Projektowanie instrukcji obsługi

Oferujemy projektowanie instrukcji obsługi, montażu, procesów i konserwacji. Tworzymy różnego rodzaju składy tekstowe i obrazkowe.

Wykonujemy wszystkie materiały graficzne w postaci różnego typu grafik instruktażowych oraz pomocniczych. Zrealizujemy kompleksowy skład w dowolnej wybranej formie graficznej lub tekstowej.

Wykonujemy również ilustracje na podstawie powierzonych zdjęć bądź szkiców. Zaprojektujemy indywidualne zestawy ikon oraz piktogramów.

Zaprojektujemy instrukcje w kształcie szytych książeczek, składanych harmonijek lub pojedynczych kartek. Przygotujemy ją do publikacji oraz druku i zapiszemy w dowolnym wybranym formacie PDF lub DOCX.

projektowanie instrukcji obsługi

Proces projektowania instrukcji

Starannie opracowujemy materiały pod kątem edytorskim i graficznym. Dokładamy wszelkich starań, aby projekt był dobrze odbierany wizualnie, co przyczyni się do wzrostu pozytywnego odbioru treści merytorycznej.

Oferujemy projektowanie instrukcji obsługi koncentrujące się na kształtowaniu struktur i aranżacji języka w jego wizualnym wymiarze. Zajmujemy się doborem pisma oraz jego odpowiednim układem treści przeznaczonym do druku lub publikacji w różnych mediach.

Posługujemy się różnorodną stylistyką, co zapewnia nam swobodę dopasowania się do określonych wymagań lub identyfikacji wizualnej firmy.

Korzystamy ze sprawdzonych układów treści, dotyczących typografii, układu danych i grafik. Projektujemy wykorzystując najnowsze standardy oraz trendy graficzne.

projektowanie instrukcji obsługi

Bierzemy pod uwagę wszystkie parametry techniczne, którym musi sprostać projekt.

Stworzymy unikalny projekt graficzny dopasowany do potrzeb i specyfiki branży.

Tworzymy projekty instrukcji, które są dopełnieniem wizerunku firmy, marki, produktu lub programu. Ich styl jest wynikiem wcześniej przyjętych założeń lub indywidualnych ustaleń z klientem.

Aktualizujemy również zmieniające się dane w instrukcjach obsługi. Współpracujemy na stałe realizując program regularnych aktualizacji rozwijanego produktu.

instrukcja obsługi

Oprócz instrukcji przeznaczonych do druku, przygotowujemy ponadto dokumenty w formie elektronicznej. Są to najczęściej instrukcje zapisane w formacie PDF. Zoptymalizujemy również plik do umieszczenia i szybkiego wczytywania bezpośrednio na stronie internetowej.

Opracowujemy składy instrukcji nie tylko dla treści polskojęzycznych, ale również tekstów wielojęzykowych. Znaki specjalne nie stanowią dla nas żadnych ograniczeń.

Pracę nad zleceniem kończymy tylko wtedy kiedy zleceniodawca jest w pełni zadowolony z projektu i akceptuje jego końcowy efekt.

tworzenie instrukcji obsługi

Szukasz grafika?
Chcesz zlecić projekt?

Potrzebujesz grafika z nieszablonowymi pomysłami, który stworzy dla Ciebie lub Twojej firmy projekt? Efekt wizualny i aspekty techniczne są dla Ciebie bardzo ważne? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego grafika.

Napisz! kontakt@grafikkomputerowy.pl