Projektowanie interfejsów użytkownika – UI Design

Oferujemy projektowanie, tworzenie oraz modyfikację różnego rodzaju interfejsów graficznych użytkownika aplikacji desktopowych oraz mobilnych.

Projektowaniu użyteczności aplikacji poświęcamy dużo czasu, co pozwala nam uniknąć kosztownych poprawek na etapie programowania rozwiązania.

Tworząc projekt aplikacji, czy to mobilnej, czy to desktopowej, kierujemy się najlepszymi oraz sprawdzonymi praktykami.

 • Użyteczność – Na każdym etapie włączamy docelowych użytkowników w proces projektowania rozwiązania.
 • Innowacyjność – Śledzimy najnowsze trendy w projektowaniu doświadczenia użytkownika i wykorzystujemy najlepsze pomysły.
interfejs graficzny

Projektowanie interfejsów użytkownika

Zapewnimy właściwy dobór elementów interfejsu oraz dopracowanie ich tak, by wszyscy użytkownicy mogli korzystać z nich bez większych problemów. Dzięki UX (User Experience) i UI (User Interface) możemy stworzyć intuicyjne, responsywne i estetyczne interfejsy mające ogromny wpływ na zwiększenie zadowolenia użytkowników, a także komfortu korzystania.

Jesteśmy odpowiedzialni za przeniesienie:

 • zawartości (treści i materiałów multimedialnych),
 • informacji o potencjalnym rozwoju produktu,
 • proponowanego układu powstałego w wyniku badań
 • w atrakcyjny, intuicyjny i elastyczny interfejs użytkownika.
tworzenie interfejsów użytkownika

Zakres prac

 • stworzenie stylu przewodniego,
 • dobór grafiki, obrazów czy innych elementów multimedialnych,
 • dbanie o branding wizualny,
 • zaproponowanie lub wdrożenie układu i hierarchii wizualnej,
 • prototypowanie UI,
 • współpraca z UX designerem,
 • współpraca podczas implementacji przez dewelopera.
tworzenie interfejsów użytkownika

Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do wytycznych identyfikacji wizualnej, ale przede wszystkim ułatwia stworzenie projektów wstępnych, zgodnych z oczekiwaniami Klienta.

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie!

projektowanie interfejsów użytkownika
projektowanie UI
tworzenie interfejsów użytkownika

O naszej pracy

Z zaangażowaniem podejmujemy się wszelkich wyzwań graficznych dostosowując się do indywidualnych potrzeb, szczególnie tam, gdzie dobry wizerunek i prezentacja jest niezbędna.

Proces projektowy i przyjemna współpraca jest dla nas równie ważna co ostateczny projekt. Podejmując współpracę, służymy radą i dzielimy się swoim doświadczeniem, cenimy sobie ścisłą współpracę z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Zadbamy o każdy szczegół projektu, aby osiągnąć zamierzony cel. Wysoka jakość i estetyka jest dla nas standardem. Zakres naszej wiedzy i doświadczeń zaczyna się od projektowania, a kończy na propozycji zastosowań materiałów i technologii wykonania, aby zapewnić właściwy efekt i koszty zamówienia.


Aby dowiedzieć się więcej o projektowaniu, zapytać o cenę lub złożyć zamówienie należy wysłać maila z informacją na kontakt@grafikkomputerowy.pl lub wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się, aby omówić kolejne kroki.

Kontakt

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl