stworzymy unikalny projekt graficzny dopasowany do potrzeb i specyfiki branży.

Proces projektowania kalendarzy

Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji oraz odpowiednich materiałów rozpoczynamy pracę nad projektem. Proces tworzenia zaczyna się od analizy na podstawie której powstaje wstępny projekt, aż do akceptacji przez klienta ostatecznego wzoru.

Starannie opracowujemy materiały pod kątem edytorskim i graficznym. Dokładamy wszelkich starań, aby projekt był dobrze odbierany wizualnie, co przyczyni się do wzrostu pozytywnego odbioru oferty firmy.

Na każdym etapie procesu projektowania pozostajemy w kontakcie, abyśmy mogli poznać istotne opinie, sugestie i uwagi, a w konsekwencji w pełni spełnić oczekiwania klienta.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i akceptuje jego końcowy efekt.

Projektujemy kalendarze wykorzystując graficzne standardy lub indywidualny spersonalizowany wzór według konkretnych wytycznych lub identyfikacji wizualnej firmy. Projektujemy korzystając ze sprawdzonych układów treści, bądź według wytycznych, dotyczących typografii, układu danych oraz szaty graficznej.

Bierzemy pod uwagę wszystkie parametry techniczne, którym musi sprostać projekt. Po zaprojektowaniu wzoru przygotujemy również osobne pliki do bezpośredniego druku.

projektowanie kalendarzy
projektowanie kalendarzy
nowoczesne kalendarze
tworzenie kalendarzy
projektowanie kalendarzy

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl