Projektowanie kalendarzy

Oferujemy projektowanie kalendarzy tematycznych, okolicznościowych, firmowych, reklamowych itp. Realizujemy kompleksowe projekty linii graficznej marki w ramach brandingu.

Dobrze zaprojektowany i estetycznie wykonany kalendarz to niezbędny element wyposażenia każdego biura lub pomieszczenia użytkowego. Dla firm kalendarz może być elementem, który umiejętnie połączy funkcje praktyczne z promocyjnymi, stając się cenną i nowoczesną wizytówką przedsiębiorstwa.

Dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi grafików także Państwa firma może wzbogacić się o unikalne, atrakcyjnie zaprojektowane i spersonalizowane kalendarze z własną grafiką i logotypami.

O projektowaniu

Analizujemy otoczenie konkurencyjne, ustalamy strategię komunikacji, nawiązujemy do aktualnych trendów i dobieramy odpowiednie środki graficzne do założonych celów. Dzięki temu projekt – kalendarzy staje się bliższy konsumentowi, zostaje trwale wprowadzony do jego codziennego świata.

Oferujemy projektowanie kalendarzy zgodnych z identyfikacją wizualną firmy lub marki. Dodatkowo przygotujemy treść i hasła reklamowe niosące krótki i czytelny przekaz.

projektowanie kalendarzy

Rodzaje kalendarzy

  • ścienne
  • trójdzielne
  • książkowe
  • plakatowe
  • biurkowe
  • jednodzielne
  • wieloplanszowe
  • listkowe
projektowanie kalendarzy

O projektowaniu

Od początku do końca procesu projektowania kalendarzy na biurko lub na ścianę, nasi klienci mają decydujący głos w sprawie designu, wykończenia, kolorystyki i innych parametrów kalendarzy. Udzielając nam wytycznych, mają Państwo możliwość pozyskania dokładnie takich kalendarzy, jakie powstają w Państwa wyobraźni.

Dla szczególnie zapracowanych mamy też drugą opcję: istnieje możliwość powierzenia nam procesu projektowania od A do Z. Całkowicie zdając się na naszą inwencję, doświadczenie i umiejętności. Zapewniamy, że zarówno w jednym, jak i drugim przypadku, efektem końcowym będą jedyne w swoim rodzaju, merytoryczne i atrakcyjne wizualnie kalendarze.

Cennik naszych usług graficznych jest niezwykle elastyczny, tak, by nasi klienci płacili wyłącznie za realnie wykonywane usługi. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji w sprawie projektowania kalendarzy.

nowoczesne kalendarze

Zdjęcia i grafiki do kalendarza

Wybierając fotokalendarz, musimy uważnie podejść do wyboru zdjęć i grafik. Najważniejsze, aby były dobrej jakości – inaczej po powiększeniu mogą być nieodpowiedniej jakości. Przygotujemy również zdjęcia i dedykowane grafiki tak, aby kalendarz był ozdobą każdego pomieszczenia.

tworzenie kalendarzy
projektowanie kalendarzy

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl